Zavrieť

Porady

MiniPorada - a jej možnosti

Využila som možnosť, ktorú v ostatnom čas poskytuje Porada a s niekoľkými ďalšími členmi som založila miniPoradu. Uvítala som túto možnosť, pretože na nej možno neformálne hovoriť na akúkoľvek tému a predpokladám, že členom poskytuje ochranu a súkromie, ak si to želajú. Napríklad tým, aby jej obsah mohli vidieť len jej členovia. Tú ochranu vidím v tom, aby tam nemohli sliediť nicky, s jedným a tým istým základom.

Napriek garancii, že jej obsah vidia len členovia, niekedy ten pocit nemám. Preto som založila túto tému a dovoľujem si požiadať administrátora, aby ma uistil, že okrem neho, k príspevkom v miniPorade nemajú prístup iní členovia Porady-nečlenovia skupinky, ak je táto možnosť zvolená. Teda ani moderátori, v rámci svojich moderátorských právomocí. Túto informáciu nepotrebujem vedieť preto, žeby sa v miniskupinke viedli podvratné, alebo nevhodné debaty, ale sa mi zdá, žeby to bolo korektné, aby sa dalo na túto garanciu spoľahnúť. Tiež si myslím, že toto môže zaujímať aj ostatných, ak založia miniPoradu a budú sa rozhodovať o spôsobe, akým bude fungovať.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Hm, hm.. uvažujem, či tá moja otázka je ťažká . To asi nie, odpoveď bude určite jednoduchá , len kompetentní nie sú doma.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Momentálne som prosil aby sa miniPorady nevyužívali, keďže ich funkcionalita nie je úplne dokončená...
http://www.porada.sk/t120976-minipor...na-porade.html

Ale nepocita sa zatial s tym ze by moderatori mohli vidiet sukromne miniPorady, tam si mozu manazovat obsah ich zakladatelia.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Ďakujem za odpoveď. Myslím, že som ju pochopila správne
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Petra Nová Pozri príspevok
Ďakujem za odpoveď. Myslím, že som ju pochopila správne
... a myslím, že môžeme fungovať, ako fungujeme. Všade dobre, doma najlepšie.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Danila Pozri príspevok
... a myslím, že môžeme fungovať, ako fungujeme. Všade dobre, doma najlepšie.
Čo mamina povie ,to by malo platiť...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Čo mamina povie ,to by malo platiť...
Stanko, ešte že si môj kamarát, lebo 25 na zadné strúčky by Ťa neminulo. Prababky, tie už nemajú žiadne slovo?
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Tak Richard, pracuj ako pčelo, nezaháľaj... na miniporadách, lebo Ty to ešte nevieš, ale ja Ti pošepnem niečo...
Doma máme perinu, pod ktorou sa netreba báť. A miniporada je taká perinka na Porade...
A keby sa niekomu zachcelo pochopiť tieto moje vety nesprávne, tak perinka je báječná vec. V jej teple človek nazbiera nové sily, zahreje sa, ej dalo by sa o tej teplej duchne rozprávať, veru dalo...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová Pozri príspevok
Stanko, ešte že si môj kamarát, lebo 25 na zadné strúčky by Ťa neminulo. Prababky, tie už nemajú žiadne slovo?
No samozrejme peti,ze aj ty si moja poradacka mamina,mamy mam 2 a otecka ani jedneho a zisiel by sa-nema kto alimenty platit...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

danushka Pozri príspevok
Tak Richard, pracuj ako pčelo, nezaháľaj... na miniporadách, lebo Ty to ešte nevieš, ale ja Ti pošepnem niečo...
Doma máme perinu, pod ktorou sa netreba báť. A miniporada je taká perinka na Porade...
A keby sa niekomu zachcelo pochopiť tieto moje vety nesprávne, tak perinka je báječná vec. V jej teple človek nazbiera nové sily, zahreje sa, ej dalo by sa o tej teplej duchne rozprávať, veru dalo...
Danuska,nie o perinke by sa dalo rozpravat,ale o tom,co sa deje pod tou perinkou...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Danuska,nie o perinke by sa dalo rozpravat,ale o tom,co sa deje pod tou perinkou...
Stanko, vôbec si ma nepochopil, nevadí. Keby som začala rozoberať prenesený význam mojich slov, uvrhla by som tému do klatky.

