Zavrieť

Porady

Poradte aku fasadu

Pri zhotoveni fasady sa mam uberat ktorym smerom? Fasadnu farbu? Alebo farebnu omietku? Farba domu je vinovo cervena.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    georgo25 je offline (nepripojený) georgo25

    georgo25
    Skuste este upresnit o aky typ muriva ide, ci bude objekt zatepleny(kontaktnym zateplovacim systemom), atd. Ci bol spracovany stavebno-fyzikalny vypocet......
    Napr. pri zatepleni nesmie farebny odtien byt so stupnom svetlosti farby HBW vacsim ako 25).....

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Ľudovo povedané.Na polystyrén nesmú ísť tmavé farby.Takáto farba sa na priamom slnku vyhreje cez 60°C,a to polystyrén nemá moc v láske.Pri takýchto teplotách dochádz k jeho deformácii a následnému opadávaniu omietky.Je to nereklamovateľné.
    Ktorym smerom sa uberat?...Fasadnu farbu?..Alebo farebnu omietku?..Farba fasady-vinovo cervena
    bol som vo firme..ponukaju mi orginalnu anglicku fasadnu farbu dulux...uz som z toho uplne vedla..

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    jancilajci Pozri príspevok
    Pri zhotoveni fasady sa mam uberat ktorym smerom? Fasadnu farbu? Alebo farebnu omietku? Farba domu je vinovo cervena.


    Prosim ta, nezakladaj duplicity!
    Porada je len jedna,otazku staci zadat raz
    Duplicity som ti vymazala,pokracuj tu.

    http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
    stavebno-fyzikalny vypocet urcite nie...nebol,a aky je dovod preco nesmie stupen svetlosti HBW byt vacsi ako 25....ten HBW stupen je oznaceny niekde na farbe?
    jasne....ale nemal by byt polystyren trochu odolnejsi?..ked uz je urceny na fasady? napr.skratku "HBW" som nenasiel ani v lovniku skratiek a ani vygooglovat sa mi velmi nepodarilo..mozno pisem ako laik..ale to aj som....nemam ziadne skusenosti v tychto veciach

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Mizerná odolnosť voči teplu je achylová päta polystyrénu.
    jezis sorry ze som sa tu prvykrat zaregistroval ty vseved...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.