Zavrieť

Porady

MiniPorada - a jej možnosti

Využila som možnosť, ktorú v ostatnom čas poskytuje Porada a s niekoľkými ďalšími členmi som založila miniPoradu. Uvítala som túto možnosť, pretože na nej možno neformálne hovoriť na akúkoľvek tému a predpokladám, že členom poskytuje ochranu a súkromie, ak si to želajú. Napríklad tým, aby jej obsah mohli vidieť len jej členovia. Tú ochranu vidím v tom, aby tam nemohli sliediť nicky, s jedným a tým istým základom.

Napriek garancii, že jej obsah vidia len členovia, niekedy ten pocit nemám. Preto som založila túto tému a dovoľujem si požiadať administrátora, aby ma uistil, že okrem neho, k príspevkom v miniPorade nemajú prístup iní členovia Porady-nečlenovia skupinky, ak je táto možnosť zvolená. Teda ani moderátori, v rámci svojich moderátorských právomocí. Túto informáciu nepotrebujem vedieť preto, žeby sa v miniskupinke viedli podvratné, alebo nevhodné debaty, ale sa mi zdá, žeby to bolo korektné, aby sa dalo na túto garanciu spoľahnúť. Tiež si myslím, že toto môže zaujímať aj ostatných, ak založia miniPoradu a budú sa rozhodovať o spôsobe, akým bude fungovať.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

danushka Pozri príspevok
Stanko, ale veď požiadaj Peťku o povolenie vstupu, zaklopkáš na dvierka, donesieš kávičku a kytičku a si tam .
Danuš,ale kdeže Peťa ma už nemá rada...
Dnes som troška sentimentálny-to vieš,aj muži majú svoje dni...
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Stanislav 1975 Pozri príspevok
takže predsa Stop-ka?
šak počkaj-ja si založím miniporadu s Paulou a tiež ťa tam nepustím...

0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Paula Pozri príspevok
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanislav 1975 Pozri príspevok
takže predsa Stop-ka?
šak počkaj-ja si založím miniporadu s Paulou a tiež ťa tam nepustím...
Stanko, vieš, že Ťa stále rada. Prečo také píšeš? Hm.... ? Vymažeme, dohodneme a si tam! Teda, ak budeš chcieť !
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová Pozri príspevok
Stanko, vieš, že Ťa stále rada. Prečo také píšeš? Hm.... ? Vymažeme, dohodneme a si tam! Teda, ak budeš chcieť !
Ale neee Peti, nič nemažme-som ťa len chcel troška "poštengrovať"...,všetko je ok, všetko je allright...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Petra Nová Pozri príspevok
Stanko, vieš, že Ťa stále rada. Prečo také píšeš? Hm.... ? Vymažeme, dohodneme a si tam! Teda, ak budeš chcieť !
Aj si budeš môcť vybrať, či do kuchynky a či na balkón...my fajčiari sa zhovárame s nefajčiarmi cez okienko.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

danushka Pozri príspevok
Aj si budeš môcť vybrať, či do kuchynky a či na balkón...my fajčiari sa zhovárame s nefajčiarmi cez okienko.
a to všetko v rámci demokracie
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

danushka Pozri príspevok
Aj si budeš môcť vybrať, či do kuchynky a či na balkón...my fajčiari sa zhovárame s nefajčiarmi cez okienko.
ja mám tiež tento zlozvyk,čo už taký je život...-už sa 10 rokov odnaučam...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale neee Peti, nič nemažme-som ťa len chcel troška "poštengrovať"...,všetko je ok, všetko je allright...
Stanko, tak potom ma už Ty nemáš rád To som teda dopadla.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová Pozri príspevok
Stanko, tak potom ma už Ty nemáš rád To som teda dopadla.
práveže naopak-ja rád štengrujem aj dobrých známych...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanislav 1975 Pozri príspevok
práveže naopak-ja rád štengrujem aj dobrých známych...
Veď ešteže tak !
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Stanislav 1975 Pozri príspevok
ja mám tiež tento zlozvyk,čo už taký je život...-už sa 10 rokov odnaučam...
Stanko nezúfaj, ja už celých 30 a som tu. A len zaťukaj, až potom uvidíš, ako je na Porade a ako v miniporade. Uf, a čosi vzácne sa dozvieš aj o chlapoch, však to zostane v rodine......
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Danilka - za včerajšok, absencia.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Petra Nová Pozri príspevok
Danilka - za včerajšok, absencia.
Včera som si sypala na hlavu popol......... U kaderníka...
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

Tato tema so svojim nazvom sa mi akurat hodi na zodpovedanie mojich nasledujucich otazok. O co ide:

Som spravcom jednej miniPorady na pozvanie, do ktorej maju zaujem vstupit dve osoby, ktore sa stali clenmi velkej Porady iba toho roku 2010 v mesiaci februar. Problem je v tom, ze ked zadam ich nicky pre zaslanie pozvania softwerovy system Porady mi stale odpise oznam v anglickom jazyku a to sa opakuje stale az do dnesneho dna, citujem:

This user is not allowed to join Social Groups

Tito clenovia nemaju doteraz na velkej Porade zaslany ziaden prispevok, maju tam nulu. Ked ma poziadali o clenstvo ini clenovia zaregistrovani v roku 2009 a neskorsie tiez z nulou prispevkov, system ich neodmietol.

1. Moja otazka znie ako dlho maju clenovia zaregistrovani na velkej Porade s nulou prispevkov cakat ( mesiac, polroka, rok) aby sa mohli stat clenmi miniPorady na pozvanie?

2. Co by mali urobit aby to urychlili a im system pozvanie neodmietal?

3. Maju dosiahnut nejaky pocet prispevkov (kolko) alebo ake podmienky maju splnit?
Naposledy upravil jarecko : 24.03.10 at 11:28
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

jarecko Pozri príspevok
Tato tema so svojim nazvom sa mi akurat hodi na zodpovedanie mojich nasledujucich otazok. O co ide:

Som spravcom jednej miniPorady na pozvanie, do ktorej maju zaujem vstupit dve osoby, ktore sa stali clenmi velkej Porady iba toho roku 2010 v mesiaci februar. Problem je v tom, ze ked zadam ich nicky pre zaslanie pozvania softwerovy system Porady mi stale odpise oznam v anglickom jazyku a to sa opakuje stale az do dnesneho dna, citujem:

This user is not allowed to join Social Groups

Tito clenovia nemaju doteraz na velkej Porade zaslany ziaden prispevok, maju tam nulu. Ked ma poziadali o clenstvo ini clenovia zaregistrovani v roku 2009 a neskorsie tiez z nulou prispevkov, system ich neodmietol.

1. Moja otazka znie ako dlho maju clenovia zaregistrovani na velkej Porade s nulou prispevkov cakat ( mesiac, polroka, rok) aby sa mohli stat clenmi miniPorady na pozvanie?

2. Co by mali urobit aby to urychlili a im system pozvanie neodmietal?

3. Maju dosiahnut nejaky pocet prispevkov (kolko) alebo ake podmienky maju splnit?
Tu je odpoved na Tvoje otazky: http://www.porada.sk/t131008-overova...na-porade.html
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

Precital som si to. Ale, ze by som tam nasiel odpovede sa mi nezda.
Naposledy upravil jarecko : 24.03.10 at 19:36
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

martinglass Pozri príspevok
Tipujem.
Dajú jeden príspevok, pritom budú cez SMS overení a môžeš ich prijať.
Mozno tak bude.
Jeden sa registroval 06.02.2010, číže deň pred spustenim registracie a druhy 25.02.2010. Ked som spravne pochopil z prispevkov tak registracia funguje tak, ze registrovat sa mozem aj tisic raz bez toho aby som mohol pisat v temach, ale ako nahle poslem z nicku prvy prispevok tak system zapyta tel. cislo ktore ked odoslem tak mi na neho pride SMSkou heslo, ktore spetne vlozim do formulara a po odoslani dostanem moznost pisat v temach.
Naposledy upravil jarecko : 24.03.10 at 20:33
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

jarecko Pozri príspevok
Mozno tak bude.
Jeden sa registroval 06.02.2010, číže deň pred spustenim registracie a druhy 25.02.2010 a ten druhy už by mal uviesť tel. č. pri registraci inač by nebol zaregistrovany a teraz znova ked napise jeden prispevok bude musiet znova zadavat tel. cislo, to je nejake Kocurkovo.
jarecko, vieš o tom, že máš rovnaký avatar ako alla66 ?
Strááášne to mýli
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

arizona Pozri príspevok
jarecko, vieš o tom, že máš rovnaký avatar ako alla66 ?
Strááášne to mýli
Rovnaky nie je, je tam nejaky rozdiel.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať