Zavrieť

Porady

Náplaste na chudnutie

Čaute!Má niekto skúsenosti s náplasťami na chudnutie?Fungujú?Díky
Usporiadat
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Nie.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Skusenost nemam, ale videla som v TV, ako sa jeden pan rozculoval, ze ho naplaste stali velke peniaze a neschudol ani gram.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Ja som tiež videl v telke všelijaké zázraky...
Keby som chcel schudnúť, tak by som sa do toho pustil určite inak. Začal by som poctivo cvičiť a určil by som si čo a kedy budem jesť.

Prikladám zaujímavý dokument.
Naposledy upravil Bastian : 09.12.08 at 22:40
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Je to ako so zázračnými tabletkami. Všetko sa dá jesť a afekt je hrozný - ďalšie kilá na viac.

Neverím ani tabletkám, náplastom či čajom. Je to v cvičení ,obmedzení cal.objemu stravy a hlavne ne návštevovať chladničku po "záverečnej".
0 0
belanka belanka

belanka je offline (nepripojený) belanka

Asi máte pravdu.počas materskej som hodinu denne odmakala,s malou chodila von na bicykli...Ale keď som začala makať,horor.Omnoho menej pohybu(nie je čas)a kysnem.Teóriu ovládam,len mi to ešte v hlave nepreplo...
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

skus papat z maleho taniera, malou lyzickou a posledne jedlo vecer o 18:00 hod.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Viem z vlastnej rodiny, ze je to genmi. Niekto sa len pozrie na pohar s vodou a ma na sebe kilo. Iny zje za plech kolacov a nepriberie ani gram. Ak sa tucnejsi clovek citi nedobre, mal by si povedat, ze nema nadvahu, ale ma PODVYSKU.
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

priznaj sa durisovad ,,pijes pohar vody,, alebo ,,jes plech kolacov" ?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Tiež som vyskúšala na zníženie váhy všeličo, ale najlepšie je, teda podľa mňa, začínať ráno ovocím, do obeda okrem ovocia nič,obed a večeru surovým zeleninovým šalátom. Ten zníži množstvo zjedeného jedla a má omnoho menej kalórii. Na večeru niekedy stačí aj ten zeleninový šalát. Jesť najneskôr do 18 hod.
0 0
alenad alenad

alenad je offline (nepripojený) alenad

wagner Pozri príspevok
Tiež som vyskúšala na zníženie váhy všeličo, ale najlepšie je, teda podľa mňa, začínať ráno ovocím, do obeda okrem ovocia nič,obed a večeru surovým zeleninovým šalátom. Ten zníži množstvo zjedeného jedla a má omnoho menej kalórii. Na večeru niekedy stačí aj ten zeleninový šalát. Jesť najneskôr do 18 hod.
Tak po takomto dennom menu je jasné, že schudnem, ale nevydržím to viac ako 2 dni. A váha je späť.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
belanka Pozri príspevok
Čaute!Má niekto skúsenosti s náplasťami na chudnutie?Fungujú?Díky
Škoda peňazí ... (vyskúšané, nepomohlo)
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

verte mi babenky, vôbec nerieste nadvahu, telo si pyta svoje a jedzte co vam chuti. Mozna trocha menej ako vam chuti, ale ako som uvadzala malou lyzicou. Choroba popravi kazdeho a viem o com hovorim.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
tina1 Pozri príspevok
priznaj sa durisovad ,,pijes pohar vody,, alebo ,,jes plech kolacov" ?
Priznavam, ze jem kolace, ale len pol plecha. Moj otec zjedol cely. A mama, chudera, pila ten pohar vody.
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

ja mam zas rada plny plech kolacov bez muky a zapijam vodou :O "gluten free
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Ale dievčence veď Vy neviete tie náplaste používať. Môj kamarát zalepil žene hubu a vraj odvtedy zchudla 10 kilov !!!
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

tina1 Pozri príspevok
verte mi babenky, vôbec nerieste nadvahu, telo si pyta svoje a jedzte co vam chuti. Mozna trocha menej ako vam chuti, ale ako som uvadzala malou lyzicou. Choroba popravi kazdeho a viem o com hovorim.
Povedala by som, že je trochu morbidné, aby sme čakali na akúsi chorobu, aby nám to napravilo váhu. Ale máš pravdu, tiež som prežila aj chorobu syna, aj rodičov - vtedy mi nechutilo ani jesť.
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

Povedala by som, že je trochu morbidné, aby sme čakali na akúsi chorobu, aby nám to napravilo váhu. Ale máš pravdu, tiež som prežila aj chorobu syna, aj rodičov - vtedy mi nechutilo ani jesť.


Nemyslela som tym, aby niekto cakal na chorobu, ale to, aby sa clovek naucil milovat sam seba a neskodit si nezmyselnymi naplastami alebo dietami.
Ja dodrziavam bezlepkovu dietu a verte, kto ju musi dodrziavat musi mat riadnu discilinu v stravovani. Vzala som to ako zivotny styl. Prajem krasny dnik
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

Nežijeme, aby sme jedli ale jeme, aby sme žili. Diety poškodzuju naš metabolizmus stačí správne stravovanie nie obmedzovanie
0 0
Katka 30 Katka 30

Katka 30 je offline (nepripojený) Katka 30

tak mne stačila skúsenosť mojej švagrinej..kúpila si náplaste.....a pribrala 8 kg......ja to radšej ani neriskujem
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Katka 30 Pozri príspevok
tak mne stačila skúsenosť mojej švagrinej..kúpila si náplaste.....a pribrala 8 kg......ja to radšej ani neriskujem
hmmm čudné... A nalepila si ich na ústa ako je v návode napísané???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať