Zavrieť

Porady

platobný výmer na základe par. 46 ods 6 511/92

Ahojte,

bola uskutočnená daňová kontrola a teraz prišlo klientovi taká vec že mu vymeriavajú platobný výmer v určitej výške podľa par. 46 osd 6 písm a bod 1 pričom v tomto bode sa presne píše

1. sa da
zistená po da
ovej kontrole alebo po opakovanej da
ovej kontrole neodlišuje od dane uvedenej v daňovom priznaní alebo hlásení...

a to som fakt asi blbec...to čo mu vymerali nechápem...veď keď sa neodlišuje daňová povinnosť tak potom aký platobný výmer...máte niekto s tým skúsenosť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Po daňovej kontrole som už zažil platobný výmer v ktorom bolo iba konštatované, že nezistili žiadne rozdiely v daňovej povinnosti, a teda k zaplateniu bolo 0,- tvrdých slovenských korún.
    človiečik Vladimír Ozimý
    tak som sa na to trochu mrk a logicky mi vychádza to že je to všetko o.k. ale oni majú povinnosť zaslať tento platobný výmer ak to správne chápem to jest založiť a ísť sa opiť hehe
    človiečik Vladimír Ozimý
    ale je to divné nie že pošlú platobný výmer keby napísali aspoň že všetko o.k. všetko sedí nič nehradte...hehe tu stres naháňajú...kedysi to nebolo či?

    platobný výmer na základe par. 46 ods 6 511/92

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.