Zavrieť

Porady

formatovanie fake sd karty

ako kazdy spravne lakomy slovak som kupil z ciny za par eur 64gb micro sd
je to fake nezmesti sa tam ani 4gb film poradi niekto soft ktorým ju naformatujem aby ukazovala realnu velkost a fungovala?? ,,winformat,, nefunguje dakuje---------------------------DAKUJEM VSETKYM ZA ICH MUDRE RADY ALE ANI JEDNA SA NETYKALA MOJEJ OTAZKY. OTAZKA ZNELA: vie niekto o nejakom softe ktorý zvladne sformatovat fake micro sd kard??
Naposledy upravil kveti : 02.12.14 at 19:44
Stevo5 Len rada : Skús ju vrátiť. Ak si platil cez PAyPal, oni ti vyjdú v ústrety a peniaze dostaneš. Mne prišlo včera cca 8.-€ za nekvalitný výrobok naspäť na účet. Trvalo to presne 7 dní od požiadania. PayPal teraz vracia aj poštovné ktoré by si mal prípadne pri vrátení tovaru.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Poviem ti jedno - vyhoď ju. Ak tam nevlezie ani 4GB - tak nemá význam ju nejako formátovať - zbytočná strata času. Radšej si priplať a kúp riadnu microSD kartu v obchode so zárukou.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    denis_m6 presne tak... nie len papier znesie vsetko, ale aj na kartu sa da vytlacit vsetko, skorej verim tomu, ze mas 4 GB, ako to, ze ti omylom poslali zle naformatovanu 64 GB kartu
    misoft ...pretože keď nejde ani klasický formát - tak tam istotne nie je ani riadny pamäťový čip.....
    kveti a nejaky ten soft na to neviete
    vraj to ide sformatovat aj funkcna 4gb sa zide
    misoft Ja by som tej FAKE SD karte ani po formátovaní neveril. Hrozí strata údajov. Ale pokiaľ to nejde sformátovať normálne - tak to vyhoď. Ušetríš si v budúcnosti nervy - lebo ak by sa ti to aj podarilo, o pár mesiacov by si tu žiadala rady, ako zachrániť obsah.
    Chobot TAká karta je nespoľahlivá.

    Rovnakú skúsenosť som mal aj ja - kúpil som USB kľúč, vraj 64 GB ale skutočná kapacita bola oveľa menšia. Navyše, ak som na kľúč niečo nakopíroval, v 6 z 10 prípadoch to nešlo otvoriť na inom zariadení. Kľúč som zlikvidoval.

    Nepokúšaj osud, môžeš prísť o dáta, ktoré tam uložíš.
    vlado 33 Skús Paragon partition manager. Starý program ale dobrý. Tiež tej karte nepredpovedám dlhú životnosť.
      zbaliť

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    neriesit vyhodit kym tam nemas nieco dolezite. Tieto karty su na nic. mozes s nou stravit 3 zimne vecery a vyrobit snej 2GB SD kartu, ale itak karta vydrzi 5 zapisov a skonci.

    formatovanie fake sd karty

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.