Zavrieť

Porady

Stavebné sporenie a SZČO

Ospravedlňujem sa za chybný pôvodný názov kde som dala stavebné sporenie a SZČO.
Chcem sa opýtať či je možné aby si SZČO vystavil faktúru ako súkromnej osobe za to že si urobil nejaké služby. Ide o to že prišiel za mnou klient že si zobral stavebný úver a teraz musí vykryť cca 300 tisíc a chce aby som mu vystavila faktúry že si urobil dvere , okná, kuchynskú link atď. Ako SZČO podniká v stolárstve.
1/ Je to vôbec možné vzstavi´t takéto faktúry?

2/ uzná mu tieto faktúry stavebná sporiteľňa?

Díky za názory.
Naposledy upravil Julča : 26.10.06 at 12:07
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Julča
    Nikto nič?
    Julča, prečítaj si Etiketu porady, článok č. 14

    14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.

    A myslím, že táto otázka ja jasným porušením zákona, keď vystaví falošné faktúry na tovar a služby, ktoré nikdy dodané neboli.

    Je síce známe, že sa obchoduje s nákupnými bočkami, ale táto téma sem asi nepatrí, lebo to nie je v súlade so zákonom.

    Ak chce, tak nech si to urobí na vlastné triko, ale Teba nech do toho nezaťahuje. Jednloznačne mu to odmietni.

    Stavebné sporenie a SZČO

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.