Zavrieť

Porady

studium na VSEMVS

mam 33 rokov a chcela by som zacat studovat na VSEM v Ba odbor verejna sprava. Kto mi poradi ako sa pripravit na prijimacky?
Naposledy upravil a.ajka : 23.10.13 at 10:13
3 komentárov     zbaliť
tictac7 v prvom rade sa nauč zadávať správne otázky - teda výstižný názov a otázka až v texte. Toto, čo si spravila je to isté, ako písať e-mail a všetok text dať ako predmet a poslať prázdny e-mail...
a.ajka opravene, dik za upozornenie
bakajka Ahoj aj ja by som si chcela poslat prihlasku na rok 2014/15 a aky odbor chces? Verejnu spravu alebo manazment maleho a stredneho podnikania v regionoch?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    v prvom rade kliknut na stranku skoly, tam si pozriet cast prijimacie konanie - zistis, ze v minulom roku prijimali bez prijimacej skusky na zaklade maturitnych vysvedceni - je predpoklad, ze rovnako bude aj na buduci rok

    monika1991 je offline (nepripojený) monika1991

    monika1991
    príjmačky sa nerobia, každý rok príjmajú bez príjmacích skúšok na základe maturitného vysvedčenia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.