Zavrieť

Porady

chudnutie

Kto ide so mnou chudnúť. Včera som si kúpila novú váhu, lebo stará mi vypovedala a dostala som šok, lebo stará digitálna mi vážila o 4 kg menej. Tak som sa rozhodla, že idem chudnúť. Dosť som cez zimu nabrala ale nemyslela som, že až toľko, takže dnes mám 70 kg.
Kto sa pridá? čaute zajtra.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Eva Farkasová Eva Farkasová

Eva Farkasová je offline (nepripojený) Eva Farkasová

Rozvedená, matka dvoch detí
Aj ja potrebujem zhodiť a nie málo. Začala som jesť každé 4 hod., ale vydržala som týždeň, v robote sa to nedá presne dodržať. Nikomu nedoporučujem žiadne diétky - majú jojo efekt. Ja som už vyskúšala ozaj všetko. Pred mesiacom som začala chodiť na masážny pás (je to taký starý dobrý stroj, ktorý si oviniete na partie, ktoré Vás trápia). Dievčatá neverila som,ale funguje to! Za mesiac mám dole 5 cm z pásu, z bokov 6 cm a na váhe - 4 kg. K tomu ešte pár km na bicykli - kľudne po rovinke.Mám doma aj ORBITRAC, ale zatiaľ mi slúžil ako "vešiak", ale už som ho pripravila a pokračujem. Pomaly, ale isto. A ešte keby prestali vyrábať sladkosti - to by bolo super. Ale snažím sa im vyhnúť, aj keď nie vždy sa mi darí. Takže si držme palce navzájom.

Ešte som zablúdila na www.chudnete.sk - centrum pre redukciu váhy, je možné nechať si zasielať od poradcu rady - celkom zaujímavé ohľadom stravy ...
Naposledy upravil Eva Farkasová : 21.05.06 at 18:21
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
[quote=liduska] to preto, že si sa nepodelila.
/s receptom na chudnutie a ani koláč si mi nedala/
0 0
jana32 jana32

jana32 je offline (nepripojený) jana32

Moja váha - 59 kg, teda 3 kg dole. Zatial to ide, ja som skôr " odobrala " niečo z jedla, na cvičenie veľa času neostalo, ale ako sa blížia prázdniny, tak verím, že aj to bude pravidelnejšie. Na margo Evkinho príspevku - neviem či je to to isté, ale ja som kedysi chodila na také cvičiace stroje, len som ležala a robila pár podľa mňa úplne nenáročných cvikov počas toho ako sa tie stroje hýbali a efekt bol vtedy fantastický. Ibaže teraz mojím nepriateľom číslo jeden čas - keď prídem z práce vyzdvihnem drobčeka a potom sa niekam dostať je takmer nemožné. Ale, schudla som - to je hlavné! Normálne sa aj vojdem do niektorých letných šiat.:
0 0
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

[quote=Melnick]
liduska
to preto, že si sa nepodelila.
/s receptom na chudnutie a ani koláč si mi nedala/
môj recept na chudnutie: max 1000 cal + pohyb aspoň 2 hod. prechádzka a nabudúce ti nechám aj z koláča, len mi to prosím Ťa prepáč.
0 0
Pussybaby Pussybaby

Pussybaby je offline (nepripojený) Pussybaby

ja som sa tiež snažila poriadne schudnut.. ja som taka že, nevydržím žiadne diety dokonca.. tak som si dala zopar zasad ktorých som sa držala a prvé výsledky boli viditelne na váhe už po niekoľkých dnoch..
1. nejedla som od 18:00
2. obmedzit chlieb alebo ho uplne vynechat z jedalnička
3. vynechat sladkosti a nahradit to s ovocím a zeleninou

