Zavrieť

Porady

súhlas s príspevkom

Nechcem vyzerať ako úplny truľo, ale kto neviem má sa opýtať. Ako je to s "kariernym postupom" a súhlasmi a bodíkmi na porade?? Keď sa mi páčil nejaký príspevok, tak som "tam niečo zaklika, že sa mi to páči" a väčšinou mi poďakovali a ja sa debilne opýtam: za čo??
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

akrestanova Pozri príspevok
Nechcem vyzerať ako úplny truľo, ale kto neviem má sa opýtať. Ako je to s "kariernym postupom" a súhlasmi a bodíkmi na porade?? Keď sa mi páčil nejaký príspevok, tak som "tam niečo zaklika, že sa mi to páči" a väčšinou mi poďakovali a ja sa debilne opýtam: za čo??
Ak si im pridelila bod, klikla si na oceňujem, tak asi zaň.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

Prečítaj si: http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

S dovolením použijem túto tému. Ako to bude s "pomohol" a nepomohol? Budú sa zlievať do jednoho kýblika ako + a - a napokon to zostane napr. na nule, aj keď možno príspevok vlastne mnohým pomohol a ten ,kto poohol ani nebude vedieť, že pomohol . Hm. Ale ručičky sú pekné .
Ak tu už je nejaká vysvetlivka, nasmerujte ma prosím.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ja som to zas pochopila ako náhradu za "na svetlo" a "do tmy" - aj farebne je to podobné.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Paula Pozri príspevok
S dovolením použijem túto tému. Ako to bude s "pomohol" a nepomohol? Budú sa zlievať do jednoho kýblika ako + a - a napokon to zostane napr. na nule, aj keď možno príspevok vlastne mnohým pomohol a ten ,kto poohol ani nebude vedieť, že pomohol . Hm. Ale ručičky sú pekné .
Ak tu už je nejaká vysvetlivka, nasmerujte ma prosím.

Kde vidíte ručičky , ja mám stále svetlo a tmu ....
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Svetlá boli o inom .
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Zita5 Pozri príspevok
Kde vidíte ručičky , ja mám stále svetlo a tmu ....

A okuliare máš na nose Zitka?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Zita5 Pozri príspevok
Kde vidíte ručičky , ja mám stále svetlo a tmu ....
a nemáš to takto:
.
0


pomohol príspevok?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Paula Pozri príspevok
A okuliare máš na nose Zitka?
Paulínka , okuliare mám na očiach , ja tam mám stále svetlo a tmu , skúsim si ich dať aj na nos
Vlčiu tmu zatiaľ nemám
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Rozalka Pozri príspevok
a nemáš to takto:
.
0


pomohol príspevok?
Rozalka , však to je svetlo a tma , tak to mám aj ja , ale žiadnu ruka hore ani dolu ....aj ja chcem vidieť ručičky ....


Pomohol príspevok ?... to mám aj ja .
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
palec hore palec dole je nástupník svetla a tma.

funkcionalita je o tom istom, len spresňuje používanie. Ak si spomeniete tak sme v jednej téme riešili ako to premenovať aby sa to nemíňalo účinnosti.

Podstatou je aby sa označili príspevky ktoré sú k veci (k téme) a naopak zuršili príspevky ktoré sú od veci, neprispievajú k téme a sú dokonca proti etikete či úplne mimo-témy.

Tie ktoré získajú mínusové body sa schovajú tak ako to bolo aj predtým a podľa nastavenia, ktoré máte hore v téme.

Ešte to celé skúsim nejak domyslieť a spojiť s funkciou súhlasím či oceňujem a bodovaním. No ale to predbieham...

Stále by som chcel aby každá téma riešila len jednu hlavnú vec a nie viac, alebo aby tam bola neplodná diskusia (hovorím o odborných témach). Preto tieto nástroje. Ak by sa to používalo bolo by tu "slušnejšie" a takisto prehľadnejšie...
----------------------------------
Zita5, stlači s pár krát refresh a budeš mať palce
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Vďaka , už mám aj ja palec hore aj dolu
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Zita5 Pozri príspevok
Vďaka , už mám aj ja palec hore aj dolu

No vidíš, že vidíííííííííš
0015.gif  
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

o čom tu točíte?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zuzka , už sme dotočili ...hľadala som palčeky
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Zita5 Pozri príspevok
Rozalka , však to je svetlo a tma , tak to mám aj ja , ale žiadnu ruka hore ani dolu ....aj ja chcem vidieť ručičky ....


Pomohol príspevok ?... to mám aj ja .
Najprav som si myslela, že aké ručičky. Potom som si myšou zašla na červené a zelené, a bola tam ručička - aj na jednom aj na druhom. Videla som, len nechápala, že čo ..... čo tie ručičky.
Hovorím si, ako nevidí, keď sú tam.

Prejdem si pár príspevkov nižšie a to vôbec sa nehovorilo o tých "ručičkách" čo som si pôvodne myslela a videla.
Už sa hovorílo o palcoch (a ja som videla stihlučku malú ručičku)

No tak palec ja nijaký nevidím.
Ale vôbec sa ani sama sebe nečudujem, že si to blbo vysvetľujem, že nevidím, lebo ešte nie som zrelaxovaná.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
azla Pozri príspevok
Najprav som si myslela, že aké ručičky. Potom som si myšou zašla na červené a zelené, a bola tam ručička - aj na jednom aj na druhom. Videla som, len nechápala, že čo ..... čo tie ručičky.
Hovorím si, ako nevidí, keď sú tam.

Prejdem si pár príspevkov nižšie a to vôbec sa nehovorilo o tých "ručičkách" čo som si pôvodne myslela a videla.
Už sa hovorílo o palcoch (a ja som videla stihlučku malú ručičku)

No tak palec ja nijaký nevidím.
Ale vôbec sa ani sama sebe nečudujem, že si to blbo vysvetľujem, že nevidím, lebo ešte nie som zrelaxovaná.
Anka , vieš čo je dôležité ? Že obe vieme čo hľadáme Našli sme .
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Nemrozumiem. Ja som nič nenašla.
Veď ani nezaspím, keď to nebudem vedieť a nenájdem.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
azla Pozri príspevok
Nemrozumiem. Ja som nič nenašla.
Veď ani nezaspím, keď to nebudem vedieť a nenájdem.
V pravom rohu v príspevku namiesto zeleného svetla , je zelený palec.Namiesto červenej tmy , je červený palec .
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať