Zavrieť

Porady

E-shop zadarmo v nájme, ale s vlastnou doménou

Také niečo ako má skvelyshop.sk, ale ze si tam mozem dat vlastnu domenu.


Existuje taký?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Aethan je offline (nepripojený) Aethan

    Aethan
    eshop zadarmo a s vlastnou doménou?

    nikdy som nepochopil, a snad ani nepochopim, ako niekto moze výjsť na trh s takými s prepáčením graficky hnusnými riešeniami a obmedzeniami, a ešte brutal predražené, ako má napriklad tvoj spomenutý shop, a začať predávať a ešte očakávať neviem aké zisky.

    dudi je offline (nepripojený) dudi

    dudi
    Ja používam webareal.sk
    Cena nie je vysoká, systém je kvalitný, beží u nich mnoho eshopov tak už zákazníci sa vyznájú v týchto eshopoch.

    zolik2001 je offline (nepripojený) zolik2001

    zolik2001
    dudi Pozri príspevok
    Ja používam webareal.sk
    Cena nie je vysoká, systém je kvalitný, beží u nich mnoho eshopov tak už zákazníci sa vyznájú v týchto eshopoch.
    Len tak zo zvedavosti aku mas navstevnost kolko uz mas shop a cca obrat?....mas reklamu na googli alebo nie....stara sa ti niekto o seo???

    zolik2001 je offline (nepripojený) zolik2001

    zolik2001
    Aethan Pozri príspevok
    eshop zadarmo a s vlastnou doménou?

    nikdy som nepochopil, a snad ani nepochopim, ako niekto moze výjsť na trh s takými s prepáčením graficky hnusnými riešeniami a obmedzeniami, a ešte brutal predražené, ako má napriklad tvoj spomenutý shop, a začať predávať a ešte očakávať neviem aké zisky.

    Vravis to ako clovek co to vyskusal alebo sa ti jednoducho nepaci alebo vies nieco o programovani a vidis do toho ze je to na figu. (neobhajujem len potrebujuem vediet tvoj nazor a porovnat ho s inymi ludmi co na to povedali)
    Dik

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    zolik2001 Pozri príspevok
    Len tak zo zvedavosti aku mas navstevnost kolko uz mas shop a cca obrat?....mas reklamu na googli alebo nie....stara sa ti niekto o seo???
    no, mňa si sa nepýtal , ale aj tak musím - návštevnosť, seo, reklama na googli... nie je všetko.

    Už som to tu viackrát písala. Ja mám napríklad návštevnosť 50 unikátnych návštevníkov za deň. Teraz si povieš, že nemám o čom hovoriť. Ale na druhú stranu, z tých 50 zákazníkov mám priemerne 5 objednávok. A obrat, ktorý zakladá povinnosť byť platiteľom DPH. V podstate bez investovaného € do reklamy.
    Lebo ani reklama nie je všetko. Som na trhu dosť dlho. A za ten čas som mohla do reklamy investovať nemalé peniaze. ALe môj produkt je špecifický tým, že reklama mi nepomôže. Ľudí musím o potrebe kúpiť práve to, čo predávam, inými cestami. Lebo nech by bola reklama sebekrajšia, prefíkanejšia, premakanejšia, 99% percentám tých, čo sa zobrazí, by nič nepovedala. Nič by im nedala, nerozumeli by tomu. Boli by to iba vyhodené peniaze.

    mmch, mám aj konkurenciu, a tá má web tuším priamo od webrealu a ide tiež v pohode. Darí sa aj jej. Napriek tomu, že je tu kopec odporcov takýchto riešení Ja mám vlastne obchod tiež prenajatý, ale nie je to slovenské riešenie...

    Nie pri každom produkte, ktorý sa na webe predáva, je najdôležitejšia návštevnosť, priaznivci na FB, viditeľná reklama, SEO, za ktoré platíš

    Sú proste také veci, pri ktorýh musíš najskôr porozmýšľať a potrápiť sa, z ktorej strany na to ísť.

    joomlanet je offline (nepripojený) joomlanet

    joomlanet
    Ahojte,

    zaujímavá diskusia, nedá mi nereagovať.

    Osobne som vytvoril niekoľko e-shopov a s mnohými prevádzkovateľmi dlhodobo spolupracujem do teraz.

    Keď niekomu vyhovuje si prenajať e-shop, nech to kľudne spraví, niekto nechce investovať hneď do e-shopu na mieru aké robím i ja.

    Čas ukáže či subjektu vyhovuje si e-shop prenajímať alebo si kúpiť originálne dielo. Viac krát sa stalo, že z prenájmu sme realizovali dielo - e-shop na mieru.

    Mnoho krát ale záujemci o e-shop riešia otázku samotnej realizácie a nie existenciu a presadenie sa vo veľkej konkurencii. Na marketing zabúdajú.

    Keď sa človek venuje práci naplno - výsledok sa určite dostaví. Treba sa pozerať na e-shop z pohľadu návštevníka, z ktorého treba spraviť kupujúceho.

    Držím Vám všetkým palce a prajem mnoho úspechov.

    E-shop zadarmo v nájme, ale s vlastnou doménou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.