Zavrieť

Porady

nova slozka

Dobry den,chtela bych poprosit jestli by mi nekdo neporadil...znicehonic mi snad tyden nejde vytvorit novou slozku..proste dam pravym tlacitkem a ukaze se mi pouze novy zastupce,komprimovana slozka,dokument...no vse,jen ne slozka...kdyby mel nekdo dobrou radu jak tomu porucit aby to slo byla bych vdecna...diky moc
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

tranzistor20 je offline (nepripojený) tranzistor20

tranzistor20
PLATI LEN PRE WINDOWS VISTA!!!


1.) Stiahnite si nasledujúci súbor:
http://www.vistax64.com/attachments/...927-new-folder...

2.) Kliknite na ten súbor pravým tlačítkom a vyberte možnosť "Merge" (malo by to byt hneď prve ak to mate v inom jazyku). Potom kliknite na tlačítko "Spustiť" a vzápätí na tlačítko "Áno". Potom už len potvrďte tlačítkom "OK"

3.)Potom sa odhláste a znova prihláste , a potom zreštartujte PC ... Po reštarte by to malo byť v poriadku a stiahnutý súbor môžte vymazať.

tranzistor20 je offline (nepripojený) tranzistor20

tranzistor20
Ak sa jedna o windows vista tak mi napis spravu ... riesenie je jednoduche...len sem nemozem posielat linky...som tu este novacik

Robo D. je offline (nepripojený) Robo D.

Robo D.
mimochodom, máte kontakt na nejakého admina, ktorý by mohol meniť prvé príspevky v téme?

Ak toto práve číta admin, mohol by mi napísať?

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

veronikasad
Robo D. Pozri príspevok
mimochodom, máte kontakt na nejakého admina, ktorý by mohol meniť prvé príspevky v téme?

Ak toto práve číta admin, mohol by mi napísať?
stlač tlačítko nahlás pri príspevku ktorý potrebuješ opraviť a napíš o čo žiadaš.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.