Zavrieť

Porady

E-shop zadarmo. Viete ešte o nejakom?

Pozdravujem všetkých. Idem vyskúšať podnikať v oblasti e-shopu so šperkami a narazila som na stránku xxxxxxxx a tento e-shop sa mi zdá celkom fajn na začiatok môjho podnikania. Nevie niekto či sú ešte takéto ponuky e-shopov zadarmo niekde, aby som si vedela porovnať funkcionalitu? Čo som hľadala ponuku e-shopov zadarmo tak zatiaľ sa mi pozdával iba táto ponuka.

Ďakujem za rady
Naposledy upravil kopretinka : 01.11.14 at 09:44
7 komentárov     zbaliť
Ing. Ľubomír Janoška Kimoma, členka od 31.10.2014, jeden uverejnený príspevok a hneď SPAM?
denis_m6 mozno to nie je spam, mozno narazila na cloveka ktory zije zo vzduchu, z lasky alebo podobne a preto sa rozhodol ze bude zadarmo vyrabat stranky pre zacinajucich podnikatelov
Ing. Ľubomír Janoška jasne, vtedy sa treba so mnou podeliť o radosť
len keď ja som taký suchár
denis_m6 este najst niekoho kto rozdava nieco zadarmo na internete a uz by som aj ja bol tak spokojny...
Kimoma Čo aký spam? Našla som to normálne na bazose v sekcii IT túto ponuku. Je ich tam viac... tato ale bola naozaj zaujímavá. Každopádne som zistila, že to ide aj takto, už si len vybrať... tak poraďte aj vy ak viete aj o iných čo žijú z lásky
Ing. Ľubomír Janoška hehehe
misoft Kimoma - zadarmo ani kura nehrabe! Na bazoši napíše síce zadarmo, ale potom ti pošle pohľadávku za to, alebo ono, čo potreboval k tomu "zadarmo"....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    daj si do google........ideš robiť eshop a nevieš vyhľadávať?
    https://www.google.sk/search?q=eshop...uWIMXgau_JgegG
    Naposledy upravil kopretinka : 01.11.14 at 13:53

    pbrezovsky je offline (nepripojený) pbrezovsky

    pbrezovsky
    ja poznam jedneho co nam vybavil vlaky "zadarmo", zabudol vsak dodat ze nas to bude rocne stat minimalne 30 milionov eur

    E-shop zadarmo. Viete ešte o nejakom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.