Zavrieť

Porady

zabudnute heslo vba/excel

Ahojte.

Existuje nejaky osvečený sposob ako prist na stratene heslo VBA a excel suboru?


Na túto otázku ste už odpovedali, odpoveď môžete ešte vylepšiť.
Usporiadať podľa času

Chobot je teraz online Chobot

Chobot
DVX Pozri príspevok
Ahojte.

Existuje nejaky osvečený sposob ako prist na stratene heslo VBA a excel suboru?


Osvedčený nie. Môžeš hádať, alebo použiť nejaký generátor hesiel. Na nete ich nájdeš niekoľko. Problém je, že ak to heslo je silné (napr. 10 a viac znakov) tak generátor ho bude hľadať aj pol roka.

Písal som o tom viac tu:

http://www.porada.sk/t58481-zaheslov...cel-harok.html

DVX je offline (nepripojený) DVX

DVX
No ved preto sa pýtam na ovečený sposob lebo jeden taky , dokonca platený som skušal a nič...

Chobot je teraz online Chobot

Chobot
DVX Pozri príspevok
No ved preto sa pýtam na ovečený sposob lebo jeden taky , dokonca platený som skušal a nič...
Ale veď to je účelom hesiel - aby sa ten, čo nepozná heslo, nemohol dostať k údajom, alebo aby to mal čo najviac sťažené. Keby sa dalo cez nejakú aplikáciu heslo vymazať, tak by bolo zbytočné heslovať súbory.

DVX je offline (nepripojený) DVX

DVX
Jasne .. ale odborník by si mal vediet poradit s problemom v každej oblasti ...

Ja už dost dlho hladam po webe ale ešte sa mi nepodarilo najst program ktory by to dokazal...

Len som narazil na jeden prispevok v nejakom fore kde učastnik pisal že ked mu druha strana pošle subor tak do 10 sekund nema problem zistit heslo , že pre profika to nie je ochrana ...

A v tej suvislosti ma napadlo že nie je problem zabudnut heslo ked sa človek vrati s odstupom času k nejakemu projektu čo vytvoril ...

Chobot je teraz online Chobot

Chobot
DVX Pozri príspevok
Jasne .. ale odborník by si mal vediet poradit s problemom v každej oblasti ...

Ja už dost dlho hladam po webe ale ešte sa mi nepodarilo najst program ktory by to dokazal...

Len som narazil na jeden prispevok v nejakom fore kde učastnik pisal že ked mu druha strana pošle subor tak do 10 sekund nema problem zistit heslo , že pre profika to nie je ochrana ...

A v tej suvislosti ma napadlo že nie je problem zabudnut heslo ked sa človek vrati s odstupom času k nejakemu projektu čo vytvoril ...
TO nie sú odborníci, ale hackeri. A ten, čo tvrdí, že odblokuje akékoľvek heslo do 10 sekúnd, sa len chváli.

Treba skúsiť viac Password recovery nástrojov. Ale zvýšením počtu znakov v hesle klesá šanca na skoré prelomenie hesla.

PaloPa je offline (nepripojený) PaloPa

PaloPa
DVX Pozri príspevok
OK to si ma ukludnil ...
Na to, že je zaheslovaný zošit či hárok (alebo VBA) v Exceli by som sa URČITE nespoliehal. Nie vždy sa totiž hľadá pôvodné heslo, ale existuje viacero nástrojov, ktoré umožnia heslo zrušiť.

Palo.
Tak to že si nepamätáš heslo je pre teba TRAGÉDIA, alebo skúšaš odheslovať šefov súbor? )
pošli mi tvoju e-mail.adresu a pošlem ti stránku www kde si stiahneš súbor, ktorý ti zaheslovaný súbor *.xls otvorí a môžeš ho znovu zaheslovať novým heslom. môj mail musím napísať takto imao_zavináč_zoznam.sk

zabudnute heslo vba/excel

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.