Zavrieť

Porady

Beh a chudnutie

Ahoj, snažím sa schudnúť a chcem sa spýtať či je vhodná kombinácia 5 x do týždňa beh aspoň 30 min. a cca 2 x do týždňa tanec 60 min. a samozrejme úprava stravy. Môžem začať s takouto pohybovou aktivitou keď som 22 dní po operácii prsníka? Bolesti nemám žiadne, rana je v podstate zhojená. Ďakujem za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    s lekarom si konzultovala? na zaciatok by som zvolila namiesto behu chodzu, neskor rychlu chodzu a az potom beh. pravidelna strava 5x denne. v strave nezabudni na prijem kvalitnych bielkovin + dostatocny pitny rezim.

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    myslím,že to je aj veľa,na začiatok by som veľmi neriskovala,naber najprv kondičku.....3x do týždňa na začiatok stačí...+ ten tanec....
    ja som tiež takto chudla,ale behať som nevládala tak som to riešila rýchlou chôdzou s kratšími úsekmi behu....stravu zmeniť je tiež dôležité....držím palce

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Vsetko zalezi na tom ake mas "zaklady". Davat si vysoke ciele je najhorsie co moze byt. Po nich prichadzaju veke sklamaia a nasledna rezignacia, a navrat ku chipsom. Radsej by som zacala 2x do tyzdna a pridavala si.

    Mozno sportujes cely zivot a nic to pre teba nebude, ja mam tiez denne fyzicku aktivitu, ked uz nic ine aspon do prace na bicykli.

    Ak si vsak 5 rokov sa nehybala, budes rada ak odbehnes pol kilomera (=2 minuty).

    30 minut behu neni vela, skkor si myslim ze taky propesny zaklad.

    alabut je offline (nepripojený) alabut

    alabut
    Tiez si myslim, ze najskor kondicka (mesiac rychla chodza do kopca), posilni svaly i pluca. Ak sa clovek nezadychci, moze si pridavat bezecke useky. Tanec, najlepsie taky lemrak zo zaciatku, skor by bodol sex. Bud to prezijem alebo ... .-)

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Preco by si mala bezat ak ta nikto nenahana. Radsej tancuj, ak mas prijemneho tanecnika, bude to osoznejsie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.