schudla som 3kg za týžden aj pol.. a chudnem stale..
0 0
inge57 inge57

inge57 je offline (nepripojený) inge57

Ahojte! Aj ja som sa dala na chudnutie, ale ja mám väčšiu obezitu ako vy dievčatá, ale tvrdo natom pracujem. Prestala som úplne jesť sladké, zmrzlinu, kávu som obmedzila na minimum, začala som veľa piť. S jedlom nemám problém, nakoľko moja obezita nevznikla z jedla, ale z nadmernej konzumácie sladkostí. Dnes cvičím, zmenila som šatník aj keď som schudla len cca 4-5 kilo, ale idem ďalej. Moja váha pri 161 cm bola cca 95 kilo. Dnes vážim zhruba 90 kilo a mojím cieľom je dostať sa na 55 resp. 60 kíl. Moja metóda je jednoduchá- nevečerať, vylúčenie sladkostí z jedálnička a každodenný pohyb, ktorý mi doteraz chýbal. Jo-jo efektu sa nebojím, lebo za 1 mesiac som schudla cca 4-5 kilo čo nieje veľa. Za ten mesiac som zmenila stravovacie návyky, obmedzila chuť na sladké/náhradou je mi ovocie a zelenina/ a začala som veľa piť vodičky. Pomaličky som začala zapájať do svojho režimu aj cvičenie, ktoré zatiaľ z časových dôvodov nevykonávam každodenne, ale odo dnes už budem cvičiť cca 1 hod. denne. Častokrát som už schudla dokonca za 3 týždne cca 14 kíl, ale udržala som si váhu len pol roka, potom prišlo leto a jedla som litre zmrzliny denne/ tak mi treba a pribrala som nie 14 kíl ale 22 kíl/. Preto je pravdou, že pomaly ďalej zájdeš.Takže hor sa do chudnutia!
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

Čítam tu vaše úspechy a len tíško závidím
No oddnes sa definitívne pridávam k vám, moja váha totiž nebezpečne stúpa, pri výške 168 cm som to "dotiahla" na 70 kg a to musí ísť preč..
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

bendži
toto mi prišlo práve mailom (trošku na odreagovanie..):

Motto dnešného dna
V čase, keď sa mnohí pripravujú na leto, cvičia a držia všelijaké tie diéty, posielam veľmi aktuálne heslo dňa:

"Som tučný, lebo nie som lenivý sa nažrať !!! "

Týka sa ma tá posledná veta. Dosť sa ma týka! Už to ani nie je heslo dňa u mňa, ale motto.
Dal som si teda túto tému medzi sledované a milé dámy pripojím sa do Vašich radov. Idem k dcére ale nájsť váhu aby som vedel štartový stav. Typujem 110 pri vyššej strednej postave.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
STRELEC
Týka sa ma tá posledná veta. Dosť sa ma týka! Už to ani nie je heslo dňa u mňa, ale motto.
Dal som si teda túto tému medzi sledované a milé dámy pripojím sa do Vašich radov. Idem k dcére ale nájsť váhu aby som vedel štartový stav. Typujem 110 pri vyššej strednej postave.
Je to na muža pri vyššej strednej postave až tak veľa?

A tá posledná veta - heslo dňa -z predchádzajúceho príspevku je mi tiež nejaká povedomá.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

[quote=Melnick]Je to na muža pri vyššej strednej postave až tak veľa? Je! Nemám zase 2 metre

A tá posledná veta - heslo dňa -z predchádzajúceho príspevku je mi tiež nejaká povedomá.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Tak sa necer ...a začni chudnúť ..... :p
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zita5
Tak sa necer ...a začni chudnúť ..... :p
Hoď sem zaručene dobrý recept a prestanem sa ceriť aj ja. .
Ináč Zituš myslela som najprv ,že v slove necer máš preklep. :p
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Melnick
Hoď sem zaručene dobrý recept a prestanem sa ceriť aj ja. .
Ináč Zituš myslela som najprv ,že v slove necer máš preklep. :p
Ten preklep by sa mi aj videl, že sedí.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick
Hoď sem zaručene dobrý recept a prestanem sa ceriť aj ja. .
Ináč Zituš myslela som najprv ,že v slove necer máš preklep. :p

Majka nie ...to je len zdanie ...všetko sedí ....
A napokon myslite si čo chcete .....lebo skutočne to slovo može zvýrazňovať niečo iné ....niečo čo môže mať dočinenia s preklepom.:p :p :p :p
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Ahojte, ozývam sa až teraz, keď prišiel prvý úspech. Síce som založila túto tému, ale vďaka stresu z účta som zo 70 pribrala na 73. Ale som si povedala, tak už dosť, že musím zo sebou niečo robiť.Kúpila som si knihu Rozlišovacia diéta, kde pani ktorá ju reklamovala v markíze za 90 dní schudla 22 kg. Tak som s ňou začala, vydržala som týždeň a žiadny úspech. Popri tom som začala aj cvičiť, ráno 5 tibeťanov, večer na orbitrecu a kalanetiku. Po tej knihe som začala ráno jesť ovocie, ľahký obed a večera ovocie, pijem veľa vody. Po dvoch týždňom som sa postavila na váhu a ukázala mi 69 kg. Potom som začala ešte viac cvičiť a ešte menej jesť ale tých 69 kg som sa nemohla zbaviť. Kúpila som si aj náplaste na chudnutie, ale vôbec nič som neschudla. Až minulý týždeň som si kúpila Bio-líniu, dám si každé ráno jednu tabletku, potom pokračujem v cvičení a ovocí. No dnes konečne mám radosť som mala 67,5 kg. Hurá. Dúfam, že do dovolenky za 2 týždne to pôjde ešte dole. Aj teraz som strašne hladná, ale idem sa napiť vody. čaute
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
sybila3
Ahojte, ozývam sa až teraz, keď prišiel prvý úspech. Síce som založila túto tému, ale vďaka stresu z účta som zo 70 pribrala na 73. Ale som si povedala, tak už dosť, že musím zo sebou niečo robiť.Kúpila som si knihu Rozlišovacia diéta, kde pani ktorá ju reklamovala v markíze za 90 dní schudla 22 kg. Tak som s ňou začala, vydržala som týždeň a žiadny úspech. Popri tom som začala aj cvičiť, ráno 5 tibeťanov, večer na orbitrecu a kalanetiku. Po tej knihe som začala ráno jesť ovocie, ľahký obed a večera ovocie, pijem veľa vody. Po dvoch týždňom som sa postavila na váhu a ukázala mi 69 kg. Potom som začala ešte viac cvičiť a ešte menej jesť ale tých 69 kg som sa nemohla zbaviť. Kúpila som si aj náplaste na chudnutie, ale vôbec nič som neschudla. Až minulý týždeň som si kúpila Bio-líniu, dám si každé ráno jednu tabletku, potom pokračujem v cvičení a ovocí. No dnes konečne mám radosť som mala 67,5 kg. Hurá. Dúfam, že do dovolenky za 2 týždne to pôjde ešte dole. Aj teraz som strašne hladná, ale idem sa napiť vody. čaute
Držím palce a díky za návod. Budúci týždeň mi odchádzajú deti preč....začínam sa realizovať takým smerom ako si písala aj ja. Akurát ja som už po dovolenke.......
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

No práve mňa naštartovala tá dovolenka, lebo najskôr som myslela, že nepôjdeme kvôli manželovej práci, ale nejako to vypálilo, že by sme mali ísť, tak som sa pustila do toho. Dnes som jedla len marhule. Aj tak dobre, lebo inak by som sa nenaštartovala. čau, čau
0 0
sklenkova sklenkova

sklenkova je offline (nepripojený) sklenkova

Sledujem tieto debaty,páči sa mi Strelcove heslo "som tučný ..."ale nechápem prečo chcete chudnúť keď sa cítite dobre takí ako ste. Ja som síce v pohode 165/53 , všetci sme nejakí, tak sa netrápte s dietami a užívajte si .
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

To sa ti povie keď si štíhla. Keď som mala naposledy 54 kg, tak som si povedala, že už nikdy nedovolím, aby som pribrala a ani neviem ako a kilá mi pribudli. čaute
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
sybila3 dala som súhlas 3x a neviem prečo ho zobrazilo iba raz :p :p :p :p :p
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať