Zavrieť

Porady

vypocet cistej mzdy.

Zamestnanec v TPP- 26 rocny, slobodny, bezdetny. Hruba mzda je 650 eur, je mozne, aby za minuly mesiac dostal cistu mzdu 380 eur, v tom su stiahnute stravne listky.a 2 dni dovolenky -nutenej , vypnuty prud na pracovisku?

Cez kalkulacku na webe mi to nevychadza. A ani nerozumiem, na koho plati nezdaniteľna časť základu dane.

Doplnenie otazky- Pozrela som vyplatnu pasku. Na vyplatnej paske ma uvedeny hruhy prijem o 120 eur menej, ako na zmluve. Toto je 1.vyplata u tohto zamestnavatela. Neviem, ked ho zamestnavatel prihlasoval do SP a ZP, ci nemusel odovzdat aj zmluvu, tak by z toho mal aj zamestnavatel asi pruser, ci?
Naposledy upravil alaya1 : 12.06.13 at 13:54
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    NČZD - len ak podpísal vyhlásenie ku mzde, potom mu vyjdú nižšie dane.
    Vyžiadaj-pozri výplatnú pásku, tam je to rozpísané. Možno mu zabudli započítať dovolenku, resp. to nebrali ako dovolenku ale prekážku v práci, tam je tuším len 60%.
    kolko platí za SL - to môže byť tiež rôzne.
    Bez výplatnej pásky sa nepohneš. Mne to zhruba vychádza 460 EUR v čistom, ak nie je vyhlásenie a teda mu zdaňujú všetko............. mínus SL. Aká priemerka mu c´vychádza za I.Q:2013?
    Príliš málo údajov.
    alaya1 dakujem pekne, neviem viac, len mi volal syn, zajtra to upresni, asi este ani pasku nema.
    alaya1 doplnila som otazku. je to dobra blbost, ze sa to takto musi doplnat a nemoze zadavatel napisat dalsi noprmalny prispevok.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.