Zavrieť

Porady

Výpisy z banky

Emma Emma

Emma je offline (nepripojený) Emma

Mám klienta od ktorého keď som pýtala bankové výpisy pozeral ,že čo to je.Poslala som ho do banky ale tam pýtajú za jednu kópiu výpisu(vraj) 200 sk.A potrebuje ich minimálne 12.Ako mu mám teraz spraviť účto?Prosím o radu.Vďaka
Usporiadat
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Nuž... treba zistiť, či sa nedajú nejako pozrieť na nete... a vytlačiť si ich tak... a čo robil s tými výpismi?? zahadzoval ich? :-)
0 0
Emma Emma

Emma je offline (nepripojený) Emma

Presne ako vravíš-vyhadzoval ich!Hlavne,že každý chce od človeka,aby robil zázraky!
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Tak mu povedz, že ked ti ich nedonesie, nemôžeš urobiť účtovníctvo....ale naozaj skús zistiť, či v danej banke sa nedajú pozrieť na nete...v takej tatrabanke to napr. ide
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Myslím, že nemá inú šancu ako 12x 200,- SK., ak nemal dohodu s bankou na nete sa k nim nedostane. Viem, ktorá banka požaduje takúto hroznú sumu za jeden výpis, a to ich ešte neurobia na počkanie. Ináč stretla som sa už so všeličím, ale aby niekto zahadzoval bankové výpisy tak to je sila. Úprimnú sústrasť. Ja mám skôr skúsenosti, že mi dávajú klienti ešte aj bločky, ak napr. kúpia manželku kabelku a pod.
0 0
jeso jeso

jeso je offline (nepripojený) jeso

Emma
Mám klienta od ktorého keď som pýtala bankové výpisy pozeral ,že čo to je.Poslala som ho do banky ale tam pýtajú za jednu kópiu výpisu(vraj) 200 sk.A potrebuje ich minimálne 12.Ako mu mám teraz spraviť účto?Prosím o radu.Vďaka
Bez výpisov z podnikateľského účtu to jednoducho spraviť nejde. Mohla mu na účet nabehnuť platba za tovar -POZD, alebo on mohol z účtu platiť za tovar - VOZD.
Bud ti výpisy dodá / aj ked za nehoráznu cenu /, alebo mu vysvetli , že potom za účtovníctvo neručíš -dôsledky bude znášať on.
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Nečudujte sa veľmi ja mám po včerajškú takú istú skúsenosť. Nariadila som nekompromisne: Doniesť výpisy! Takých expertov je dosť.
0 0
rosemary rosemary

rosemary je offline (nepripojený) rosemary

Takto to dopadne, keď v našom štáte podniká kde-kto. Od účovníka chcú potom za tisícku zázraky.
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
ked mu povieš tisíc... tak pozrie na teba...že čo tak veľa? ved si nič vlastne neurobila, nestačí len 500?
0 0
Susan Susan

Susan je offline (nepripojený) Susan

Bez bankovych vypisov sa urcite seriozne danove priznanie urobit neda!!! Ked zaplati 12x200 Sk urcite si do raz a navzdy zapamata, ze vypisy si musi odkladat!!
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
A co keby si vypítal iba históriu pohybov na učte, za celý rok. Ja mám skúsenosť,že to urobili bez poplatkov na počkanie. Síce malo veľa strán, ale s tým už sa dá niečo spraviť, aj keď to nie je v pravom zmysle slova výpis z účtu.
0 0
eko eko

eko je offline (nepripojený) eko

A čo z daňového hľadiska, obstojí to ako výpis z banky pred daňovou kontrolou?
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Musí byť originál z banky ale možno to niekde aj uznajú.Výpis by sa mal dať urobiť aj ročný,nielen mesačný takže to nestojí tak veľa.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Ja som donútila podnikateľa ísť dať urobiť výpisy, ale v tej banke čo on mal účet to bolo 30,- za ks.
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

200 Sk za výpis pýta VÚB.
0 0
mackova mackova

mackova je offline (nepripojený) mackova

Prosim ta, co je to za klienta? Nevie co su to VBU?
A ked sa mu zda vela 1 00,-, tak mu povedz nech si to spravi sam. alebo nech sa s tym trapi niekto iny z lacno.
predsa ma s svoju cenu za svoju pracu???
0 0
Vlasto103 Vlasto103

Vlasto103 je offline (nepripojený) Vlasto103

Ono to je s majiteľmi-podnikateľmi tak - chcú, aby som bol mladý, zdravý, slobodný, bez záväzkov, ovládal dva jazyky, počítač, mzdy, podvojné účtovníctvo a ešte aby som mal cicky a krásne telo. Tak je to s našimi podnikateľmi. A oni môžu kľudnevýpisy z bankových účtov odhadzovať do koša!!! Debili.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Vlasto103
Ono to je s majiteľmi-podnikateľmi tak - chcú, aby som bol mladý, zdravý, slobodný, bez záväzkov, ovládal dva jazyky, počítač, mzdy, podvojné účtovníctvo a ešte aby som mal cicky a krásne telo. Tak je to s našimi podnikateľmi. A oni môžu kľudnevýpisy z bankových účtov odhadzovať do koša!!! Debili.
To sú prisilné slová .
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Vlasto103
Ono to je s majiteľmi-podnikateľmi tak - chcú, aby som bol mladý, zdravý, slobodný, bez záväzkov, ovládal dva jazyky, počítač, mzdy, podvojné účtovníctvo a ešte aby som mal cicky a krásne telo. Tak je to s našimi podnikateľmi. A oni môžu kľudnevýpisy z bankových účtov odhadzovať do koša!!! Debili.
Ja ako majiteľ-podnikateľ by som nikdy nechcela, aby môj účtovník ( nie účtovníčka) mal cicky...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
abel
Ja ako majiteľ-podnikateľ by som nikdy nechcela, aby môj účtovník ( nie účtovníčka) mal cicky...
To by mohol byť účtovníkom aj Erik z VV.
0 0
kendy kendy

kendy je offline (nepripojený) kendy

A má podnikateľský účet? Lebo ak má len osobný, tak to podľa mňa bez nich pôjde. Ak, samozrejme, neplatil z nich nejaké firemné faktúry...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať