Zavrieť

Porady

pokladňa v Money

Začínam s programom Money a potrebujem poradit, ako urobiť VPD na ktorom su rôzne položky / material, čistiace pr., kancelárske potr./
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    SOME je offline (nepripojený) SOME

    SOME
    V doklade si dáš hlavnú predkontáciu napr. spotreba materiálu. Potom cez pridať nové položky zapíšeš jednotlivé druhy, ak to bude iný druh ako spoteba materiálu, tak si v položke rozklikneš podrobnosti a tam si dáš novú predkontaciu akú potrebuješ.

    Maxinka je offline (nepripojený) Maxinka

    Maxinka
    Prosím Vás o pomoc:
    -mám pokl. blok za 12/07, ale ktorý sa mi dostal do rúk len 01/08 - takže už po 12-DPH.Takže mám možnosť si uplatniť DPH aj v príslušnom mesiaci - teda v 01/08 len neviem kedy mám zaradiť blok do účtovníctva či ho dám do 12/07 501,343/211 s dát.plnenia 01/08 alebo ho môžem dať aj do 01/08 tak aby mi sedela 343?

    ingak je offline (nepripojený) ingak

    ingak
    Dala by som ho do 1/08, lebo v 1/08 si uplatnim odpocet DPH s tym, ze zauctujem na ucet 326. Hodnoty z uctu 326 v r.2007 preuctujem na prislusne nakladove ucty.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.