Zavrieť

Porady

drazba

ahoj chcela by som sa informovat ked sa v dome kona dobrovolna drazba a dlznik si svoj dlh plati exekutorom takze si svoj dlh riadne splaca mozu ho dat na drazbu?dakujem
Usporiadat
ajka555 ajka555

ajka555 je offline (nepripojený) ajka555

halooooooo
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Ak si dlžník splatil dlh, mala by sa dražba zastaviť. Malo sa to dohodnúť s dražobnou spoločnosťou, ktorá dražbu vykonáva.
Na jednej strane hovoríš o exekútorovi a na druhej o dražbe o čo vlastne ide ?
Pri dobrovoľnej dražbe vykonáva dražbu dražobná spoločnosť. Tak komu spláca dlh ?
2 0
ajka555 ajka555

ajka555 je offline (nepripojený) ajka555

ide o to ze spravca a my ako vlastnici sme podpisali papiere ze suhlasime s dobrovolnou drazbou neplaticom a chcela som sa informovat ci daju do drazby aj byty ktore si svoje dlhy uz splacaju exekztorom
0 0
ajka555 ajka555

ajka555 je offline (nepripojený) ajka555

ide o to ze spravca a my ako vlastnici sme podpisali papiere ze suhlasime s dobrovolnou drazbou neplaticom a chcela som sa informovat ci daju do drazby aj byty ktore si svoje dlhy uz splacaju exekztorom
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

ajka555 Pozri príspevok
ide o to ze spravca a my ako vlastnici sme podpisali papiere ze suhlasime s dobrovolnou drazbou neplaticom a chcela som sa informovat ci daju do drazby aj byty ktore si svoje dlhy uz splacaju exekztorom
Že vy máte šapito, cirkus, nie bytový dom. Či exekúciu, alebo dobrovoľnú dražbu bytu, prípadne podanie na súd o tom rozhoduje vždy nadpolovičná väčšina vlastníkov.

Že ty nechodíš na schôdze vlastníkov, len podpisuješ a vieš, že nevieš, čo!
3 1
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

sito Pozri príspevok
Že vy máte šapito, cirkus, nie bytový dom. Či exekúciu, alebo dobrovoľnú dražbu bytu, prípadne podanie na súd o tom rozhoduje vždy nadpolovičná väčšina vlastníkov.

Že ty nechodíš na schôdze vlastníkov, len podpisuješ a vieš, že nevieš, čo!
asi tak nejako to bude...
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

sito Pozri príspevok
Že vy máte šapito, cirkus, nie bytový dom. Či exekúciu, alebo dobrovoľnú dražbu bytu, prípadne podanie na súd o tom rozhoduje vždy nadpolovičná väčšina vlastníkov.

Že ty nechodíš na schôdze vlastníkov, len podpisuješ a vieš, že nevieš, čo!
ajka555 Pozri príspevok
halooooooo

Sitečko, ale vedia telefonovať
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Je zaujímavé ako sa ľudia zobudia len vtedy, keď im už tečie do topánok. V tomto prípade neplatiči - dobrovolná dražba.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

sito Pozri príspevok
Že vy máte šapito, cirkus, nie bytový dom. Či exekúciu, alebo dobrovoľnú dražbu bytu, prípadne podanie na súd o tom rozhoduje vždy nadpolovičná väčšina vlastníkov.

Že ty nechodíš na schôdze vlastníkov, len podpisuješ a vieš, že nevieš, čo!
Mne sa skôr zdá, že zadávateľ témy má v tom trochu hokej a ty sito, si už zabudol, že ešte pred rokom si ho mal tiež.
-----------------------------------------
Tvoja kolegiňka (verkaz) sa aspoň ako tak pokúsila pomôcť a nejako poradiť, ale ty hneď zosmiešniť.
Ty si ale kolík a to si sa ma nedávno pýtal, či som kolík.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Halli Pozri príspevok
Sitečko, ale vedia telefonovať
No a čo má asi robiť, keď jej do siedmich minut, nikto nedvíha.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

jar88 Pozri príspevok
No a čo má asi robiť, keď jej do siedmich minut, nikto nedvíha.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Som zvedavý, kedy aj sito dvihne telefón a rovno mi vynadá, čo fúrt vyzvááňáám.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

jar88 Pozri príspevok
Som zvedavý, kedy aj sito dvihne telefón a rovno mi vynadá, čo fúrt vyzvááňáám.
chalani rozdajte SI TO a hotovo
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

SITO vie na čo má.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Halli Pozri príspevok
chalani rozdajte SI TO a hotovo
Ryješ, ryješ? Dočkaj času ako hus klasu!
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Nemrníkovať
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

ajka555 Pozri príspevok
ide o to ze spravca a my ako vlastnici sme podpisali papiere ze suhlasime s dobrovolnou drazbou neplaticom a chcela som sa informovat ci daju do drazby aj byty ktore si svoje dlhy uz splacaju exekztorom
Exekúciu predajom nehnuteľnosti upravuje 5. diel exekučného poriadku (zákon č. 233/1995) - skús pozrieť v ňom. A tiež od § 57 - Zastavenie exekúcie.
0 0
Ondrej Hudský Ondrej Hudský

Ondrej Hudský je offline (nepripojený) Ondrej Hudský

Ja by so mal podobnú otázku preto nechcem vytvárať novu tému. Som vlastníkom bytu (v OS) a mám dlh na SBD za neplatenie nájmu (tepla voda, kurenie) vo vyške zhruba 1600 eur, a SBD to dalo na súd. Chcel by som sa opýtať, že či može exekútor v tomto prípade siahnuť na byt, alebo iba na hnutelný majetok. vopred ďakujem za odpoveď
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Ondrej Hudský Pozri príspevok
Ja by so mal podobnú otázku preto nechcem vytvárať novu tému. Som vlastníkom bytu (v OS) a mám dlh na SBD za neplatenie nájmu (tepla voda, kurenie) vo vyške zhruba 1600 eur, a SBD to dalo na súd. Chcel by som sa opýtať, že či može exekútor v tomto prípade siahnuť na byt, alebo iba na hnutelný majetok. vopred ďakujem za odpoveď
A to my ti máme radiť,?? keď máme sami problémy s takými nespratníkmi ?

Si vlastník, neplatíš nájom ! Ale za služby spojene s užívaním bytu, alebo za plnenia....respektíve platia ich za teba ostatní vlastníci. Hanbila by som sa sem písať, iste si dostal šancu to vyrovnať...
4 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Halli Pozri príspevok
A to my ti máme radiť,?? keď máme sami problémy s takými nespratníkmi ?

Si vlastník, neplatíš nájom ! Ale za služby spojene s užívaním bytu, alebo za plnenia....respektíve platia ich za teba ostatní vlastníci. Hanbila by som sa sem písať, iste si dostal šancu to vyrovnať...
Možno mu to dočasne nevychádza...- treba myslieť ľavicovo...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať