Zavrieť

Porady

Obťažuje ma telefónne číslo

Niekto ma prezváňa z tohoto telefónneho čísla, keď zavolám späť, ozve sa iba pískanie, ako fax. Obťažujú ma 3-4 x za deň...
Viete mi niekto zistiť kto je majiteľ tohoto čísla??? 0220812573

http://www.ktomivolal.eu/

dolu je číslo uvedené s 8 komentami...
Naposledy upravil kezeso : 18.05.13 at 09:30
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Volať naspäť moc neodporúčam.

    zanetth je offline (nepripojený) zanetth

    zanetth
    Prečo im voláš naspäť? Presne o to im ide. Radím číslo ignorovať, alebo ak ide stále o to isté číslo tak si ho ulož ako neželané a priraď si k nemu tiché zvonenie - tak ťa to nebude obťažovať. Mobilní operátori žiaľ neposkytujú blokovanie jednotlivých čísiel. Kto je majiteľom čísla asi nezistíš, s najväčšou pravdepodobnosťou ide o nejaké marketingové prieskumy alebo iné nezmysly.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    ...ten link mi pise, ze stranka nebola najdena...takze nevieme,ake cislo ta prezvana

    Niektore telefony ponukaju moznost blokovat vybrane cisla.Pozri do manulalu a daj si zablokovat,ak mas tuto moznost.

    na porade je viac tem s rovnakym problemom, http://www.porada.sk/gsearch.php?sec...stit+tel.cislo , mozno najdes nejaku radu
    kezeso číslo som doplnil do zadania...

    judit.esam je offline (nepripojený) judit.esam

    judit.esam
    Jednoducho napíš to číslo do googla.. tam uvidíš či už niekto písal niečo o majiteľovi čísla, ak nie tak daj na čiernu listinu to to číslo... dá sa zistiť majiteľ za niakú sumu aj u operátora.... ale to nebude ten prípad,.. zablokovať sa dá tiež cez aplikáciu BLACK LIST.... ale keď ti naschvál vyvoláva niekto tak iba zmena čísla pomáha,, dvíhať a volať naspäť v žiadnom prípade!!!
    Naposledy upravil judit.esam : 23.05.13 at 09:54
    kezeso Už to neriešim, prestali volať.
    judit.esam to som rada... lebo je to dosť na nervy keď niekto má taký problém.... mám skúsenosť...
    kezeso Škoda, Richard, že sa nedá téma uzavrieť...je vyriešená

    Obťažuje ma telefónne číslo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.