Zavrieť

Porady

kandidovanie do strany

Vie niekto ako kandidovať za poslanca do strany trebárs za smer čo na to treba, kde , aké dokumenty a čo potom keď som v strane mám aj nejaký plat ?
Usporiadat
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Keď si v strane, platíš členské príspevky. Keď sa chceš dostať do strany, prihlás sa do miestnej pobočky. Kto má šťastie či známosti v strane, dostane sa aj na nejakú kandidátku, alebo dostane nejakú funkciu (ak je strana pri hrante). Ostatné je "křoví".
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
Valjean Pozri príspevok
Vie niekto ako kandidovať za poslanca do strany trebárs za smer čo na to treba, kde , aké dokumenty a čo potom keď som v strane mám aj nejaký plat ?
No myslím,že to je jednoduché! Stačí byť v správny čas na správnom mieste a vedieť sa správne strkať do r..i správnym luďom. A si tam!A pokial sa ti toto všetko podarí,tak bude aj plat!
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Na začiatku platíš ty.A ked platíš dobre,napr.ako Flašík,tak potom sa ocitneš za odmenu tam,kde platia Tebe,napr.ako Monika.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ludex Pozri príspevok
No myslím,že to je jednoduché! Stačí byť v správny čas na správnom mieste a vedieť sa správne strkať do r..i správnym luďom. A si tam!A pokial sa ti toto všetko podarí,tak bude aj plat!
....no myslím , že to až tak jednoduché nie je ....

Poniektorí správny ľudia majú tie svoje polky pevne stisnuté , zovreté ....to aby sa od strachu nepos...i , aby o tie svoje korýtka neprišli ....

Jednoduchšie je založiť si svoju , vlastnú stranu .....

A póóóóóóóóóóóóóóóoriadne sa rozkročiť ...........................
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
buchač Pozri príspevok
....no myslím , že to až tak jednoduché nie je ....

Poniektorí správny ľudia majú tie svoje polky pevne stisnuté , zovreté ....to aby sa od strachu nepos...i , aby o tie svoje korýtka neprišli ....

Jednoduchšie je založiť si svoju , vlastnú stranu .....

A póóóóóóóóóóóóóóóoriadne sa rozkročiť ...........................
Buchač,zadávatel témy chce vstúpiť do strany a mať plat! Keď si založí svoju stranu,musí platiť on. A na druhej strane,byť stale v strehu z roztiahnutými púlkami ,tiež nie je búhví co.
0 0
Klimentová Viera Klimentová Viera

Klimentová Viera je offline (nepripojený) Klimentová Viera

Odpusti mi moju poznámku na úvod, ale to s tým platením za členstvo v strane myslíš vážne, alebo si zažartoval. Členstvo v strane je spojené s dvoma podmienkami. Stotožnenie sa s jej programom a platenie členských príspevkov. Vládnuce strany majú aj svoj aparát, ktorý zabezpečuje "chod" strany, kde sú platení ľudia, teda dostávajú plat. Netuším, čo by si tam robil.
Ak chceš kandidovať za niektorú stranu, môžeš byť na jej kandidátke aj ako nezávislý kandidát. Skôr sú to však ľudia pomerne známi, niečím výnimoční. A potom kandidátka strany k voľbám je vždy akási "trauma". Každý chce byť na zvoliteľnom mieste. Ale ani to nie je rozhodujúce. Môže sa prekrúžkovať (napr.so 150-teho miesta aj na zvoliteľné), ale to vyžaduje obrovské úsilie, meno v strane i známosť vo verejnosti a veľa peňazí na kampaň.
Zdá sa, že tebe je jedno v akej politickej strane,len nech si na kandidátke. S týmto postojom som sa už niekde stretla, ale nebol tak prezentovaný ako tvoja otázka.
0 0
Valjean Valjean

Valjean je offline (nepripojený) Valjean

Za členstvo v strane im platiť a ešte i za založenie strany im platiť. Dobre vymyslené. No čiže obyčajný človek môže ísť akurát tak do r..i. inak Dík za odpovede.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Valjean Pozri príspevok
Za členstvo v strane im platiť a ešte i za založenie strany im platiť. Dobre vymyslené. No čiže obyčajný človek môže ísť akurát tak do r..i. inak Dík za odpovede.
Normalny clovek hlavne neuvazuje nad takymi chujovinami ako ty, prepac, - nech mi za to da Richard druhe poriadkove upozornenie, alebo nech ma hoci aj vyluci z Porady.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Valjean Pozri príspevok
Za členstvo v strane im platiť a ešte i za založenie strany im platiť. Dobre vymyslené. No čiže obyčajný človek môže ísť akurát tak do r..i. inak Dík za odpovede.
Maš 16 rokov,alebo kde si vlastne žil doteraz?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

BXLmiami Pozri príspevok
Maš 16 rokov,alebo kde si vlastne žil doteraz?
Vidno - mladý, oblbnutý polit. sľubmi . A okrem toho verí, že to, čo ten "chudák, ktorého stále prenasledujú média" povie, je všetko pravda. Keby rozmýšľal, tak tým táraninám nikdy neuverí. Žiaľ, politika sa robí pre takýchto ......., ktorí si nevidia ďalej od nosa.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Valjean Pozri príspevok
Za členstvo v strane im platiť a ešte i za založenie strany im platiť. Dobre vymyslené. No čiže obyčajný človek môže ísť akurát tak do r..i. inak Dík za odpovede.
Ešte musí pretiecť veľa vody, pokiaľ pochopíš o čom politika je. Iba v skratke - najprv plať, potom sa dobre pchaj do zadnej časti tela, buď podnikateľ a prispievaj na volebnú kampať v sume tak okolo 35 tisíc € a viac a potom Ťa buď obdarujú zákazkou, alebo miestom na kandidátke niekde v strede - teda na mieste, kde sa ťažko dostaneš do parlamentu. Alebo si sa narodil v nesprávnom čase, na nesprávnom mieste a v nesprávnej rodine. Inak by si nemal takéto otázky.
0 0
Valjean Valjean

Valjean je offline (nepripojený) Valjean

No 16 nemám je mi 18 a na rok maturujem. Pýtal som sa preto lebo raz u nás bola na škole taká beseda so stranou smer kde nám vraveli,že do politiky môže ísť hocikto. A Fico osobne nám vravel že začínal ako poslanec a svoje úspechy v politike dosiahol ťažkou prácou. A vravel, že poslancom môže byť každý len sa treba snažiť, ale ako ním byť nám nevravel. Za to som sa to pýtal. Potom chcela ísť do politiky celá naša trieda
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Valjean Pozri príspevok
No 16 nemám je mi 18 a na rok maturujem. Pýtal som sa preto lebo raz u nás bola na škole taká beseda so stranou smer kde nám vraveli,že do politiky môže ísť hocikto. A Fico osobne nám vravel že začínal ako poslanec a svoje úspechy v politike dosiahol ťažkou prácou. A vravel, že poslancom môže byť každý len sa treba snažiť, ale ako ním byť nám nevravel. Za to som sa to pýtal. Potom chcela ísť do politiky celá naša trieda
Veď áno, každý po dosiahnutí požadovaného veku, podľa Ústavy má právo voliť a byť volený.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Valjean Pozri príspevok
No 16 nemám je mi 18 a na rok maturujem. Pýtal som sa preto lebo raz u nás bola na škole taká beseda so stranou smer kde nám vraveli,že do politiky môže ísť hocikto. A Fico osobne nám vravel že začínal ako poslanec a svoje úspechy v politike dosiahol ťažkou prácou. A vravel, že poslancom môže byť každý len sa treba snažiť, ale ako ním byť nám nevravel. Za to som sa to pýtal. Potom chcela ísť do politiky celá naša trieda
určite, do strany môžeš ísť. Zaplatíš členské, budeš sa zúčastňovať na schôdzach, prikyvovať a na to, aby si sa dostal na kandidátku, môžeš dlho iba snívať. Takých je veľa, čo sa tam chcú dostať.Lenže veľký šéf zabudol povedať, že bol v bývalých straníckych funkciách a preto sa mu ľahšie presadzovalo. Keby nebola zmena systému, dnes by bol z neho nomenklatúrny káder.
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Valjean Pozri príspevok
No 16 nemám je mi 18 a na rok maturujem. Pýtal som sa preto lebo raz u nás bola na škole taká beseda so stranou smer kde nám vraveli,že do politiky môže ísť hocikto. A Fico osobne nám vravel že začínal ako poslanec a svoje úspechy v politike dosiahol ťažkou prácou. A vravel, že poslancom môže byť každý len sa treba snažiť, ale ako ním byť nám nevravel. Za to som sa to pýtal. Potom chcela ísť do politiky celá naša trieda

