Zavrieť

Porady

Hádanie sa na Porade

Richard Pozri príspevok
Neviem čo ti je smiešne, mne to pripadá na zaplakanie...

Dve minúty pre obidve strany. Či už niekto provokuje, alebo sa nechal vyprovokovať.
Vidis Richard, toto je presne to, o com sme sa pred casom bavili cez SS. Ty si ma ziadal, aby som nezakladal "kontroverzne" temy, ja som Ti pisal, ze O.K., ale nic to nebude riesit, pretoze ludia proste maju vo svojej podstate, ze a musia cas od casu pohadat - ventilovat si nejake nizke pudy. Teraz to tu (to hadanie) vobec nekritizujem, iba to sucho konstatujem.

Teda - ak tu nebudu temy o potratoch a politike, ludia sa budu hadat hoci aj v odbornych temach. Je to tu uplne zretelne viditelne - casto vznikne hadka ako medzi malymi detmi a to bez akehokolvek vecneho dovodu.

Samozrejme - Ty mozes povedat - Porada je na poskytovanie rad, tu iba slusne diskutujte, hadat sa chodte inde. Lenze tym toto miesto strati pre ludi akekolvek caro. Je to, ako keby si otvoril restauraciu bez tealety. Povedal by si: Toto je restauracia, je tu na to, aby sa tu jedlo, na toaletu si chodte inde. No potom ti ludia by skutocne chodili inde, no chodili by inde aj jest.

Tymto samozrejme nijako neobhajujem ani nepropagujem "hadanie". Iba sucho konstatujem, ze asi v podobnom pomere ako je napr. 5 x denne konzumacia stravy na jedno vylucovanie je tiez potreba "pohadat sa" alebo "niekomu vynadat, a to aj u ludi, ktori inak na Porade nezistne pomahaju inym. Jednoducho clovek 10 x nezistne poradi a potom je z toho tak unaveny, ze dostane chut niektoho podpichnut. Podla mna je to normanla sucast zivota.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misomiso Pozri príspevok
ze dostane chut niektoho podpichnut. Podla mna je to normanla sucast zivota.
Ja osobne , ráno vstanem a už na srandičky myslím ......

Keby som niekoho nepoddžubol , je jedno kde , kedy a za akých okolností , ani by sa mi deň nerátal ....

Ostatne , nič nové pod slnkom Porady , veď to aj vidno v mojich príspevkoch ...a inak , vôbec sa nehanbím

No musím dodať , že nie každý , kto podpichuje , vie následne aj prijať adekvátnu odpoveď a to nemyslím ctené fórum Porady , ale reál ..
Mne osobne to nehrozí , srandičky mám rád za každých okolností , ako sa vraví ..: "... Sranda musí byť , aj keby na chleba nebolo ..."
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

misomiso Pozri príspevok
Vidis Richard, toto je presne to, o com sme sa pred casom bavili cez SS. Ty si ma ziadal, aby som nezakladal "kontroverzne" temy, ja som Ti pisal, ze O.K., ale nic to nebude riesit, pretoze ludia proste maju vo svojej podstate, ze a musia cas od casu pohadat - ventilovat si nejake nizke pudy. Teraz to tu (to hadanie) vobec nekritizujem, iba to sucho konstatujem.

Teda - ak tu nebudu temy o potratoch a politike, ludia sa budu hadat hoci aj v odbornych temach. Je to tu uplne zretelne viditelne - casto vznikne hadka ako medzi malymi detmi a to bez akehokolvek vecneho dovodu.

Samozrejme - Ty mozes povedat - Porada je na poskytovanie rad, tu iba slusne diskutujte, hadat sa chodte inde. Lenze tym toto miesto strati pre ludi akekolvek caro. Je to, ako keby si otvoril restauraciu bez tealety. Povedal by si: Toto je restauracia, je tu na to, aby sa tu jedlo, na toaletu si chodte inde. No potom ti ludia by skutocne chodili inde, no chodili by inde aj jest.

Tymto samozrejme nijako neobhajujem ani nepropagujem "hadanie". Iba sucho konstatujem, ze asi v podobnom pomere ako je napr. 5 x denne konzumacia stravy na jedno vylucovanie je tiez potreba "pohadat sa" alebo "niekomu vynadat, a to aj u ludi, ktori inak na Porade nezistne pomahaju inym. Jednoducho clovek 10 x nezistne poradi a potom je z toho tak unaveny, ze dostane chut niektoho podpichnut. Podla mna je to normanla sucast zivota.
Toto je jeden z najlepsich prispevkov na porade,aky som tu kedy cital...(ak nie najlepsi)
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Richard Pozri príspevok
To nemyslíte Vážne dievčatá, takto tu diskutovať a ešte v pracovnej téme.

Nič v zlom, ale ak si neviete dávať pozor na svoje vyjadrovanie, budem Vás musieť dočasne vylúčiť.

Mám čo mazať.
Ktoré dievčatá ?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

DanielaSĽ Pozri príspevok
Ktoré dievčatá ?
Už je to zmazané.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Jáj..to mi odľahlo teda....lebo moja poznámka pre Bastiana hádam taká zlá nebola....
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

137Cs Pozri príspevok
Tento príspevok bude , tak sa ospravedlňujem.
Neviem, či aj túto rubriku moderuje alebo nie, ale je už úplne zrelá na uzavretie...
A pre vlastníka stránky mám jeden návrh - nech otvorí novú sekciu alebo tématický okruh s názvom povedzme SUTERÉN. S tým, že sa tam bude každý reprezentovať úplne bez akýchkoľvek zábran, bez servítky a bez takých sprostostí, ako je etiketa. Značnej časti členov Porady zrejme takáto rubrika nesmierne chýba, takže by určite prispela k vyššej návštevnosti a tým aj ratingu Porady ....
Neprekvapuje ma, že si navrhol(a) zriadiť pre ”značnú časť členov Porady” tématický okruh s názvom povedzme SUTERÉN. Predpokladám, že si sa do tej väčšiny nezaradil. Skôr ma prekvapuje, že si pre tú ”menšinu” nenavrhol zriadiť tématický okruh, povedzme ”APARTMÁN” na 68. poschodí starého domu na západnom Manhattane, s panoramatickým výhľadom z presklených terás. A so strážnymi psami na prízemí, aby sa do apartmánu nikto nepovolaný nedostal.
V tom suteréne sa robí kde čo, ale robí sa to rovno, bez balenia do ružového alebo modrého. To isté sa robí aj v apartmáne, len sofistikovanejšie.
Takže, načo sa zaťažovať so zriaďovateľskými aktivitami.
Naposledy upravil Petra Nová : 07.09.09 at 11:15
0 0
137Cs 137Cs

137Cs je offline (nepripojený) 137Cs

Neprekvapuje ma, že si navrhol(a) zriadiť pre ”značnú časť členov Porady” tématický okruh s názvom povedzme SUTERÉN. Predpokladám, že si sa do tej väčšiny nezaradil.
Značná časť nie je väčšina (a ani to "značná časť" nie je presné, spravidla je to len pár desiatok stále rovnakých nickov), ale uhádla si, ja takýto tématický okruh nepotrebujem. A nepotrebujem ani apartmán (ja nie som žiadna hviezda ani celebrita na slovenský spôsob ). Ja potrebujem akurát nájsť odpoveď na nejaký problém, prediskutovať nejaké riešenie, prípadne vymeniť si názory s inými. Ale bez urážania, bez invektív a najmä bez toho, aby niekto namiesto obsahu príspevku hodnotil motívy či mentálnu úroveň osoby s odlišným názorom.
Predpokladám, že aj iní členovia sem chodia väčšinou pre riešenie problému a tá aktívnejšia menšina zase sem chodí na úkor svojho voľna radiť. Nepotrebujú ani apartmán ani suterén.
Na rozdiel od misomiso si totiž vôbec nemyslím, že sem bežný člen prichádza so zámerom pohádať sa alebo zámerne vyvolať konflikt. Používanie toalety fyziologickou potrebou naozaj je. Pohádanie ako "forma ventilovania nejakých nízkych pudov nízkych pudov" ja za fyziologickú potrebu nepovažujem. Že sa misomiso v tomto:
Jednoducho clovek 10 x nezistne poradi a potom je z toho tak unaveny, ze dostane chut niektoho podpichnut
asi mýli, svedčí aj to, že je tu plno členov s príspevkami nad povedzme 1000 a predsa nikdy "nedostali chuť" niekoho podpichnúť alebo sa zapojiť do debaty rovno, bez balenia do ružového...
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

137Cs Pozri príspevok
Značná časť nie je väčšina (a ani to "značná časť" nie je presné, spravidla je to len pár desiatok stále rovnakých nickov), ale uhádla si, ja takýto tématický okruh nepotrebujem. A nepotrebujem ani apartmán (ja nie som žiadna hviezda ani celebrita na slovenský spôsob ). Ja potrebujem akurát nájsť odpoveď na nejaký problém, prediskutovať nejaké riešenie, prípadne vymeniť si názory s inými. Ale bez urážania, bez invektív a najmä bez toho, aby niekto namiesto obsahu príspevku hodnotil motívy či mentálnu úroveň osoby s odlišným názorom.
Predpokladám, že aj iní členovia sem chodia väčšinou pre riešenie problému a tá aktívnejšia menšina zase sem chodí na úkor svojho voľna radiť. Nepotrebujú ani apartmán ani suterén.
Na rozdiel od misomiso si totiž vôbec nemyslím, že sem bežný člen prichádza so zámerom pohádať sa alebo zámerne vyvolať konflikt. Používanie toalety fyziologickou potrebou naozaj je. Pohádanie ako "forma ventilovania nejakých nízkych pudov nízkych pudov" ja za fyziologickú potrebu nepovažujem. Že sa misomiso v tomto: asi mýli, svedčí aj to, že je tu plno členov s príspevkami nad povedzme 1000 a predsa nikdy "nedostali chuť" niekoho podpichnúť alebo sa zapojiť do debaty rovno, bez balenia do ružového...
oceňujem takto, prideliť bod sa nedá
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

137Cs Pozri príspevok
Značná časť nie je väčšina (a ani to "značná časť" nie je presné, spravidla je to len pár desiatok stále rovnakých nickov),
- to je viac než logický záver.

...... Nepotrebujú ani apartmán ani suterén.
- s týmto možno len súhlasiť, len neviem, načo boli dobré tie suterénne návrhy.
A hlavne že radíš a riešiš si svoje problémy.
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
137Cs Pozri príspevok
Značná časť nie je väčšina (a ani to "značná časť" nie je presné, spravidla je to len pár desiatok stále rovnakých nickov), ale uhádla si, ja takýto tématický okruh nepotrebujem. A nepotrebujem ani apartmán (ja nie som žiadna hviezda ani celebrita na slovenský spôsob ). Ja potrebujem akurát nájsť odpoveď na nejaký problém, prediskutovať nejaké riešenie, prípadne vymeniť si názory s inými. Ale bez urážania, bez invektív a najmä bez toho, aby niekto namiesto obsahu príspevku hodnotil motívy či mentálnu úroveň osoby s odlišným názorom.
Predpokladám, že aj iní členovia sem chodia väčšinou pre riešenie problému a tá aktívnejšia menšina zase sem chodí na úkor svojho voľna radiť. Nepotrebujú ani apartmán ani suterén.
Na rozdiel od misomiso si totiž vôbec nemyslím, že sem bežný člen prichádza so zámerom pohádať sa alebo zámerne vyvolať konflikt. Používanie toalety fyziologickou potrebou naozaj je. Pohádanie ako "forma ventilovania nejakých nízkych pudov nízkych pudov" ja za fyziologickú potrebu nepovažujem. Že sa misomiso v tomto: asi mýli, svedčí aj to, že je tu plno členov s príspevkami nad povedzme 1000 a predsa nikdy "nedostali chuť" niekoho podpichnúť alebo sa zapojiť do debaty rovno, bez balenia do ružového...
... presne tak, tento príspevok by som určite ocenila, ak by sa dalo... Drvivá väčšina členov porady si vôbec nepotrebuje podpichnúť do iného člena, resp. jeho názoru na určitý problém..., ale hľadá odpovede na svoje nezodpovedané otázky a problémy, ktoré hľadá tu na porade. Sledujem veľa tém, veľmi často sem chodím... a väčšinou sa v témach "podpichovačného" typu objavujú stále tie isté nicky... a samozrejme čo robia?---- podpichujú... resp. si vynucujú svoju "pravdu-nepravdu"... fakt neviem o čom to je a čo im do v živote dáva?
Richard určite sleduje väčšinu tém , preto by som oslovila jeho, aby navrhol niekoho za moderátora, resp. vyhlásil anketu s troma nickmi... a hlasovalo by sa... samozrejme súhlas výhercu...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

137Cs Pozri príspevok
Na rozdiel od misomiso si totiž vôbec nemyslím, že sem bežný člen prichádza so zámerom pohádať sa alebo zámerne vyvolať konflikt.
Ja som hlavne nic take nikdy netvrdil.

Jedine, co som sa snazil povedat je, ze zbytocne tu budeme polemizovat nad tym, ci tu moze byt tema o potratoch, pripadne o politike, alebo iba temy o menstruacnych poharikoch a Superstar (okrem odbornych tem - samozrejme). Vysledok bude vzdy rovnaky - ludia sa cas od casu pohadaju.

Toto nie je ziadne moje zelanie (aby sa ludia hadali), to je iba empiricke zistenie. Vsimam si totiz, ze ked sa ludia nemaju kde "vyhadat", tak po par dnoch sa strhne uplne bezdovodne naozaj suterenna hadka v teme, kde by to nikto necakal. Ani nie je mozne zistit preco, nik tomu nerozumie, casto sa hadaju ludia, ktori aj tak ludia, ktori v podstate obaja tbrdia aj tak to iste.

Teda - ja netvrdim ze uplne kazdy, kto sem chodi sa sem chodi aj vyventlilovat, mozno su taki, ktori sa ventilovat nemusia, pripadne to naozaj robia inde (napr. za volantom), ale aj tak sem chodi dost ludi, ktori sa spravaju tak, ako som popisal. Ze jednoducho potvrdzuju, ze aj hadky patria k zivotu.

Z toho mi vychadza stale to iste - ze nie je dovod obmedzovat "oddychove" temy iba na tie menstuacne, ze sa tu da diskutovat kludne aj o ludskych pravach, ci politike. Netvrdim, ze uplne jednohlasne, ako za sociku v parlamente, ale "s obcasnymi hadkami" - teda uplne presne tak isto, ako aj v inych temach.

Pozri sa. Koncom juna som zalozil temu "Politický program Poraďákov". Ma 78 prispevkov, doteraz sa nikomu nepodarilo rozhadat to tam a urobit z toho tzv. "kontroverznu" temu. Jedna clenka sa o to sice vehementne snazila, no aj tak sa jej to nepodarilo.

Stale sa mi empiricky potvrdzuje to iste, hadat sa obcas ludia chcu. Potvrdzuje to aj tvoj prispevok, na ktory prave reagujem. Vkladas mi do ust nazory, ktore som sem nenapisal. Prave takto zvyknu vznikat tie ostre osobne spory, o ktorych (momentalne uplne pokojne ) pisem.
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Už dlhší čas sledujem niektoré témy a roztržky a normálne ma napadá prečo keď už sa tu ľudia hádajú ako v materskej škôlke - nepristúpiť aj k trestom. / poslať háadajúcich sa kľačať do kúta/
Ale nie, pamätám si nie je to až tak dávno že sa pristupovala aj na porade k trestom - dočasné vylúčenie z porady.
Jedna členka - nemenovaná dokonca bola vylúčená viackrát až napokon radšej sama odišla.
Prečo sa v tomto dočasnom zamedzení pristupu nepokračuje. Skutočne si myslím, že niektoré nicky umelo vytvárajú búrlivé diskusie, a pokial sa im nedá zjavne najavo - že tým porušujú nejaké pravidlá a etiku, tak v tom budú veselo pokračovať ďalej.
------------------
A možno si potom niektorí uvedomia, že www.porada.sk nie je to správne miesto na hádanie sa.
Takže verím že sa s tým niečo urobí, nech je na porade radosť a harmónia, a hlavne nech stránka slúži svojmu účelu.
------------------
Pekný a ničím nerušený deň
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

bv_alexandra Pozri príspevok
Už dlhší čas sledujem niektoré témy a roztržky a normálne ma napadá prečo keď už sa tu ľudia hádajú ako v materskej škôlke - nepristúpiť aj k trestom. / poslať háadajúcich sa kľačať do kúta/
Ale nie, pamätám si nie je to až tak dávno že sa pristupovala aj na porade k trestom - dočasné vylúčenie z porady.
Jedna členka - nemenovaná dokonca bola vylúčená viackrát až napokon radšej sama odišla.
Prečo sa v tomto dočasnom zamedzení pristupu nepokračuje. Skutočne si myslím, že niektoré nicky umelo vytvárajú búrlivé diskusie, a pokial sa im nedá zjavne najavo - že tým porušujú nejaké pravidlá a etiku, tak v tom budú veselo pokračovať ďalej.
------------------
A možno si potom niektorí uvedomia, že www.porada.sk nie je to správne miesto na hádanie sa.
Takže verím že sa s tým niečo urobí, nech je na porade radosť a harmónia, a hlavne nech stránka slúži svojmu účelu.
------------------
Pekný a ničím nerušený deň
Este by nebolo zle definovat, co je to "hadanie sa". Ci obhajovanie (presadzovanie) svojho nazoru prostrednictom argumentacie, alebo osobne utoky.
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
misomiso Pozri príspevok
Este by nebolo zle definovat, co je to "hadanie sa". Ci obhajovanie (presadzovanie) svojho nazoru prostrednictom argumentacie, alebo osobne utoky.
Súhlasím s bv_alexandrou! Ibaže misomiso... toto si môže každý vysvetliť po svojom, aj keď Ty...ja... a možno ďalší členovia to chápu tak, že hádanie je hádanie-ozajstné hádanie a nie presadzovanie vlastného názoru, lebo toto si môže hocikto zameniť---- že povie napr. ja som sa nehádal, ja som hovoril len svoj vlastný názor... tu by trebalo určite hranicu od-do. Neviem ako to bolo niekedy ani prečo sa to zrušilo, ale určite by to poniektorým nickom trebalo.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Lenka1979 Pozri príspevok
Súhlasím s bv_alexandrou! Ibaže misomiso... toto si môže každý vysvetliť po svojom, aj keď Ty...ja... a možno ďalší členovia to chápu tak, že hádanie je hádanie-ozajstné hádanie a nie presadzovanie vlastného názoru, lebo toto si môže hocikto zameniť---- že povie napr. ja som sa nehádal, ja som hovoril len svoj vlastný názor... tu by trebalo určite hranicu od-do. Neviem ako to bolo niekedy ani prečo sa to zrušilo, ale určite by to poniektorým nickom trebalo.
No ved prave o tom urceni hranice pisem . Ja osobne neviem o tom, ze by sa zrusilo vylucovanie neposlusnych clenov. Problem je iba si v tom, ci si chce majitel stranky nechat vylucit mozno 40% clenov, resp. ci budete vsetci spokojni, ak sa vyluci napr. iba 15 ludi. Prave o tom pisem, ze kazdy ma iny nazor na to, co uz nie je akceptovatelne na Porade a pritom je ocividne, ze takato stranka ma vyznam iba vtedy, ak tu vude chodit dost ludi.
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
misomiso Pozri príspevok
No ved prave o tom urceni hranice pisem . Ja osobne neviem o tom, ze by sa zrusilo vylucovanie neposlusnych clenov. Problem je iba si v tom, ci si chce majitel stranky nechat vylucit mozno 40% clenov, resp. ci budete vsetci spokojni, ak sa vyluci napr. iba 15 ludi. Prave o tom pisem, ze kazdy ma iny nazor na to, co uz nie je akceptovatelne na Porade a pritom je ocividne, ze takato stranka ma vyznam iba vtedy, ak tu vude chodit dost ludi.
Myslím, že takéto vylučovanie "natvrdo" niekedy bolo,... aspoň sa mi zdá,že som to už počula od niekoho, ale nebudem si tu 100%-ne istá... to by vedel Richard najlepšie. Myslím si, že porada.sk má a bude mať dosť vysoký počet členov aj bez tých, ktorí tu neustále "rýpu"...
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Nemyslím, že vylúčenie člena veľmi pomôže, veď taký Kamil si zakladá jeden nick za druhým a vždy si to svoje napíše. Ale je pravda, že by tu bolo treba vyvetrať, neviem, čo tým ľuďom je, že sú na seba takí zlí, v poslednom čase sa to dosť zhoršilo, je to smutné.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Misomiso, musím uznať, že Tvoje príspevky v tejto téme stoja rovnými nohami na zemi.

Keď si už spomenul Tvoju tému "Politický program Poraďákov" a jednu poraďáčku, hlásim sa k nej a dodám, že vôbec som ju nemala v úmysle rozhádať, a ani s Tebou osobne sa hádať. Len som mala výhrady voči jej názvu a sčasti aj obsahu, ktorý nekorešpondoval s témou. Tá téma ma nebaví a garantujem Ti, že už do nej ani nepáchnem, napriek tomu, že si jej názov nezmenil.
Vzhľadom na Tvoje závery čo si tu napísal, s blížiacimi sa voľbami, tá téma sa rozháda sama.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

misomiso Pozri príspevok
Ja som hlavne nic take nikdy netvrdil.

Jedine, co som sa snazil povedat je, ze zbytocne tu budeme polemizovat nad tym, ci tu moze byt tema o potratoch, pripadne o politike, alebo iba temy o menstruacnych poharikoch a Superstar (okrem odbornych tem - samozrejme). Vysledok bude vzdy rovnaky - ludia sa cas od casu pohadaju.

Toto nie je ziadne moje zelanie (aby sa ludia hadali), to je iba empiricke zistenie. Vsimam si totiz, ze ked sa ludia nemaju kde "vyhadat", tak po par dnoch sa strhne uplne bezdovodne naozaj suterenna hadka v teme, kde by to nikto necakal. Ani nie je mozne zistit preco, nik tomu nerozumie, casto sa hadaju ludia, ktori aj tak ludia, ktori v podstate obaja tbrdia aj tak to iste.

Teda - ja netvrdim ze uplne kazdy, kto sem chodi sa sem chodi aj vyventlilovat, mozno su taki, ktori sa ventilovat nemusia, pripadne to naozaj robia inde (napr. za volantom), ale aj tak sem chodi dost ludi, ktori sa spravaju tak, ako som popisal. Ze jednoducho potvrdzuju, ze aj hadky patria k zivotu.

Z toho mi vychadza stale to iste - ze nie je dovod obmedzovat "oddychove" temy iba na tie menstuacne, ze sa tu da diskutovat kludne aj o ludskych pravach, ci politike. Netvrdim, ze uplne jednohlasne, ako za sociku v parlamente, ale "s obcasnymi hadkami" - teda uplne presne tak isto, ako aj v inych temach.

Pozri sa. Koncom juna som zalozil temu "Politický program Poraďákov". Ma 78 prispevkov, doteraz sa nikomu nepodarilo rozhadat to tam a urobit z toho tzv. "kontroverznu" temu. Jedna clenka sa o to sice vehementne snazila, no aj tak sa jej to nepodarilo.

Stale sa mi empiricky potvrdzuje to iste, hadat sa obcas ludia chcu. Potvrdzuje to aj tvoj prispevok, na ktory prave reagujem. Vkladas mi do ust nazory, ktore som sem nenapisal. Prave takto zvyknu vznikat tie ostre osobne spory, o ktorych (momentalne uplne pokojne ) pisem.

ja sledujem rôzne debaty cca 9 rokov (odkedy sa narodil syn a bola som na materskej ))

A musim povedať, že naozaj na ľubovoľnom fóre sa vždy skoro v pravidelných intervaloch strhnú ostré výmeny názorov. Čo je spúšťačom sa málokedy dá zistiť, ale za tú dobu musím povedať, že ke´d je spln, tak týchto výmen názorov pribúda.

Niektorí ľudia asi fakt potrebujú z času na čas vyventilovať.

A potom sú ľudia, ktorí asi z princípu musia byť proti niečomu. Sú dokonca ľudia, ktorí sú na viacerých fórach pod rovnakým nickom a doslova "podrypnúť" si musia všade
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Petra Nová Pozri príspevok
Len som mala výhrady voči jej názvu a sčasti aj obsahu, ktorý nekorešpondoval s témou.
Tomuto velmi nerozumiem. Nazov hovori o Politickom programe, v zadani som vysvetlil, o co mi ide - teda o zostavenie nasho virtualneho Programu - akehosi "Zoznamu politickych zelani" - a obsah - (snad okrem Tvojich prispevkov - prepac ) tam visi dodnes, kazdy si moze precitat, ze je vacsinou o tom istom, o com hovori nazov temy.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať