Zavrieť

Porady

Zabudnute heslo na Facebook

Zabudla som svoje heslo na Facebook, a email ktory tam mam zadany uz nepouzivam, cize nemam k nemu pristup. Na mobile sa neviem prihlasit, lebo neviem heslo ale na pocitace stale mi facebook funguje. Bojim sa, ze ked dam na mobile, ze som zabudla heslo a skusit to cez kontrolnu otazku- aj to si niesom ista ci budem vediet, tak ma to odlogguje aj od notebooku :/ nevime vobec ako dalej postupovat a bojim sa, ze o ten facebook rpidem, nieje nejaky program co mi na to pride alebo nieco? Zapamatane heslo som nemala.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Strach Pozri príspevok
    Heslo v chrome ulozene nueje nikdy a na pridanie emailu ci cisla musim zadat altualne heslo ako som uz vravela
    Heslo nebolo uložené ,ale na počítači facebook funguje.

    jobobe je offline (nepripojený) jobobe

    Priateľ jobobe
    Na FB nepoužívany mail uprav za iný, ktorý teraz používaš a potom si daj preposlať nové heslo.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    jobobe Pozri príspevok
    Na FB nepoužívany mail uprav za iný, ktorý teraz používaš a potom si daj preposlať nové heslo.
    Ved pise, ze sa do FB nemoze dostat, tak ako to heslo upravi ?

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Na Mozile -nástroje -možnosti-bespečnosť-uložené heslá.
    kuk sem

    jobobe je offline (nepripojený) jobobe

    Priateľ jobobe
    @arizona
    Na počítači jej facebook funguje, to znamená že sa dostane na FB, len v telefóne potrebuje heslo či ako to mám chápať?
    arizona aha, sorry,mas pravdu

    Strach je offline (nepripojený) Strach

    Strach
    Ano ale na zmenu hesla alebo pridanis emailu ci tel. Cisls je potrebne zadat aktualne heslo ktore neviem :/ a nemal ho ani v bezpecnosti na internete

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Strach Pozri príspevok
    Ano ale na zmenu hesla alebo pridanis emailu ci tel. Cisls je potrebne zadat aktualne heslo ktore neviem :/ a nemal ho ani v bezpecnosti na internete
    Ak sa v PC dostanes do FB, tak si zmen heslo. A to si potom zadas do mobilu. K tomu ziaden mail nepotrebujes. Alebo,ak chces pre istotu si mozes zmenit aj mail.adresu.

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Klikni v Chrome v pravo na Nastavenia, Zobraziť rozšírené nastavenia, Spravovať uložené heslá.

    Strach je offline (nepripojený) Strach

    Strach
    Heslo v chrome ulozene nueje nikdy a na pridanie emailu ci cisla musim zadat altualne heslo ako som uz vravela

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Ako písal KoxXxo ,hesla sú tam ,ak používaš chrome .Stačí kliknúť na danú položku s heslom a dať zobraziť.Namiesto bodiek čitateľné heslo.Samozrejme ak heslo bolo uložené.

    1a4ter je offline (nepripojený) 1a4ter

    1a4ter
    Keďže sa na PC dostaneš do FB, tak máš heslo uložené v chrome. Klikni na pravo hore vedľa hviezdičky na ikonku (ja mam 3 vodorovné paličky). Vyber si možnosť nastavenia. Hore o políčka na vyhľadávanie napíš "spravovať uložené heslá". Úplne na spodku ti vyhodí možnosť kliknúť na modrý nápis uložené heslá. Zobrazí sa ti tabuľka s uloženými stránkami a heslami. Nájdi medzi nimi facebook.com a v strednom rade máš napísaný prístupový mail a v pravej časti vedľa kde sú samé bodky klikni na ne a potom zvolíš možnosť zobraziť heslo. Opíš si ho a použi

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    stale je tu moznost ze heslo v browseri naozaj nieje, ak dala "zapametat prihlasenie" tak to udrzuje v chode cookie
    Naposledy upravil mecky : 19.02.13 at 14:29

    jobobe je offline (nepripojený) jobobe

    Priateľ jobobe
    Nemala si zadaný alternatívny mail či tel.číslo? Ak nie v tom prípade treba obnoviť stratený pristup k zadanému mailu a požiadať o heslo k účtu.
    Vŕta mi v hlave stratený pristup k mailu pomocou ktorého sa prihlasuješ na FB. Jedná sa o tvoj účet? ;-)
    Ahojte aj ja mam problem a velky..... zabudla som svoje heslo na facebooku a neviem čo mam robit.. mala dom tam dôležite veci a teraz... proste chcela by som vas poprosit či by ste mi nevedeli pomôct.. dakujem
    misoft Podobné: http://www.porada.sk/t210229-zabudnu...-facebook.html
    Ale na stránke je predsa niečo také: Zabudli ste svoje heslo? Prečo toto nepoužiješ?
    My ti heslo hľadať a hádať nebudeme.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Strach Pozri príspevok
    Zabudla som svoje heslo na Facebook, a email ktory tam mam zadany uz nepouzivam, cize nemam k nemu pristup. Na mobile sa neviem prihlasit, lebo neviem heslo ale na pocitace stale mi facebook funguje. Bojim sa, ze ked dam na mobile, ze som zabudla heslo a skusit to cez kontrolnu otazku- aj to si niesom ista ci budem vediet, tak ma to odlogguje aj od notebooku :/ nevime vobec ako dalej postupovat a bojim sa, ze o ten facebook rpidem, nieje nejaky program co mi na to pride alebo nieco? Zapamatane heslo som nemala.
    ...hm.........

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.