Zavrieť

Porady

Problem zo zvukom vo videu

Ahoj Ahoj .. Volám sa Dalibor a mam taký problém zo zvukom vo videu. Problém spočíva v tom že keď natáčam video z hry cez program Fraps a zároveň volám s kamarátom cez Skype tak po ukončení videa, keď si to video pozriem, moj hlas je velmi slabý ale mojho kamaráta hlas je velmi hlasný. Ale keď sa vymeníme a môj kamarát je ten čo nahráva a ja s ním iba volám tak jeho hlas je slabý a moj je velmi hlasný. Skúšali sme to poriešiť všeliak ale niako nám to nejde .. Videá natáčam cez program Fraps a dávam ich dokopy vo Windows Movie Makeri .. ak by niekto vedel čim to je alebo už mal podobný probém ktorý vyriešil tak prosím napíšte to sem .. vopred ďakujem Dalibor
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

    jahoszmsk
    ak som to pochopil, potrebuješ zosilniť hlas kamaráta v nahratom videu? či?

    skúšal si ovládacie panely, zvuk, zvukové zariadenia, nahrávanie - vlastnosti, alebo konfigurovať?
    Naposledy upravil jahoszmsk : 11.04.12 at 19:52 Dôvod: doplnil.

    D4L!BOR je offline (nepripojený) D4L!BOR

    D4L!BOR
    jahoszmsk Pozri príspevok
    ak som to pochopil, potrebuješ zosilniť hlas kamaráta v nahratom videu? či?

    skúšal si ovládacie panely, zvuk, zvukové zariadenia, nahrávanie - vlastnosti, alebo konfigurovať?
    Nie nie .. ja potrebujem zosilniť môj hlas .. kamarátov hlas je v celkom dobrej úrovni hlasitosti ale moj je na minimálnej mňa skoro ani nepočuť .. tu je ukážka toho videa:



    Prosím nesmejte sa snažili sme sa urobiť Slovenský lets play

    D4L!BOR je offline (nepripojený) D4L!BOR

    D4L!BOR
    jahoszmsk Pozri príspevok
    ak som to pochopil, potrebuješ zosilniť hlas kamaráta v nahratom videu? či?

    skúšal si ovládacie panely, zvuk, zvukové zariadenia, nahrávanie - vlastnosti, alebo konfigurovať?
    No tak už som to vyriešil .. mal si pravdu bolo to Ovladacie Panely-Hardwere a zvuk-Zvuk-Upraviť Hlasitosť a tam to bolo .. Systémove zvuky windowsu boly slabšie nastavané čo znamená že mali nižsí level a zvuk ktorý si nastavujem v lište dole bol dajme tomu v strede. No keď som dal ten Systémový zvuk na rovnakú úroveň ako je v lište tak hned sa mi zvuk zvíšil vo videu takže ti veľmi pekne ďakujem za pomoc fakt si mi pohol ešte raz dik

    Problem zo zvukom vo videu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.