Zavrieť

Porady

kandidovanie do strany

Vie niekto ako kandidovať za poslanca do strany trebárs za smer čo na to treba, kde , aké dokumenty a čo potom keď som v strane mám aj nejaký plat ?
Usporiadat
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Valjean Pozri príspevok
No 16 nemám je mi 18 a na rok maturujem. Pýtal som sa preto lebo raz u nás bola na škole taká beseda so stranou smer kde nám vraveli,že do politiky môže ísť hocikto. A Fico osobne nám vravel že začínal ako poslanec a svoje úspechy v politike dosiahol ťažkou prácou. A vravel, že poslancom môže byť každý len sa treba snažiť, ale ako ním byť nám nevravel. Za to som sa to pýtal. Potom chcela ísť do politiky celá naša trieda
Ej bisťu, vidím že "gazda" zasieval na to správne panenské pole neorané.
0 0
Pani Oravcová Pani Oravcová

Pani Oravcová je offline (nepripojený) Pani Oravcová

No ja by som na tvojom mieste súhlasila s MisoMisom. Pretože si aj ja naozaj myslím že smer už dlho nebude. Mali veľké sľuby ale slabé činy. Čo moja osobnosť považuje za podraz. Zvýšime platy, vrátime peniaze poškodeným klientom nebankových subjektov Horizont a BMG, atď .Čakáme čakáme a nič sa nedeje. Za tieto nebankovky sa zavraždilo 150 ľudí a nikoho to nezaujíma ľudia prišli o všetko a psichicky to nezvládli. Za takéto jednanie môžu o vol. hlase odo mňa určite iba snívať a ver mi, že čoskoro to zbadá viac ľudí a popularita začne klesať. Moja rada držím palce.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pani Oravcová Pozri príspevok
No ja by som na tvojom mieste súhlasila s MisoMisom. Pretože si aj ja naozaj myslím že smer už dlho nebude. Mali veľké sľuby ale slabé činy. Čo moja osobnosť považuje za podraz. Zvýšime platy, vrátime peniaze poškodeným klientom nebankových subjektov Horizont a BMG, atď .Čakáme čakáme a nič sa nedeje. Za tieto nebankovky sa zavraždilo 150 ľudí a nikoho to nezaujíma ľudia prišli o všetko a psichicky to nezvládli. Za takéto jednanie môžu o vol. hlase odo mňa určite iba snívať a ver mi, že čoskoro to zbadá viac ľudí a popularita začne klesať. Moja rada držím palce.
Čiže , z uvedeného mi vyplynulo , že Vladko Fruník bol aspoň za polovicou z tých ľudí , ktorých svojou rétorikou presvedčil , aby mu zverili svoje celoživotné úspory .
Za druhou polovicou , samozrejme prišli ostrí chlapci s besebalkami a týmito presvedčovacími nástrojmi donútili vložiť ostatných ku vkladom do týchto inštitúcií .......

Čiže , aký podraz , pýtam sa , otázku kladiem ??????????
Nie podraz , ale nehorázna chamtivosť národa slovenského ...

Kebyže sa začali vyplácať poškodení z týchto nebankoviek , tak to ja považujem za brutálne nehorázny podraz , následkom toho aktu asi by som začal vraždiť ja ....neviem síce , v ktorom poradí by som bol v rade tých nespokojných , ale rozhodne by bol dosť dlhý ...

Najvyšší vklad do nebankoviek zatiaľ prevyšuje 700 miliónov
"Zatiaľ najvyšší, no ešte neoverený vklad do nebankoviek prevyšoval 700 miliónov korún," povedala pre agentúru SITA hovorkyňa generálneho prokurátora Svetlana Husárová. Kto týmto vkladateľom bol a či stihol svoje peniaze vybrať pred krachom nebankoviek, však neuviedla. Ak by však vkladateľ, ktorý vložil sumu 700 miliónov korún bol úspešný len jeden rok, pri 30-percentnom úroku by za 365 dní zarobil podľa prepočtov agentúry SITA vyše 200 miliónov korún.
http://dnes.atlas.sk/slovensko/13314...e-700-milionov

Kde , kto si dovolil byť taký istý , alebo sprostý , že takýto obnos položí pofidérnej firme ?

http://openiazoch.zoznam.sk/produkty....asp?TID=NIHOR

A kebyže nebol vyplatený napríklad tento vkladateľ , tak mi ver , že Fruni fialky vonia , ale odspodu ....
A s dotyčným vkladateľom je ich pekných pár ...menovať nebudem ....

To CD - ko je nenormálna zbraň ...
Naposledy upravil buchač : 18.12.09 at 21:19
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Pani Oravcová Pozri príspevok
No ja by som na tvojom mieste súhlasila s MisoMisom. Pretože si aj ja naozaj myslím že smer už dlho nebude. Mali veľké sľuby ale slabé činy. Čo moja osobnosť považuje za podraz. Zvýšime platy, vrátime peniaze poškodeným klientom nebankových subjektov Horizont a BMG, atď .Čakáme čakáme a nič sa nedeje. Za tieto nebankovky sa zavraždilo 150 ľudí a nikoho to nezaujíma ľudia prišli o všetko a psichicky to nezvládli. Za takéto jednanie môžu o vol. hlase odo mňa určite iba snívať a ver mi, že čoskoro to zbadá viac ľudí a popularita začne klesať. Moja rada držím palce.
Lenže o tom, že nemajú voliť tieto komunistické kádrové rezervy, treba presvedčiť najmä tú väčšiu menšinu, ktorých oblbnú tak isto, ako aj študentov v témé "kandidovanie do strany". Takto si kádrová rezerva hľadá budúcich voličov. Žiaľ, na Slovensku je štatisticky viac ľudí s nízkym vzdelaním - teda potencionálnych voličov kádrových rezerv a pravica má potom smolu. Aj dnes som stretla v PD jedného, čo vykrikoval "zlatí komunisti". Asi som sa špatne pozrela a musela som rýchlo odísť, inak neviem, čo by ma ten pohľad bol stál. Takže realita je taká, že čím väčší oblbovač, tým viac voličov. A mladí, čo nezažili komunistov, mu žerú priamo z ruky.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

buchač Pozri príspevok
Čiže , z uvedeného mi vyplynulo , že Vladko Fruník bol aspoň za polovicou z tých ľudí , ktorých svojou rétorikou presvedčil , aby mu zverili svoje celoživotné úspory .
Za druhou polovicou , samozrejme prišli ostrí chlapci s besebalkami a týmito presvedčovacími nástrojmi donútili vložiť ostatných ku vkladom do týchto inštitúcií .......

Čiže , aký podraz , pýtam sa , otázku kladiem ??????????
Nie podraz , ale nehorázna chamtivosť národa slovenského ...

Kebyže sa začali vyplácať poškodení z týchto nebankoviek , tak to ja považujem za brutálne nehorázny podraz , následkom toho aktu asi by som začal vraždiť ja ....neviem síce , v ktorom poradí by som bol v rade tých nespokojných , ale rozhodne by bol dosť dlhý ...


http://dnes.atlas.sk/slovensko/13314...e-700-milionov

Kde , kto si dovolil byť taký istý , alebo sprostý , že takýto obnos položí pofidérnej firme ?

http://openiazoch.zoznam.sk/produkty....asp?TID=NIHOR

A kebyže nebol vyplatený napríklad tento vkladateľ , tak mi ver , že Fruni fialky vonia , ale odspodu ....
A s dotyčným vkladateľom je ich pekných pár ...menovať nebudem ....

To CD - ko je nenormálna zbraň ...
Juraj, úplne s Tebou súhlasím. Pretože aj môj názor je, že keby boli tie peniaze z nebankoviek dostali, tak daňový úrad by si bol utrel hubu, lebo by ich nebol nikto zdaňoval. A teraz, keď naleteli, tak neviem prečo vykrikujú, že im má niekto vrátiť peniaze. A čože ich tam posielal štát, veď ministerka financií v TV aj v rádii upozorňovala na to, že sú to súkromné spoločnosti, za vklady tam štát neručí. Lenže všetci videli rýchly zisk, mali veľké oči. Nie som škodoradostná, ale každému podľa zásluh.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Pani Oravcová Pozri príspevok
No ja by som na tvojom mieste súhlasila s MisoMisom. Pretože si aj ja naozaj myslím že smer už dlho nebude.
S tým súhlasím aj ja. Strany, ktoré v budúcnosti čaká úspech sú SAS a MOST/HÍD.

Pani Oravcová Pozri príspevok
Mali veľké sľuby ale slabé činy. Čo moja osobnosť považuje za podraz.
To sa dalo čakať... A je to tak aj lepšie .


Pani Oravcová Pozri príspevok
Zvýšime platy, vrátime peniaze poškodeným klientom nebankových subjektov Horizont a BMG, atď .Čakáme čakáme a nič sa nedeje. Za tieto nebankovky sa zavraždilo 150 ľudí a nikoho to nezaujíma ľudia prišli o všetko a psichicky to nezvládli. Za takéto jednanie môžu o vol. hlase odo mňa určite iba snívať a ver mi, že čoskoro to zbadá viac ľudí a popularita začne klesať. Moja rada držím palce.
Inak práve tí, čo vložili svoje peniaze do BMG a Horizontu, sú asi najvernejší voliči strany SMER. Potom, ako vložili svoje peniaze do rúk zlodejom, zopakovali to isté... Ba čo viac, vložili Ficovi do rúk svoj osud. V domnení, že práve on sa o všetkých postará.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Bastian Pozri príspevok
S tým súhlasím aj ja. Strany, ktoré v budúcnosti čaká úspech sú SAS a MOST/HÍD.


To sa dalo čakať... A je to tak aj lepšie .



Inak práve tí, čo vložili svoje peniaze do BMG a Horizontu, sú asi najvernejší voliči strany SMER. Potom, ako vložili svoje peniaze do rúk zlodejom, zopakovali to isté... Ba čo viac, vložili Ficovi do rúk svoj osud. V domnení, že práve on sa o všetkých postará.
A on sa na nich kašle, veď ani iné nemôže spraviť.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

AAAle,čo by kašľal,odškodní ich predsa v roku 2011,len čo ho znova zvolia,no nieee???Tak len voľte,voľte.Blahoslavení chudobní duchom.....
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Valjean Pozri príspevok
Vie niekto ako kandidovať za poslanca do strany trebárs za smer čo na to treba, kde , aké dokumenty a čo potom keď som v strane mám aj nejaký plat ?
Ak budeš čestný, bezúhonný, máš rodný list a diplom z trenčianskej univerzity si adeptom na milionára v službách pre blaho ľudu......
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

možno dostaneš aj dvojnásobný....ak vieš dobre bicyklovať
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A možno aj štvornásobný, ak si zavesí na krk červenú kravatu.
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
kukučka Pozri príspevok
možno dostaneš aj dvojnásobný....ak vieš dobre bicyklovať
Myslím, že mladý sa úplne jednoznačne vyjadril, že chce k bolševikom...
0 0
Pani Oravcová Pani Oravcová

Pani Oravcová je offline (nepripojený) Pani Oravcová

V niečom máš pravdu áno boli sme oblbnutý vysokým ziskom.ale prečo to tu dovolil náš štát prevádzkovať takúto organizáciu. Vôbec ich nekontrolovali nepreverovali keď videli, že aké vysoké zisky ponúkajú. Zaujímavé že v českej republike bol ich národ odškodnený ihneď do haliera. Slováci nič. By si videl čo by spravili taký rakúšania keby sa v ich štáte toto stane Tí by ich ukrižovali z Viedne až do Ríma.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Valjean Pozri príspevok
Vie niekto ako kandidovať za poslanca do strany trebárs za smer čo na to treba, kde , aké dokumenty a čo potom keď som v strane mám aj nejaký plat ?
Môžeš kandidovať za poslanca do parlamentu, do VÚC, do miestneho zastupiteľstva. Ale do strany? A za poslanca môžeš kandidovať aj ako nezávislý. Ide iba o to či budeš zvolený. Teda musíš presvedčiť voličov, prípadne stranu, aby ťa zaradila vo svojej kandidátke na zvoliteľné miesto. Neverím, že čakáš, že ťa nejaká strana zaradí vo svojej kandidátke na prvé miesto.(alebo zvoliteľné)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pani Oravcová Pozri príspevok
V niečom máš pravdu áno boli sme oblbnutý vysokým ziskom.ale prečo to tu dovolil náš štát prevádzkovať takúto organizáciu. Vôbec ich nekontrolovali nepreverovali keď videli, že aké vysoké zisky ponúkajú. Zaujímavé že v českej republike bol ich národ odškodnený ihneď do haliera. Slováci nič. By si videl čo by spravili taký rakúšania keby sa v ich štáte toto stane Tí by ich ukrižovali z Viedne až do Ríma.
Tomu sa hovorí aj inak ....

Sloboda podnikania
4. Sloboda podnikania

4.1 Definícia podnikania

Podnikanie – skutočné vykonávanie hospodárskej činnosti prostredníctvom stáleho zariadenia – podniku v inom čl.št. na neurčitú dobu. Zahŕňa profesionálny výkon činnosti samostatne zárobkovo činnej osoby, prevádzkovanie remeselnej, poľnohospodárskej, obchodnej alebo inej živnostenskej činnosti, ako aj činnosti slobodného povolania. Musí to byť legálna činnosť.

4.2 Osoby, kt. podnikajú

Slobodu podnikania majú osoby, kt. podnikajú a sú príslušníci čl.št.(FO a PO).
FO – samostatne zárobkovo činné osoby – sú podnikatelia, obchodníci či remeselníci, kt. pracujú pre seba, teda nie sú u nikoho zamestnaní.
PO – spoločnosti – všetky zariadenia, kt. sledujú hospodársky cieľ prevádzkujú zárobkovú činnosť. Ich právna forma nie je podstatná. Môžu to byť súkromné aj verejné podniky.

Musia spĺňať dve zásadne podmienky:

1.) musia byť založené (zaregistrované) podľa práva čl.št. – je proces, pri kt. spoločnosť získava právnu subjektivitu(vlastniť majetok, uzatvárať zmluvy, viesť súdne spory).
2.) musia mať registrované sídlo, ústrednú správu(miesto, kde sa prijímajú dôležité rozhodnutia), hlavné miesto podnikateľskej činnosť na území Spoločenstva(miesto, kde sú vykonávané najdôležitejšie hospodárske aktivity)
Ale dá sa aj inak ...

Čo je dovolené koňovi , nie je dovolené volovi ....

P.S.:
Citát žiadam nebrať osobne , narážam na trochu inú kategóriu ...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Stát mohol upozornovať,čo ustami ministerky financií opakovane urobil,ale pokiaľ tie spoločnosti preukazateľne neporušili zákon,resp.ich niekto neudal za niečo,nebolo v moci štátu spoločnosti zakázať.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Bastian Pozri príspevok
S tým súhlasím aj ja. Strany, ktoré v budúcnosti čaká úspech sú SAS a MOST/HÍD.


To sa dalo čakať... A je to tak aj lepšie .



Inak práve tí, čo vložili svoje peniaze do BMG a Horizontu, sú asi najvernejší voliči strany SMER. Potom, ako vložili svoje peniaze do rúk zlodejom, zopakovali to isté... Ba čo viac, vložili Ficovi do rúk svoj osud. V domnení, že práve on sa o všetkých postará.
Milý Bastian, aj ja ako nenapraviteľný zvedavec som vložila do nebankoviek. Ale nie zmilionárčieť. Nad nimi už sa zmrákalo, a ja som veľmi chcela vedieť, ako sa pod mračnami tvária. Nebolo to však mojou príslušnosťou k žiadnej politickej strane, ale bolo to v dôsledku mojej nekonečnej blbosti. Neverila som im ani slovo, ani slovíčko. Ale, čo som to vlastne chcela? Asi toto.
Nikdy som ani vo sne neočakávala, aby občan za moju blbosť a zvedavosť zaplatil. Ak by sa tak stalo / ale to sa asi celkom určite nestane/, že by ma niekto odškodnil, tak by to boli prvé peniaze, za ktoré by som sa hanbila. A červeňala až za ušami. A rozdala ich na NOTA BENE. Aj takí sme my f...voliči. Pekné Vianoce a pozdrav Aničku.
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Danila, paci sa mi, ze ty sa nelutujes, nenadavas na stat (ved ten za teba nerozhodol - sama si sa rozhodla), ale len zasnes sama nad sebou, kde ostal rozum stat...

Danila, ono to tak, zial, casto v zivote chodi, ze clovek sa zvacsa uci na vlastnych chybach.
Naposledy upravil Lianka : 21.12.09 at 11:14 Dôvod: preklep
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Danila Pozri príspevok
Milý Bastian, aj ja ako nenapraviteľný zvedavec som vložila do nebankoviek. Ale nie zmilionárčieť. Nad nimi už sa zmrákalo, a ja som veľmi chcela vedieť, ako sa pod mračnami tvária. Nebolo to však mojou príslušnosťou k žiadnej politickej strane, ale bolo to v dôsledku mojej nekonečnej blbosti. Neverila som im ani slovo, ani slovíčko. Ale, čo som to vlastne chcela? Asi toto.
Nikdy som ani vo sne neočakávala, aby občan za moju blbosť a zvedavosť zaplatil. Ak by sa tak stalo / ale to sa asi celkom určite nestane/, že by ma niekto odškodnil, tak by to boli prvé peniaze, za ktoré by som sa hanbila. A červeňala až za ušami. A rozdala ich na NOTA BENE. Aj takí sme my f...voliči. Pekné Vianoce a pozdrav Aničku.
... mea culpa , mea culpa , mea proxima culpa ...

Neverila som im ani slovo, ani slovíčko
Ja už len z toho dôvodu , že oných pánov osobne som poznal .....
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Bastian Pozri príspevok
S tým súhlasím aj ja. Strany, ktoré v budúcnosti čaká úspech sú SAS a MOST/HÍD.


To sa dalo čakať... A je to tak aj lepšie .



Inak práve tí, čo vložili svoje peniaze do BMG a Horizontu, sú asi najvernejší voliči strany SMER. Potom, ako vložili svoje peniaze do rúk zlodejom, zopakovali to isté... Ba čo viac, vložili Ficovi do rúk svoj osud. V domnení, že práve on sa o všetkých postará.
SaS pojde do volieb v koalicii s SDKU a MOST/HID s SMK a po voľbach sa spoja tak že maš jedno kam vstúpiš , asi aj tak tu bude naďalej vládnuť Fico
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať