Zavrieť

Porady

Súťaž - kto dostane posledný podklady k DP

Vyhlasujem súťaž: kto dostane ako posledný podklady k spracovaniu daňového priznania - osobitne pre PO a osobitne pre FO

Aktuálny stav - chýbajú mi dôležité dáta z dvoch sro. Dátum dodania odhadujem na nedeľu večer, prípadne pondelok ráno..

Cena pe víaza sa možno počas pár dní vyjasní - zatiaľ navrhujem balík nepotrebných účtovníckych časopisov z roku 2006

Alebo balíček kávy
Usporiadat
optimistka optimistka

optimistka je offline (nepripojený) optimistka

optimistka
môj klient, ani neviem či ho môžem ešte takto nazvať /volajme ho "počítačko"/, doniesol v exceli spísané fa, pokladničné bločky za svoju FO a tiež aj svoju PO, v podstate z toho robil dph za štvrťroky
bol taký lakomý, že aj tých pár korún mu bolo ťažko platiť, tak sa rozdohol robiť si to takto sám
a mám mu z toho teraz urobiť dp, doniesol to včera 27.03.2009
takýchto klientov už nikdy viac a ani za milión
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

optimistka Pozri príspevok
môj klient, ani neviem či ho môžem ešte takto nazvať /volajme ho "počítačko"/, doniesol v exceli spísané fa, pokladničné bločky za svoju FO a tiež aj svoju PO, v podstate z toho robil dph za štvrťroky
bol taký lakomý, že aj tých pár korún mu bolo ťažko platiť, tak sa rozdohol robiť si to takto sám
a mám mu z toho teraz urobiť dp, doniesol to včera 27.03.2009
takýchto klientov už nikdy viac a ani za milión
no teda, z exelovskej tabulky urobit PO, naviac plátcu, klobúk dole. Teda danove priznanie ako tak, ale výkazy, poznamky, to je iné - ale možno by súvahu v exeli zvládol tiež - ve´d v podstate aj to je tabuľka
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

30.3.2005 večer o deviatej mi volal zákazník či môže za mnou prísť takto večer, hovorím si no je dosť neskoro ale...čo by človek neurobil pre dobro veci. A on s úsmevom že či mu urobím daňové...veď sme sa dohodli koncom roka, lenže ja som dávno zabudla alebo som si myslela že si to dal urobiť niekomu inému. Tak som to zobrala a do druhého dňa doobeda som to urobila a odvtedy sa chválim aký perfektný zárobok som mala za jednu noc.
Naposledy upravil Maruška54 : 28.03.09 at 16:18
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ja mám inú pikošku kamoškina dcéra sa sťahovala do Čiech
najprv to bola len otázka, koľko je bonus na dieťa a nakoniec som im urobila celé daňové - CEZ TELEFÓN!!!!
Ako ináč, vďaka krosákom v Alfe
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Mám klienta SRO, ktorý má činnosť FO (toho neúčtujem) a čakám na FO, pretože tam má stratu a chce ešte, aby mu SRO uhradila nejaké fa do minulého roka (kvôli zníženiu hotovosti v SKK v SRO, kvôli lepšej bonite na úver, atĎ). Keďže toto sa deje každý každulinký rok, tak očakávam, že ho ukončím asi okolo 16-17 hod v utorok. Do jedu!
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Posielam Vám pre zlepšenie nálady. Dnes mi to riadne pozdvihlo elán,a hlavne sa mi páči začiatok refrénu
Vtedy mi nešlo, dneska mi nejde,zajtra mi nepôjde a tak ďalej....
To si určite budeme čo chvíla pospevovať všetci ktorí budeme dorábať DP a budeme hľadať napr. 0,20hal v pokladni. atď
Alebo to zaspievame klientovi ktorý zaklope 30teho na dvere....
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Vlani 31.3. o 13,00 posledný "zábudlivec" stál pri mne, kým mu nespravím DP, aby ešte mohol poobede podať, RZZP som mu robila detto, posledný deň a tento rok ... už mu robím DP typ A, ... len potichučky dúfam, aby to nedal prerobiť 31.-ho na typ B
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Brat mi volal, že príde v stredu, že či stačí ???

