Zavrieť

Porady

second hand dezinfekcia siat anglicko

AHOJTE. Zijem v anglicku, dnes som bola vo velkosklade omrknut ze co balia do balov resp kvalita siat a pytala som sa ci davaju saty dezinfikovat /chemicky cistit/ tak mi povedali ze nie a ze to ani zakon nevyzaduje. Ak si teda kupim od nich tovar do sekaca ktory chcem otvorit na Slovensku a kontrola na slovensku vyzaduje certifikat o dezinfekcii ako to mam poriesit? Ak sa v anglicku dezinfekcia nerobi tak skade mate vy ostatny ten certifikat ak mate tovar z anglicka? A je ten certifikat vobec potrebny? A este jedna otazocka, ak mam saty od Fo bez blocku mozem tie saty predat resp ako mam zdokladovat ich nakup ak mi dana osoba nevie vystavit ucet? Dakujem za pomoc )
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    xtriadax je offline (nepripojený) xtriadax

    xtriadax
    keď chceš mať tovar z UK musíš mať od nich certifikát ináč to tu nemôžeš predávať

    LeaSl je offline (nepripojený) LeaSl

    LeaSl
    Nákup šiat od FO môžete dať do nákladov na základe kúpnej zmluvy s danou osobou - zmluva by mala obsahovať aký tovar a v akom množstva a za akú cenu ste kúpili, k zmluve potom vystavíte výdavkový pokladničný doklad.
    Certifikát o chemickom ošetrení pri secondhand tovare musí byť, skúste preveriť, či vám chemicke ošetrenie nevie urobiť nejaká firma aj priamo na SK, ak váš dodávateľ v UK toto nevie zabezpečiť.

    second hand dezinfekcia siat anglicko

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.