Zavrieť

Porady

8 komentárov     zbaliť
veronikasad 26.11. ktorého roku ? (píšeš,že mal). Pracovný pomer trvá ? Pracuješ, resp. budeš pracovať na dohodu ?
Paťa Žembery-Ďurovičová narodil sa 26.11.2010 tohto roku mal 3 r. momentalne som doma, nepracujem a zatial mam len brigadu a neviem ci mam najskor ist do zdravotnej a potom na urad a co tam potrebujem ?
Paťa Žembery-Ďurovičová pardon 26.10.2010
avalik dnes je 17.11.2013 ... 26.11.2013 bude o 9 dni!
Paťa Žembery-Ďurovičová ano ano pomylila som sa ,, 26.10.2010 sa narodil
veronikasad 3 roky ešte nemal ...
Ak nemáš splnenú podmienku 730 dní poistenia v nez. v posledných 3 rokoch, nárok na dávku v nezamestnanosti ti nevznikne.

Ak pracuješ na dohodu, odhlásila si sa v soc.poisťovni z dôch.poistenia plateného štátom ?
Paťa Žembery-Ďurovičová pred nastupom na rodicovsky prispevok som bola vedena na urade prace ako nezamestnana a momentalne som doma a chodim len na brigady
veronikasad Po narodení dieťaťa si mala požnosť prihlásiť sa v soc.poisťovni ako poistenec štátu na dôch. poistenie. Urobila si tak ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    Ak si chceš hľadať prácu, tak sa pôjdeš nahlásiť na úrad práce a prihlásiš sa ako uchádzač o zamestnanie. Zdravotné odvody potom neplatiť, máš iba oznamovaciu povinnosť do Zdravotnej poisťovne.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...pýta sa, čo má robiť!..a kam ísť!..malý mal 3 roky, tak na ÚP-to si mala ísť hneď na druhý deň po dovršení 3.roku.. a tam jej všetko, čo potrebuje vedieť, povedia...

    26.11. mi mal maly 3r. chcem sa informovat kam sa mam ist nahlasit ci na urad prace do evidencie uchadzacov o pracu alebo najskor do zdravotnej poistovne?a ake tlaciva potrebujem...?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.