Škoda, že tu nie je taký smejko, čo šablí...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Excise Duty Pozri príspevok

Škoda, že tu nie je taký smejko, čo šablí...


.....stačí ...????
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Valjean Pozri príspevok
No 16 nemám je mi 18 a na rok maturujem. Pýtal som sa preto lebo raz u nás bola na škole taká beseda so stranou smer kde nám vraveli,že do politiky môže ísť hocikto. A Fico osobne nám vravel že začínal ako poslanec a svoje úspechy v politike dosiahol ťažkou prácou. A vravel, že poslancom môže byť každý len sa treba snažiť, ale ako ním byť nám nevravel. Za to som sa to pýtal. Potom chcela ísť do politiky celá naša trieda
Tak Fica mas na skole na besede a nas sa ides pytat, ako sa stat poslancom streny Smer? Jeho si sa mal opytat a nam si to sem mal podrobne opisat. Pretoze takych, ktori by sa tam radi ocitli by sa tu naslo viac.

Len si to treba dobre premysliet a nacasovat. Musis sa pchat do tej spravnej strany. Co ak sa Smer ocitne na smetisku dejin, pokym sa tebe podari urobit v strane karieru a dostat sa na kandidatku? Co budes potom robit ked nebudes mat poriadne zamestnanie, pretoze si cely zivot stravil na okresnych stranickych schodzach a ked budes mat konecne sancu, tak bude Fici stary dedo ako teraz Meciar a bude sa triast, ci sa vobec dostane do parlamentu?

Nebolo by lepsie vstupit do nejakej novej perspektivnej strany - napr. SAS aby si to stihol, ked sa raz dostanu k moci? Dobre si to premysli, a potom nam napis, drzime ti palce.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Valjean Pozri príspevok
No 16 nemám je mi 18 a na rok maturujem. Pýtal som sa preto lebo raz u nás bola na škole taká beseda so stranou smer kde nám vraveli,že do politiky môže ísť hocikto. A Fico osobne nám vravel že začínal ako poslanec a svoje úspechy v politike dosiahol ťažkou prácou. A vravel, že poslancom môže byť každý len sa treba snažiť, ale ako ním byť nám nevravel. Za to som sa to pýtal. Potom chcela ísť do politiky celá naša trieda
Kriste Pane , odpusť mu , lebo nevie , čo činí ....

Tak na toto sú iné smajlíky ....

Chlapče , chlapče .....za toto by si si zaslúžil ....

...a ja si idem ulahodiť .....respektíve si hodiť ....


poprípade ...

P.S.:
Teba ospravedlňuje mladosť , mňa zasa vek ....
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
buchač Pozri príspevok
Kriste Pane , odpusť mu , lebo nevie , čo činí ....

Tak na toto sú iné smajlíky ....

Chlapče , chlapče .....za toto by si si zaslúžil ....

...a ja si idem ulahodiť .....respektíve si hodiť ....


poprípade ...

P.S.:
Teba ospravedlňuje mladosť , mňa zasa vek ....
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Valjean Pozri príspevok
No 16 nemám je mi 18 a na rok maturujem. Pýtal som sa preto lebo raz u nás bola na škole taká beseda so stranou smer kde nám vraveli,že do politiky môže ísť hocikto. A Fico osobne nám vravel že začínal ako poslanec a svoje úspechy v politike dosiahol ťažkou prácou. A vravel, že poslancom môže byť každý len sa treba snažiť, ale ako ním byť nám nevravel. Za to som sa to pýtal. Potom chcela ísť do politiky celá naša trieda
To je už druhý.Prvý ,ktorý niečo dosiahol dlhou,ťažkou a poctivou prácou bol Rezeš.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať