Zavrieť

Porady

krcna chrbtica a slaba imunita stitnej zlazy, trpnutie prstov a tenisový laket .

dobry den .prosim o radu, mam problemi s krcnou chrbticou diag. blokovanie postavenie stavcov C5-C7 so zuzzenim priestorov sklerozou a znerovnenim krycich plosiek a zadnimi osteofytmi ,diagnoza. Osteochondrosis intervert.C5-C7 s blokom a CBS. M50.1,M53.1 -CB syndrom 1.dx. , C-C syndrom 1. dx. Epikondylitis ulnariu art. humeri 1.dx.porucha statiky a dynamiky .diag.M54.2,Cervikalgia, epikondyl hum. diagnoza praveho lakta M77.0.,pravy laket diagnoza .M77.1 Lateralna epikondylitida,.prosim na poradenie mi na toto mna liecia uz 7.mesiacou a som stale na pn a dnes som absolvovala rengenovu terapiu a stav sa mi stale nezlepsuje , moj lekar mna chce dat na invalidny dochodok .v ruke neviem nic uz chytit vsetko mi pada z ruky a sa ledvaj podpisem .a teraz zacali aj bolesti v spodnec casti chrbtice co sa neviem poriadne postavit a ani otocit v posteli na druhy bok a mi to ide do lavej nohy , moze mi niekto poradit ako sa mam stimto liecit , obvodny lekar mi povedal ze to uz budem mat stale aby som si podala o invalidny dochodok,Za vasu radu Dakujem ,Na stitnu sa liecim uz 5 rokou .slaba imunita stitnej zlazi a stuma zvecena,
Naposledy upravil Dav : 27.11.17 at 18:56
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Na tenisový lakeť by mohla pomôcť liečba rázovou vlnou a laserom. Mne to pomohlo, pred cca dvoma rokmi.
    Na ostatné netuším.

    branislavp je offline (nepripojený) branislavp

    branislavp
    Ťažko radiť podľa toho čo si popísala. Chrbtica boľavá - to je dlhodobý liečebný proces, aby sa pacient postavil na nohy. Jedine pomôže na chrbticu neurológ, v takom stave ako opisuješ, asi ani nedoporučí cvičenie - rehabilitácie, skôr zaberú predpísané neurologickým lekárom tabletky, obstreky, infúzie. Najskôr sa musíš preliečiť, aby bolesti ustúpili až potom môžeš rehabilitovať - postupne, pomaly, opatrne za pomoci fyzioterapeuta, nie hocikoho, pretože nesprávnym cvičením si môže pacient aj ublížiť. Poraď sa s Tvojim neurológom, bojuj, aby si sa vyliečila. Poznám bolesti aj krčnej aj driekovej chrbtice s vystreľovaním bolesti až do nohy, bolesti sú ukrutné. Ale bez odborného lekára-neurológa to nejde, preto by som doporučila konzultáciu s ním, či Tvoj zdravotný stav nie je aj na hospitalizáciu v nemocnici. Tŕpnutie prstov môže byť aj od chrbtice. Porucha funkčnosti štítnej žľazy - hľadaj pomoc u odborníka lekára - endokrinológa. Tenisový lakeť-neviem poradiť. V prvom rade komunikuj s odbornými lekármi, poriadne im popíš Tvoje zdravotné problémy, aby vedeli o Tvojej chorobe čo najviac a riaď sa ich pokynmi. Ani obvodný lekár Ti v týchto diagnózach odborne nevie poradiť, na to sú odborní lekári, iba Ťa odporučí k odbornému lekárovi.

    krcna chrbtica a slaba imunita stitnej zlazy, trpnutie prstov a tenisový laket .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.