Kurnik Stnako, Tebe nedajú doma najesť
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
danushka Pozri príspevok
Tak Richard, pracuj ako pčelo, nezaháľaj... na miniporadách, lebo Ty to ešte nevieš, ale ja Ti pošepnem niečo...
Doma máme perinu, pod ktorou sa netreba báť. A miniporada je taká perinka na Porade...
A keby sa niekomu zachcelo pochopiť tieto moje vety nesprávne, tak perinka je báječná vec. V jej teple človek nazbiera nové sily, zahreje sa, ej dalo by sa o tej teplej duchne rozprávať, veru dalo...
...a domov sú aj ruky, na ktorých smieš plakať...kedysi napísal excelentne Miroslav Válek. A keď ináč nedáš Stanko, posmokliť môžeme aj pod perinkou. Miniporada bola vcelku skvelý pokus, ktorý vyšiel. Teda aspoň u nás doma.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Dievčence, prídite na chvíľu domov. Niečo Vám pošepnem.Dôverné. Prečo tému 17.november uzatvorili predčasne. Aj keď ešte nie je polnoc.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Danila Pozri príspevok
...a domov sú aj ruky, na ktorých smieš plakať...kedysi napísal excelentne Miroslav Válek. A keď ináč nedáš Stanko, posmokliť môžeme aj pod perinkou. Miniporada bola vcelku skvelý pokus, ktorý vyšiel. Teda aspoň u nás doma.
Apropo,M.Valek-podla mna je to najlepsi slovensky basnik novodobej historie,ale ked som to raz zverejnil,tak som bol obvineny,ze som velky komunista a pod...ale kolko ludi ten chlapik zachranil,to nikto nepovie...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

danushka Pozri príspevok
Stanko, vôbec si ma nepochopil, nevadí. Keby som začala rozoberať prenesený význam mojich slov, uvrhla by som tému do klatky.

Kurnik Stnako, Tebe nedajú doma najesť
Danuš,ja som ťa pochopil velmi dobre-len ty si nepochopila, moj prenesený význam...

A to s tým jedlom ako to je?-Hladnému sa...(ako to je?)
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

a ja že sa tu dozviem, čo nové je na Porade a to zas Stano pri babských sukniach
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kukučka Pozri príspevok
a ja že sa tu dozviem, čo nové je na Porade a to zas Stano pri babských sukniach
Kukučka,už som to raz povedal a zopakujem-som na ženy,nie na mužov a radšej s nimi popíšem ako s chlapmi-o čom mam si písať napr. s buchačom alebo čo ja viem s misom?Tak nakoniec som blbý,že mám o niečo radšej ženy ako mužov...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Máš pravdu Stanko , sme úžasné, sme voňavé, sme milé, sme ligotavé, sme hrdinky...ostávaj naďalej pri nás, my Ťa máme rady !
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

danushka Pozri príspevok
Máš pravdu Stanko , sme úžasné, sme voňavé, sme milé, sme ligotavé, sme hrdinky...ostávaj naďalej pri nás, my Ťa máme rady !
No,ako ktorá,hmhm-
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Kukučka,už som to raz povedal a zopakujem-som na ženy,nie na mužov a radšej s nimi popíšem ako s chlapmi-o čom mam si písať napr. s buchačom alebo čo ja viem s misom?Tak nakoniec som blbý,že mám o niečo radšej ženy ako mužov...
Tak to si ma doslovne a do písmena zabil ....čistá vražda ....také veci ja nezabúdam , kua ....
Hoci , tiež nie som na mužov , aj so ženskými viem dať reč , le toto je fakt silná káva , hotové kafe ...

Mišo , tak tomu dam avízo , aby si Ťa vychutnal ....

A o čom ?
Ty si exot teda poviemTi , o čom už , keď nie aspoň o ženách ??? To minimálne ....
Prípadne daj tému a vyvediem Ťa aj z Mišom z omylu ....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
danushka Pozri príspevok
Máš pravdu Stanko , sme úžasné, sme voňavé, sme milé, sme ligotavé, sme hrdinky...ostávaj naďalej pri nás, my Ťa máme rady !
Aj Ty Brutus....???

Počkaj zajac , veď keď Ťa stretnem , zmeníš názor ....

A tá chvíľa sa pomaly , ale iste blíži ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať