Zavrieť

Porady

MiniPorada - a jej možnosti

Využila som možnosť, ktorú v ostatnom čas poskytuje Porada a s niekoľkými ďalšími členmi som založila miniPoradu. Uvítala som túto možnosť, pretože na nej možno neformálne hovoriť na akúkoľvek tému a predpokladám, že členom poskytuje ochranu a súkromie, ak si to želajú. Napríklad tým, aby jej obsah mohli vidieť len jej členovia. Tú ochranu vidím v tom, aby tam nemohli sliediť nicky, s jedným a tým istým základom.

Napriek garancii, že jej obsah vidia len členovia, niekedy ten pocit nemám. Preto som založila túto tému a dovoľujem si požiadať administrátora, aby ma uistil, že okrem neho, k príspevkom v miniPorade nemajú prístup iní členovia Porady-nečlenovia skupinky, ak je táto možnosť zvolená. Teda ani moderátori, v rámci svojich moderátorských právomocí. Túto informáciu nepotrebujem vedieť preto, žeby sa v miniskupinke viedli podvratné, alebo nevhodné debaty, ale sa mi zdá, žeby to bolo korektné, aby sa dalo na túto garanciu spoľahnúť. Tiež si myslím, že toto môže zaujímať aj ostatných, ak založia miniPoradu a budú sa rozhodovať o spôsobe, akým bude fungovať.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
Tak to si ma doslovne a do písmena zabil ....čistá vražda ....také veci ja nezabúdam , kua ....
Hoci , tiež nie som na mužov , aj so ženskými viem dať reč , le toto je fakt silná káva , hotové kafe ...

Mišo , tak tomu dam avízo , aby si Ťa vychutnal ....

A o čom ?
Ty si exot teda poviemTi , o čom už , keď nie aspoň o ženách ??? To minimálne ....
Prípadne daj tému a vyvediem Ťa aj z Mišom z omylu ....
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
buchač Pozri príspevok
Aj Ty Brutus....???

Počkaj zajac , veď keď Ťa stretnem , zmeníš názor ....

A tá chvíľa sa pomaly , ale iste blíži ...
...pre každého...
Aspoň v tom sme si rovní. Teda minimálne my dvaja.
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Ja teda neviem,
ale myslím si že na pokec je tu šuťák, tam vás môžu tiež všetci čítať, ak ide o toto.
a ak nie
Tak máte miniporadu, tak prečo ju nevyužívate?
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Keď som zakladala túto tému, predpokladala som, že ona skončí vyjadrením admina a mojim poďakovaním. Z príspevkov však vidím, že téma vzbudila záujem a chuť diskutovať o rôznych aspektoch miniporady . Tiež vidím, že nie je každý tejto debate naklonený, aj keď recept je jednoduchý, stačí nečítať.

Vzhľadom k tomu, že systém miniPorád nie je plne funkčný a so vznikom nových sa ráta v budúcnosti, prosím, aby sa prestalo v téme diskutovať. Pre propagáciu miniPorad bolo urobené možno viac ako dosť. A ak sa niekomu bude zdať, že je v téme niečo naviac, než malo byť, alebo nesúviselo s témou, je to tiež jednoduché.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
bv_alexandra Pozri príspevok
Ja teda neviem,
ale myslím si že na pokec je tu šuťák, tam vás môžu tiež všetci čítať, ak ide o toto.
a ak nie
Tak máte miniporadu, tak prečo ju nevyužívate?
Zo dňa na deň je tu viac a viac moderátorov. Komu sme ublížili? Koho sme ohovorili? Koho sme osočili? Nikoho. A neposielaj nás, kam sa nám nechce. A nečítaj, ak sa Ti nechce. A neprikazuj, čo máme a nemáme. Už sme veľkí, ak si to ešte nepochopila.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Petra Nová Pozri príspevok
Keď som zakladala túto tému, predpokladala som, že ona skončí vyjadrením admina a mojim poďakovaním. Z príspevkov však vidím, že téma vzbudila záujem a chuť diskutovať o rôznych aspektoch miniporady . Tiež vidím, že nie je každý tejto debate naklonený, aj keď recept je jednoduchý, stačí nečítať.

Vzhľadom k tomu, že systém miniPorád nie je plne funkčný a so vznikom nových sa ráta v budúcnosti, prosím, aby sa prestalo v téme diskutovať. Pre propagáciu miniPorad bolo urobené možno viac ako dosť. A ak sa niekomu bude zdať, že je v téme niečo naviac, než malo byť, alebo nesúviselo s témou, je to tiež jednoduché.
Prepáč, prepáč, nechcela som, musela som. Už som v tejto téme ako hrob. Tichúčko.

P.S. Asi je tu veľa úsmevných smejkov a to je popudlivé. Radšej palce. Teda tie červené.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Danila Pozri príspevok
Zo dňa na deň je tu viac a viac moderátorov. Komu sme ublížili? Koho sme ohovorili? Koho sme osočili? Nikoho. A neposielaj nás, kam sa nám nechce. A nečítaj, ak sa Ti nechce. A neprikazuj, čo máme a nemáme. Už sme veľkí, ak si to ešte nepochopila.
Už aby boli tie miniporady funkčné, konečne sa priblížime k demokratizácii(aspoň dúfam)
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

bv_alexandra Pozri príspevok
Ja teda neviem,
ale myslím si že na pokec je tu šuťák, tam vás môžu tiež všetci čítať, ak ide o toto.
a ak nie
Tak máte miniporadu, tak prečo ju nevyužívate?
Saška, čo si taká napajedená? Stalo sa niečo?,hmhm-ja neviem ale prečo nám zakazuješ sa vyjadrovať v Petrinej téme?
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Saška, čo si taká napajedená? Stalo sa niečo?,hmhm-ja neviem ale prečo nám zakazuješ sa vyjadrovať v Petrinej téme?
Stanko, ale tú moju prosbu, aby sa nediskutovalo mimo témy, som myslela vážne.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová Pozri príspevok
Stanko, ale tú moju prosbu, aby sa nediskutovalo mimo témy, som myslela vážne.
Ale nooo,na základe akého dovodu si sa tak rozhodla?Nesúhlasím...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale nooo,na základe akého dovodu si sa tak rozhodla?Nesúhlasím...
Dôvod? Uplatnenie petrokracie v praxi. Ak nesúhlasíš a budeš pokračovať, dám vymazať.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová Pozri príspevok
Dôvod? Uplatnenie petrokracie v praxi. Ak nesúhlasíš a budeš pokračovať, dám vymazať.
Ale Peti,však sa hneď neurážaj,za to že Saška sa zle vyspinkala(alebo čo sa jej stalo),tak hneď neruš tému-ja chcem pokračovať...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale Peti,však sa hneď neurážaj,za to že Saška sa zle vyspinkala(alebo čo sa jej stalo),tak hneď neruš tému-ja chcem pokračovať...
Stanko, dám to urobiť bez milosti a vôbec nie som urazená
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Nechcela som nikoho uraziť a už vonkoncom som sa nechcela hrat na moderátora.
Nebolo to myslené v zlom.
Ale uznajte stále sa tu diskutuje o mrnikoch v témach a pod. Príde nováčik, a hned si môže napr urobiť zlý obraz o fungovaní porady.
Ste v Ohlasoch, tak aspon ste mohli požiadať o presmerovanie do iného chlievika - napr. kaviarne.
Ja som to myslela naozaj len z tohto titulu. A nechcela som sa nikoho dotknúť ani uraziť.
Ale takto naozaj nikdy poriadok na porade neudržime, a ten poriadok predsa tvoríme my všetci - registrovaní.
Tak ešte raz prepáčte.
Nováčikovia sú kolkokrát poslaný pod ťažkú zem ked zle zaradia tému, a my starší - myslím časovo na porade by sme im mali ist príkladom, či nie?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Petra Nová Pozri príspevok
Stanko, ale tú moju prosbu, aby sa nediskutovalo mimo témy, som myslela vážne.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Petra Nová Pozri príspevok
Dôvod? Uplatnenie petrokracie v praxi. Ak nesúhlasíš a budeš pokračovať, dám vymazať.
No, ja musím porušiť sľub, že budem ticho, ako obyčajne.Vysvetli prosím, ctenej Porade, čo je to petrokracia. Lebo už teraz ak zafungovalo poraďácke šu,šu,šu, pokiaľ obíde všetky nicky, bude z Teba petrohradská grácia.

P.S. A vedz, že pokiaľ dáš vymazať, bola to milučká témička. Vzor pre nováčikov, ako sa dá zasmiať kdekoľvek, keď je dobrá vôľa. A vybav si to so mnou až doma.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Danila Pozri príspevok
No, ja musím porušiť sľub, že budem ticho, ako obyčajne.Vysvetli prosím, ctenej Porade, čo je to petrokracia. Lebo už teraz ak zafungovalo poraďácke šu,šu,šu, pokiaľ obíde všetky nicky, bude z Teba petrohradská grácia.

P.S. A vedz, že pokiaľ dáš vymazať, bola to milučká témička. Vzor pre nováčikov, ako sa dá zasmiať kdekoľvek, keď je dobrá vôľa. A vybav si to so mnou až doma.
Ách, jaj !!! Či och? Danilka, Stanko, prečo ste večne rebelujúce dietky, ktoré kašľú na starú prababku??? A nútite ju neplniť si vlastné priania???
Ale aj tak Vás mám oboch rada.
A keď túto témičku uznal za vhodnú aj tisíckový ...., aby tu pripojil svoje neodolateľné príspevky, ktoré vopchal pre istotu aj do môjho mailu na dobrú noc, tak nič sa mazať nebude. Ale pre istotu tému uzavriem.
Danilka, však vieš, že ja na lekcie zo slušnosti nezabúdam a názory len ťažko mením.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Áááááááááá .....zisťujem, že ani zamykať sa nebude, pretože už je tá možnosť pre zakladateľa témy zrušená. Tak si treba dobre rozmyslieť, či a akú tému založiť.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová Pozri príspevok
Ách, jaj !!! Či och? Danilka, Stanko, prečo ste večne rebelujúce dietky, ktoré kašľú na starú prababku??? A nútite ju neplniť si vlastné priania???
Ale aj tak Vás mám oboch rada.
A keď túto témičku uznal za vhodnú aj tisíckový ...., aby tu pripojil svoje neodolateľné príspevky, ktoré vopchal pre istotu aj do môjho mailu na dobrú noc, tak nič sa mazať nebude. Ale pre istotu tému uzavriem.
Danilka, však vieš, že ja na lekcie zo slušnosti nezabúdam a názory len ťažko mením.
Peti, ani ach ani och ale podľa mojích skúseností najčastejšie jooooj-
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Peti, ani ach ani och ale podľa mojích skúseností najčastejšie jooooj-
....alebo Ach, Bože...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať