Zavrieť

Porady

chudnutie

Kto ide so mnou chudnúť. Včera som si kúpila novú váhu, lebo stará mi vypovedala a dostala som šok, lebo stará digitálna mi vážila o 4 kg menej. Tak som sa rozhodla, že idem chudnúť. Dosť som cez zimu nabrala ale nemyslela som, že až toľko, takže dnes mám 70 kg.
Kto sa pridá? čaute zajtra.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

teraz, teraz ... pred chvilockou som doporucovala stranku:
http://www.chudnutie-ako.sk/
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Bola som už na tej stránke, ale nejako sa do toho nemôžem dostať, ked sme prerábali dom tak som pribrala veľmi, potom som schudla 22 kg za pol roka ani neviem ako mala som 54 kg a povedala som si, že už nikdy nepriberiem, teraz ani neviem ako sa to na mna nalepilo.
Skúsila som ryžovú diétu, že sa od nej dobre chudne, prvý den v pohode, druhý den tiež, po 4 dnoch som mala 4 kg dole a bez námahy, ale začalo mi byť zle, cítila som sa slabá a strašne sa mi krútila hlava. Tak som aj skončila a ešte týžden som sa dávala dohromady, čo som sa necítila dobre.
Občas cvičím 5 tibeťanov, práve včera som sa dočítala, že je to cvičenie aj na mladosť, aj, že uvolní všetky čakry a ozdravuje. Tak zajtra začnem. Ked ma to chytí tak cvičím kalanetiku, mám knihu preč zo zadkom, sú tam velmi dobré cviky a pred 3 rokmi som si kúpila orbitrek občas ho oprášim, drží ma to 2 týždne, schudnem aj 5-6 kg, potom zase nemám čas a naberiem to. Potrebovala by som taký pravidelný režim.
0 0
jana32 jana32

jana32 je offline (nepripojený) jana32

Hhhmm, Sybila3 ono to asi bude práve v tom režime. keď čítam tvoj príspevok akoby som ho písala ja. Moja váha po druhom pôrode dosť kolíše, tak som si kúpila stac.bicykel, ale vydržala som asi mesiac. Fakt som aj schudla, ale potom prišlo obdonie daňových priznaní, do toho ďalšie aktivity, ktoré som robila a proste som si začala stres zaháňať jedlom. Takže si uvedomujem, že to chce najrpv zmeniť životný spôsob, urobiť si poriadok v prioritách a potom sa púšťať do takých aktivít ako chudnutie. Určite je to môj prípad. Ale skúsim sa pridať ku tebe, vo dvojici sa chudne lepšie. Inak čo je to zač tá kniha Prečo so zadkom? Trefne to vystihla moja známa, že mám postavu ako Ferdo mravec - čo sa týka pozadia určite.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Tá kniha Preč zo zadkom je veľmi dobrá, sú tam dobré cviky, vytvaruje postavu, aj Kalanetika je dobrá.
Každý piatok sa odvážim a dúfam, že sa mi podarí schudnúť. Dúfam,že sa pridáš s tými piatkami.
Len teraz ide Veľká noc, ale dúfam, že odolám.
maj sa.:p
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Začnem od dnes aj cvičiť, na tom orbitreku (to je jak na bežkách), mohla som si radšej kúpiť bicykel, na tom sa aspon sedí, hento je strašne namáhavé. Ale 20 min cvičenia je jak 1,5 hodiny v posilovni.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
A to chcete chudnut akurat teraz, ked na velkonocnom stole bude tolko dobrot? Ved si nerobte take nasilie.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
durisovad
A to chcete chudnut akurat teraz, ked na velkonocnom stole bude tolko dobrot? Ved si nerobte take nasilie.
Tak toto sa ti podarilo Dáška! Aj ja vždy začínam od pondelka...
0 0
jana32 jana32

jana32 je offline (nepripojený) jana32

Mne akosi sviatky čo sa týka jedla nevadia . Ale aj tak som toho roku si povedala že dám stop tučným jedlám, so šalátov vyhral švajčiarsky syrový šalát bez majonézy, koláče som objednala v nevyhnutnej miere. Tak sa nádejam že to zvladnem. Sybila a čo sa tak dohodnúť, že si vždy v piatok napíšeme koľko sme išli s váhou dolu? Nezabudni napísať vždy o 0.5 kg viac aby ma to správne motivovalo. A navrhujem zaradiť jeden čistiaci deň týždenne - teda len s bylinkovými čajmi. Ja síce mám k obezite ďaleko ale tých niekoľko kg navyše mi bráni vtrepať sa do sukien a nohavíc, takže môj šatník tvoria jedny rifle. Súhlasíš?
0 0
jasa jasa

jasa je offline (nepripojený) jasa

Kto z Košíc chodieva pravidelne cvicit?...mam na mysli posilnovanie...nie poskakovanie/aerobik/,..... kedze som uz "zrelsia stredna generacia" ... rada sa pridam... samej sa mi nechce..
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Dievčatá skúste spinning. Dobrá vec.
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
moja osobná skúsenosť:
od 1.4. som sa dala na chudnutie - to sa tak ani povedať nedá.
Spočíva to v tom, že nevečeriam. Za tých 10 dní mám dolu 2 kg.
Podotýkam, že cez deň papám všetko - aj sladké úplne bez problémov. Po štvrtej hodine už nepapám, iba ovocie a pijem teplý čaj (ten mi naplní žalúdok).
Samozrejme výnimka: včera sme boli na večeri s drahým - a nemám vôbec žiadne výčitky.

Keby sa ku mne niekto pridal v Žiline na kalanetiku - by bolo super.
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Pridám aj ja moju skúsenosť s chudnutím. Celý život mám problém s priberaním. Cez zimu som opäť pribrala 5 kg. Asi pred mesiacom som sa dala na boj s nadváhou. Poradili mi jesť naturálnu ryžu. Ráno pravideľne jedávam jugurt, potom naturálnu ryžu, pridala som vločky a pijem veľa redukčného čaju. V sobotu a nedeľu doma varím a pečiem a tak jedávam všetko do radu. Redukčný čaj pijem stále. Chlieb som obmedzila úplne.Do dnešného dňa som schudla 4,5 kg.
Mám výšku 164 a váhu 60 kg.
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

Ako tu tak čítam, ako úspešne chudnete, zamýšľam sa sama nad sebou Ja teda by som potrebovala niečo zhodiť, ale neviem sama nad sebou udržať kontrolu. Jedine že trochu cvičím, no skutočne len trochu - chodievam dvakrát do týždňa na spinning...
0 0
jana32 jana32

jana32 je offline (nepripojený) jana32

Veronika, s redukčným čajom mám veľmi dobrú skúsenosť + ja som výrazne obmedzila mastné jedlá, pečivo, naopak zaradila zeleninu a ovocie. Ibaže som to vtedy prehnala a skončila som pri výške 170 cm na 51 kg. Postavu som síce mala ako modelka ale nechci vediet co to urobilo s mojou psychikou! Takže odvtedy si hovorím všetko s mierou.
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

toto mi prišlo práve mailom (trošku na odreagovanie..):

Motto dnešného dna
V čase, keď sa mnohí pripravujú na leto, cvičia a držia všelijaké tie diéty, posielam veľmi aktuálne heslo dňa:

"Som tučný, lebo nie som lenivý sa nažrať !!! "

0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Ani som si nemyslela, že bude taký ohlas nato. Jana32 súhlasím s tým piatkom a kilami. Len napíš koľko máš teraz. Ja s jedlom ani nemám problém, neľúbim mäso, občas iba kuracie prsia, ani nejaké mastné (údené a pod..), takže cez veľkú noc nemám problém, AAAAAAAAAAle sladkosti a teraz ked som začala účtovať som celé dni na PC a to by som len čokoládky jedla. Ale dnes som nemala ani jednu, žujem žuvačku tie sú aspon trocha sladké. Ledva čakám na syna kedy mi pôjde jednu malú kúpiť. Myslím ale že pri chudnutí aspon u mňa je dôležité cvičenie, ked začnem cvičiť, tak si dávam aj pozor za stravu. Ale ked necvičím mi je to jednom.
Tak nezabudni v piatok čakám váhu, môžu sa pridať aj ostatní.
Do chudnutia!!!!!!!!!
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Jana ešte som zabudla, tie čistiace dni zavedieme až po Veľkej noci, súhlasíš?
0 0
Yvvetta Yvvetta

Yvvetta je offline (nepripojený) Yvvetta

ťažko pracujúca účtovníčka
Čo to je spinning ?
Aké je to cvičenie ?
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

Yvvetta
Čo to je spinning ?
Aké je to cvičenie ?
Spinning je cvičenie na stacionárnych bicykloch - veľmi stručne povedané.
Môžeš pozrieť stránky www.r-bike.sk (to je naše centrum), www.spinning.cz, alebo cez google...
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

ahojte, chcela by som pridat par skusenosti, po dvoch detoch mam 54 kg, 165 cm - to aj predtym ), na bruchu tehly a dost pevne cele 32 rocne telo. nie vzdy to tak bolo. po prvom dietati som mala 74 kg, bol to dost dobry sok, cely rok som nevychadzal, nieco cez rok mi trvalo kym som sa dostala na 55, ale iba tym, ze som prestala vecerat - posledne jedlo o17 tej. kil bolo menej ale telo chabe a traslave, takze prisla na rad posilovna tristvrte roka 3xtyzdenne aerobic potom som presla na posilnovanie, ktore ma tak "draplo", ze teraz travim medzi cinkami, 4 dni v tyzdni. dost casto pouzivam aj orbitrek a stacionar. chcela by som odporucit ak chce niekto cvicit nech to neskusa doma, prejde ho to po dvoch tyzdnoch, treba ist medzi ludi, tam je vacsia motivacia 100 percent a treba chut a odhodlanost no a samozrejme netreba cakat strrrrrrrrrrasne rychly ubytok vahy. pretoze ak sa rychle strati vaha chudnuti o to rychlejsie sa naberie po skonceni diety. chce to cvicit, takze treba nahovorit kamaratku a zacat . ja chodim sama, lebo priznajme si viac bab, viac rozpravania...
no a strava, jednoznacne treba trosku kontrolu nad tym co jeme, ak nam nieco nechuti, ale je to extra zdrave, tak si to nedame. hlavne mensie porcie a pozzzzor na to co jeme- skontrolovat obal- nie koli kaloriam ale koli chemii, lebo sadlo vycvicime, ale tu chemiu nie....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať