Zavrieť

Porady

Zápočtový list

Dobry den,

vedel by mi prosim niekto poradit? Zapocitava sa do odpracovanych rokov na zapoctovom list aj praceneschopnost v ochrannej lehote?

Potvrdenie od predchadzajuceho zamestnavatela d 1.5.-30.11.2003 trval pracovny pomer. 1.12.-16.12.2003 PN v ochrannej lehote.
K nam nastupil 17.12.2003 a ukoncil 5.9.2005.
Zapocitava sa do odpracovanych rokov aj obdobie PN v ochrannej lehote 1-12-16.12.2003?

Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alex1 je offline (nepripojený) alex1

    alex1
    A bol počas tej PN evidovaný na úrade práce? Ak áno, oni mu dajú zápočtové tlačivo a ty mu to potom zarátaš.

    Liva je offline (nepripojený) Liva

    Liva
    Neviem prečo ťa zaujíma predchádzajúci zamestnávateľ,alebo si zodpovedná aj za neho? Ochranná lehota sa v roku 2003, mala započítať do odpracovaných rokov.Ja by som na tvojom mieste spravila zápočet len za obdobie, ktoré mal odpracované u tvojho zamestnávateľa a predchádzajúci zápočet nech si dá opraviť u predchádzajúceho zemestnávateľa.Pekný deň

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    zuzana s.
    Dobry den,
    vedel by mi prosim niekto poradit? Zapocitava sa do odpracovanych rokov na zapoctovom list aj praceneschopnost v ochrannej lehote?
    Potvrdenie od predchadzajuceho zamestnavatela d 1.5.-30.11.2003 trval pracovny pomer. 1.12.-16.12.2003 PN v ochrannej lehote.
    K nam nastupil 17.12.2003 a ukoncil 5.9.2005.
    Zapocitava sa do odpracovanych rokov aj obdobie PN v ochrannej lehote 1-12-16.12.2003?Dakujem.
    Pozri si zákonník práce §103 ods. 5. Započítala by sa, ak by bol v tom čase evidovaný na úrade práce.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.