Zavrieť

Porady

predajcovie v telekomunikáciach - platy

Ahojte, neviete niekto len tak čisto pre zaujímavosť, aké majú platy npr. v O2, Orang-i alebo v Telekome predajcovia (tí čo vystavujú faktúry a predávajú mobily a komponenty...)

ďakujeem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    650 - 840 EUR/mesiac
    základný fixný plat plus variabilná zložka

    pioter007 je offline (nepripojený) pioter007

    pioter007
    fúha, tak to je super plat - takým radosť žiť - teda ja by som bol viac než šťastný mať taký plat
    ďakujem alla,
    ozaj, ty si sa to niekde dočítala alebo tam pracuješ / alebo pracuje nejaký známi? - teda ak smiem vedieť

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    ozaj, ty si sa to niekde dočítala alebo tam pracuješ / alebo pracuje nejaký známi? - teda ak smiem vedieť
    ....z každého rožka troška

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    pioter007 Pozri príspevok
    fúha, tak to je super plat - takým radosť žiť - teda ja by som bol viac než šťastný mať taký plat

    vyskúšaj.... nie je všetko zlato, čo sa blyští ..... najmä komunikácia a jednanie s nespokojnými zákazníkmi je náročná na psychiku.
    http://www.profesia.sk/praca/kovelo-tel/O1209444

    http://www.profesia.sk/praca/matrixmobil/O1204393

    pioter007 je offline (nepripojený) pioter007

    pioter007
    no, na tú ponuku č. 2 z toho orange-u som reagoval a dnes som bol aj na pohovore, no uvidíme ako to dopadne a ten matrix vyzerá tiež zaujímavo len na to nemám znalosti na opravu pc a mobilov i keď ma baví práca s pc a také drobné opravy by som zvládol ale ostatné to neviem ..

    pioter007 je offline (nepripojený) pioter007

    pioter007
    ja viem že to môže byť náročné ale tak chcel by som to vyskúšať a myslím že by ma to aj bavilo
    pioter007 Ďakujeem i keď som neuspel

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11

    Inak takuto sumu v cistom ako uvadza alla66 dostane cigan ktory ma 4 deti a nic nerobi
    Zato ty budes musiet na to cely mesiac makat a mozno sa budes aj natahovat s ciganmi, lebo sa pride hadat ze strasne vela plati za mobil

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.