Zavrieť

Porady

OMEGA,ALFA OLYMP PREDVADZA SW ZADARMO



Bolo tu kopu debát o SW - AK NIEKTO HLADATE A CHCETE VYSKUŠAŤ , kliknite si na www.kros.sk, robia predvadzačku zdarma !!!! A ponukaju fajn zľavy.

TOTO NIE JE REKLAMA - LEN RADA PRE TYCH ČO SA TRAPIA !!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

    M0NIKA
    A ešte jedna zaujímavosť: od 07. do 27.02.2005 dávajú na svoje produkty 33% zľavu !

    UCET je offline (nepripojený) UCET

    UCET
    M0NIKA
    A ešte jedna zaujímavosť: od 07. do 27.02.2005 dávajú na svoje produkty 33% zľavu !
    tak nie je o com treba kupit ak nemate vrele odporucam

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Nie je čo riešiť, Kros je lacný, vraj aj dobrý, a ako vidno, robí si (nemyslím tým tu na Porade) aj agresívnu reklamu.

    Ešte keby sa tak niekto z nich tu na Porade oficiálne zviditeľnil a začal tu trošku pomáhať a radiť...to by ešte len bola reklama pre ich softvér.

    M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

    M0NIKA
    Jozef Mihál
    Nie je čo riešiť, Kros je lacný, vraj aj dobrý, a ako vidno, robí si (nemyslím tým tu na Porade) aj agresívnu reklamu.

    Ešte keby sa tak niekto z nich tu na Porade oficiálne zviditeľnil a začal tu trošku pomáhať a radiť...to by ešte len bola reklama pre ich softvér.
    Pán Mihál, mysleli ste to ironicky alebo vážne?

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    Jožko, silno sa mi zdá, že oni na to fakt čas nemajú ... ale môžem sa aj mýliť

    M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

    M0NIKA
    Jozef Mihál
    Vážne .
    Môžem im dať návrh - veď pre nich to je lacná reklama, len som mala pocit, že to tu nepreferujeme....

    Lucy je offline (nepripojený) Lucy

    Lucy
    Ja osobne robím v Alfe, Olympe aj Omege. Ak mám problém, tak im zavolám na hot-line a pomôžu. A inak som tu jednu pani z Olympu - poradca na hotline zahliadla, odpovedala na otázky. Ale meno neprezradím :-))

    UCET je offline (nepripojený) UCET

    UCET
    Jozef Mihál
    Nie je čo riešiť, Kros je lacný, vraj aj dobrý, a ako vidno, robí si (nemyslím tým tu na Porade) aj agresívnu reklamu.

    Ešte keby sa tak niekto z nich tu na Porade oficiálne zviditeľnil a začal tu trošku pomáhať a radiť...to by ešte len bola reklama pre ich softvér.
    ja si myslim ze sa tu uz sem tam pohybuju mozno ho casom odhalim

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    Ja som veľmi spokojná so SW od Krosu a myslím si, že táto PORADA je na to aby sme si pomohli - prečo by som neodporučila niečo čo je dobré a neuľahčila aj tak krušný účtovnícky život? - vôbec ma nezauíma tá druhá strana - reklama... a čo ja viem čo..., lebo ak tu niekto hľadá podporu, tak chcem len poradiť - tak prečo zavrhovať niečo, čo mi vyhovuje? - ja len doporučujem! - už sa sem vkráda podnikateľský závistlivý škriatok???

    UCET je offline (nepripojený) UCET

    UCET
    sway
    Ja som veľmi spokojná so SW od Krosu a myslím si, že táto PORADA je na to aby sme si pomohli - prečo by som neodporučila niečo čo je dobré a neuľahčila aj tak krušný účtovnícky život? - vôbec ma nezauíma tá druhá strana - reklama... a čo ja viem čo..., lebo ak tu niekto hľadá podporu, tak chcem len poradiť - tak prečo zavrhovať niečo, čo mi vyhovuje? - ja len doporučujem! - už sa sem vkráda podnikateľský závistlivý škriatok???
    plne s tebou suhlasim porada je hlavne na to aby sme si navzajom pomohli. A podnikatelskeho skriatka zadupeme

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Pre sway pripomínam to podstatné z môjho vyššie uvedeného príspevku:

    Jozef Mihál
    Ešte keby sa tak niekto z nich tu na Porade oficiálne zviditeľnil a začal tu trošku pomáhať a radiť...to by ešte len bola reklama pre ich softvér.

    Danuska je offline (nepripojený) Danuska

    obyčajný človek- žena Danuska
    Ja pracujem v OMEGE a OLYMPE, ake nie som Krosák, rada pomôžem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.