Zavrieť

Porady

Súťaž - kto dostane posledný podklady k DP

Vyhlasujem súťaž: kto dostane ako posledný podklady k spracovaniu daňového priznania - osobitne pre PO a osobitne pre FO

Aktuálny stav - chýbajú mi dôležité dáta z dvoch sro. Dátum dodania odhadujem na nedeľu večer, prípadne pondelok ráno..

Cena pe víaza sa možno počas pár dní vyjasní - zatiaľ navrhujem balík nepotrebných účtovníckych časopisov z roku 2006

Alebo balíček kávy
Usporiadat
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Sa neondi Evinka, zasa si prvá ?
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Paula Pozri príspevok
Sa neondi Evinka, zasa si prvá ?
Hrozne sa dnes dobre bavím...neviem, čím to je ?
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

0 0
zuzu247 zuzu247

zuzu247 je offline (nepripojený) zuzu247

Frčím na poštu, ak som na niekoho toho roku zabudla, hlboko sa ospravedlňujem, budúci rok to vynahradím
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Tento rok som chcela byť v predstihu a neniesť svoje DP na posledný daň. DP som pekne v piatok vložila do obálky, a poslala doporučene na DÚ. A aké bolo moje počudovanie, keď mi dnes zazvonil mobil a pani z DÚ mi oznámila, aby som sa dostavila na DÚ.
To čo kladiem všetkým svojim klientom na srdce aby si DP nezabudli popodpisovať, poprípade doložiť fotokópie potvrdení o zdaniteľnej mzde a rodné listy detí, tak presne toto som ja vo svojom DP neurobila. Nemám DP podpísané, nemám priložené potvrdenie o zdaniteľnej mzde a nepodpísala som žiadosť o vrátenie preplatku. Takže zajtra frčím na DÚ. Fronta tam už rozhodne nebude i keď jeden klient si bol pre DP presne pred 1/2 hodinou. Na moju otázku kde bol doteraz odpovedal: Zajtra ráno tam aspoň nebude fronta.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
No ja mám 31.03. až zajtra.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Zoltán Kovács Pozri príspevok
No ja mám 31.03. až zajtra.
to máš potom ako v tom židovskom firme, čo všade naokolo bola sobota, iba na tom jednom mieste, kde ležala na zemi peňaženka, bol štvrtok

Alebo inak, žeby si bol víťaz?
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
bv_alexandra Pozri príspevok
NO myslím že mám dosť veľkú šancu zaradiť do prvých priečok, pretože som sa práve dozvedela že sb-ho syn si spomenul že treba urobiť DP a doklady by mali dosjť zajtra poobede.
Život je krááááááááááásny
No a to som si myslela, že zábudlivca mám len ja doma! Včera večer mi dal podklady k podaniu DP FO A, potvrdenie od zamestnávateľa za rok 2008, no a doklady o účelovom sporení záhadne zmizli. A to býva len o 9 schodov od mojej pracovne...
Tak čo, vyhrávam?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Vlasti
ja som skončila v noci či ráno o tretej s tromi B, a chorý synček ani v noci mi nedovoloval pracovať.
Na obed som ešte robila Hlásenie.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
lenkak Pozri príspevok
Vlasti
ja som skončila v noci či ráno o tretej s tromi B, a chorý synček ani v noci mi nedovoloval pracovať.
Na obed som ešte robila Hlásenie.
No Lenka, vyfúkla si mi cenu... Ale Martinka je mi ľúto, nech sa čím skôr uzdraví.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Určite vyfúkol niekto iný, tu sa aj poobede pracovalo. Ja už nie. Už na mne bol pricucnutý môj malý prísavníček.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

minulý rok som sa chválila, že som podávala na nemenovanom úrade prvé DP už 8.1. no a dnes to bolo naopak, v noci mi došla v tlačiarni farba, samozrejme iná, akú som mala v rezerve , ešte som pri tlačení poplietla staré a nové tlačivá výkazov, a hoci som tvrdila, že to mám dobre, našťastie som obe verzie vzala so sebou a za pomoci "tetušky", ktorá by mi mohla byť dcérou, sme to tesne pred záverečnou dotiahli skoro do konca. Na dvoch DP ostali prilepené červené lístočky, čo ešte zajtra doložím potvrdenie, ktoré som zabudla. Nepodarilo sa mi však byť poslednou, ešte prichádzali účtovníčky s plnými náručami a dievčatá na DÚ boli veľmi ochotné a ústretové, tak ako vždy.
0 0
Dana7 Dana7

Dana7 je offline (nepripojený) Dana7

"kancelárska sivá myš" ...viac
Pripájam sa. V pondelok 30.3.2009 cez telefon asi o 16,30 volala neter, ze potrebuje urobit DP typ A pre kamosku. Dohodli sme sa ze mi posle scan dokladov / potvrdení / a podrzte sa, co som dostala oskenovane, na sebe nalepene vyplatne pasky, kde som videla akurat mesiac, rok, meno, zostatok dovolenky, dovolenkovy primer a rukou dopisanu cistu sumu k vyplate. Tak az taky "kuzelník" zasa nie som, aby sa mi z toho podarilo vypotit DP. Tak asi ho an nepodala.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Kto vlastne vyhral ? Posielam všetkým, čo ešte na poslednú chvíľu finišovali aspoň toto :

0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

DanielaSĽ Pozri príspevok
Kto vlastne vyhral ? Posielam všetkým, čo ešte na poslednú chvíľu finišovali aspoň toto :
No Zoli vyhral - klient mu donesie doklady na jeseň.
0 0
gogina gogina

gogina je offline (nepripojený) gogina

Kedže je už po... urobila som si štatistiku a tu sú moje výsledky. Do užšieho finále sa u mňa dostali tieto príspevky a horúcimi kandidátmi sú :
príspevok č, 58 - daňove z Maskvi
37- 40 milion. obrat
5- daňové cez telefon
48 -dedko dvojjediný
príspevky na pobavenie a tiež finalisti sú príspevky č. 31 -vykopnuté dvere na DU
č. 49- pobyt za štátne .U mňa vedie príspevok č. 58
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

JankaO Pozri príspevok
No Zoli vyhral - klient mu donesie doklady na jeseň.
ja ešte tiež nemám podklady...právnická osoba - neviem, kedy budú
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Ja viem o jednej s. r. o., že DP ani nepodali. Tá s. r.o. nerobí žiadnu činnosť, tak sa konateľ rozhodol, že tento rok nepodá.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

ZuzanaP Pozri príspevok
Ja viem o jednej s. r. o., že DP ani nepodali. Tá s. r.o. nerobí žiadnu činnosť, tak sa konateľ rozhodol, že tento rok nepodá.
no ved to ma za 2 tisícky, možno by za DP zaplatil viac

Myslím, že takých firiem sa isto najde viac.
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
Klient mi volal, že ešte týždeň a donesie mi zvyšné doklady za 2008. Zlatý, že ? On ani nevie, že DP už podpisoval a je podané.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať