Zavrieť

Porady

dan.priznanie v Anglicku

ahojte, viete mi niekto poradit ako to funguje s podanim dan.priznania v Anglicku? do kedy? co vsetko je treba a na akom tlacive? prípadne kde sa to da nastudovat? Prisiel za mnou totiz moj kamarat s tym, ze v min. roku podnikal v Anglicku a momentalne je na tom tak, ze nema ani na cestu do Anglicka a zaplatenie nejakej pani ktora mu to tam robila, ci mu neviem pomoct neviem viem? poradite mi kde mam cerpat?
Dakujem velmi pekne Ľudka

je to platena informacia? ak ano tak mo to povedzte ale nenechajte ma v nevedomosti prosim.
Naposledy upravil ludka09 : 23.09.09 at 17:11
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Daňové priznanie živnostník v GB má podať do 31. októbra.
    Ak z nejakého dôvodu nestihne, má možnosť podať do 31. januára, ale platí 100 libier poplatok

    - potrebuje k tomu zdokladovať svoje príjmy a výdaje (bločky, faktúry a pod.)
    - potrebné tlačivo na vyplnennie posiela DÚ automaticky na uvedenú adresu v GB.
    - na DÚ v GB sa objednáva vopred

    Skúste pohľadať na nete DÚ podľa miesta bydliska v GB a vyžiadajte si informácie. Sú tam ochotní úradníci, asi poradia ...

    dan.priznanie v Anglicku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.