Zavrieť

Porady

Ktore PINy na IO 2003 v zdroji ATX odpojit?

Chcem si urobit autonabijacku podla navodu z AMARA (subor v prilohe), kde autor popisuje odpojednie pinu 1,2 a pinu 15,16 kde v konkretnom pripade ma pouzity IO TL494. Kedze ja mam zdroj s IO 2003 (schema v prilohe), trochu sa to lisi a nehccem urobit chybu. Poradte, ktore PINy mam ja odpojit v mojom konretnom pripade, aby som na vystupe dosiahol z 12V na 16V. Dakujem
atx 2003.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Toto je stránka hlavne pre účtovníkov, ekonómov a daniarov. Obávam sa, že s týmto ti tu asi nikto nepomôže.

    Nie je jednoduchšie kúpiť hotovú nabíjačku? V Lidli mávajú 2x do roka acie k autám a vtedy ju majú tuším za 15 EUR.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Nájdi si schému TL494 - zisti čo tie PINy znamenajú. potom nájdi schému IO 2003 (predpokladám - toto nebude originál značenie - prikláňam sa k TDA 2003, UL1413G) a tam si zisti podobné PINy.

    Ktore PINy na IO 2003 v zdroji ATX odpojit?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.