Zavrieť

Porady

Problem s pripojením smartfonu k PC

Zdravim vas,a tiadan o pomoc.
Moj smartfon Samsung GS 3 mi po pripojeny cez usb do pocitaca nejde.
ako na mobile mi ukazje ze ano pripojenie je dobre funkce ale pocitat nic voeb telefon nenacita ani nezacne nacitavat pripojeneni usb proste nereaguje ako keby telefon pripojeny nebol a pritom na fone mi ukazuje ze je.neviem si stim rady vie mi tu niekto prosim podarit? vopred dakujem.

telefon napise a ze je pripojeny ako multimedialne zariadenie.ale pocitac nic nenacita ani nespusti proste nic.nw,m si sitm rady
Naposledy upravil Dav : 26.05.14 at 16:21
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    skulo23 samozrejme ze to som skusal ako prve,no pc na pripojeny telefon vobec nereaguje ako som popisoval hore.
    misoft Ani pri spustenom programe pre ten Samsung v PC? Vyskúšaj iný kábel.
    skulo23 nie nic.
      zbaliť

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Pri pripojení k PC musíš na fóne určiť USB pripojenie - dátove pripojenie - nie multimediálne. Dátové pripojenie (fón) sa potom chová ako removable device
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    skulo23 vnastavenia na telefone su len 2 moznosti:
    medialne zariadenie (MTP)
    Fotoaparat (PTP)
    skusal som obe a nic
    misoft Ako povoliť Veľkokapacitné pamäťové zariadenie USB do Samsung Galaxy S3
    http://techsplurge.com/10486/enable-...ung-galaxy-s3/
    skulo23 ten program je nanic kedze ho zbespecnostnych dovodov neche nainstalovat nakolko nie je stiahnuty oficialne z Google play
    skulo23 Dakujem za radu ale tu aplikaciu nemam ako preniest na smartfon nakolko mi ho v Pc vobec nenacita.
    misoft Ale to je aplikácia pre Android! - Takže ak sa dá - stiahni telefónom.
    Alebo stiahni do PC a ak máš SD kartu, tak vlož SD kartu do PC a šupli to na ňu. Potom súbor na SD karte vo fóne aktivuješ - spustíš.
    skulo23 mam stary pc bez citacky kariet,internet bez wi-fi cize nemam naozaj ako tu aplikaciu preniest
      zbaliť

    Problem s pripojením smartfonu k PC

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.