Zavrieť

Porady

nadstavba +Inominantna zmluva

Mam postavenu nadstavbu na rodicovskom dome, ktoreho su vlastnici moji rodicia.Bolo zriadene vecne bremeno kvoli stavbe. Stavba je skolaudovana, momentalne chcem zapisat byt na 1.poschodi do LV, ale na to potrebujem nieco ako INOMINANTNA ZMLUVA. Poradi mi niekto co vsetko k tomu potrebujem a ako postupovat. Velmi pekne dakujem za Vasu ochotu poradit. Lubos
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    vzor nemám..ale na tejto stránke je uvedené čo to...možno ti to aspoň trošku pomôže..čo by vlastne tá zmluva mala obsahovať

    http://www.geodesy.gov.sk/kb/1999/27.htm

    mandyla je offline (nepripojený) mandyla

    mandyla
    Inominantná zmluva je zmluva nepomenovaná na rozdiel napr.od kúpnej zmluvy ktorá musí obsahovať určité náležitosti.V inominantnej zmluve je na zmluvných stránkach čo si do zmluvy dajú, čo je pre obe strany dôležité aby zmluva bola jednoznačná a vyhovovala obom(všetkým)stránkam. Nemusí ju písať právnik,stačí keď si stránky napíšu svoje podmienky a to si navzájom odsúhlasia a podpíšu ale právnik napr. môže upozorniť na aspekty ktoré zmluvným stránkam sa môžu javiť ako nepodstatné.Na druhej strane, vždy je možné všetky zmluvy doplniť dodatkom po dohode všetkých stránok.

    sobul74 je offline (nepripojený) sobul74

    sobul74
    Hlinkovx Pozri príspevok
    vzor nemám..ale na tejto stránke je uvedené čo to...možno ti to aspoň trošku pomôže..čo by vlastne tá zmluva mala obsahovať

    http://www.geodesy.gov.sk/kb/1999/27.htm
    Ahoj,

    dakujem za ochotu, cas, chut poradit.
    Apropo, poznas Rokosport?

    Lubos
    mail to:sobul74 zavinac hotmail.com

    nadstavba +Inominantna zmluva

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.