Dám si ho škrtnúť na Matrike
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Muška Pozri príspevok
Brat mi volal, že príde v stredu, že či stačí ???

Dám si ho škrtnúť na Matrike
Asi sa dám sama seba škrtnúť v matrike......som prudký adept na výhru... netuším, kedy sa vôbec po svoje účto dostanem... ...ešte so mnou cvičia mudrlanti čo sa zobudili včera ... ako neplatiť......
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Dáša_ Pozri príspevok
Cena pe víaza sa možno počas pár dní vyjasní - zatiaľ navrhujem balík nepotrebných účtovníckych časopisov z roku 2006

Alebo balíček kávy

Luxusná psychiatrická klinika nesponzoruje pre výhercu nejaký pobyt s výhľadom na DÚ?
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Paula Pozri príspevok
s výhľadom na ruiny DÚ?
Paulínka ,....Ti vypadlo slovíčko.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Muška Pozri príspevok
Paulínka ,....Ti vypadlo slovíčko.

Jáááj, pravdu máš Mušenka, vedved ruina k ruine sadá
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Paula Pozri príspevok
Jáááj, pravdu máš Mušenka, vedved ruina k ruine sadá
Dnes mám najväčšiu spotrebu handričiek za ........ už ani neviem za ako dlho.
Celé je to tu presiaknuté finišom.
0 0
svetluška svetluška

svetluška je offline (nepripojený) svetluška

No to je perfektná súťaž,a ja som si myslela,že len ja mám takých "friškých" klientov,resp.aj neklientov - tí ma poznajú len na konc marca.Práve odišiel klient,ktorý zistil,že ešte má asi 20 faktúr,ale nevie kde a úhrady -bude hladať do pondelka ak.sa mu to podarí.Na odchode ešte nezabudol povedať ,že daň zaplatí v max.výške.... a mám sa zariadiť.Je zlatý však ???
DPH mu robím ako nočné smeny bez príplatku.Presný čas príchodu dokladov hneď oznámim. Som účtovník,kto je viac?
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
svetluška Pozri príspevok
Som účtovník,kto je viac?
Asi mám chybne nastavené zaokrúhľovanie... ...mne totiž stále vychádza... že ja som NULA... ...
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ajuška Pozri príspevok
Asi mám chybne nastavené zaokrúhľovanie... ...mne totiž stále vychádza... že ja som NULA... ...
No, no, no Ajuška, takto nehovor, to teda nie si.
0 0
svetluška svetluška

svetluška je offline (nepripojený) svetluška

Ale ja som to myslela len v období podávania danových priznaní a nie všeobecne.Ináč je to takto: Ja som účtovník a kto je menej?
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Marína Pozri príspevok
No, no, no Ajuška, takto nehovor, to teda nie si.
Ďakujem... ja to tiež na seba viem že nie... ...som len vychádzala z prístupu všetkých špekulantov... ktorí sa zobudili pri vyčíslení daňovej povinnosti a majú pocit... že som povinná spasiť svet... za vatikánsku menu samozrejme... ...
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

NO myslím že mám dosť veľkú šancu zaradiť do prvých priečok, pretože som sa práve dozvedela že sb-ho syn si spomenul že treba urobiť DP a doklady by mali dosjť zajtra poobede.
Život je krááááááááááásny
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
bv_alexandra Pozri príspevok
NO myslím že mám dosť veľkú šancu zaradiť do prvých priečok, pretože som sa práve dozvedela že sb-ho syn si spomenul že treba urobiť DP a doklady by mali dosjť zajtra poobede.
Život je krááááááááááásny
DP zhotovené 5 hod.pred záverečnou predĺžených úradných hodín na DU a záverečnou na Pošte - 500% príplatok .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať