Zavrieť

Porady

pracovník na polov.prac,uvazok

dobry den, prosim vas poradte mi, ak pracovnik pracuje vo firme na polovicny pracovny uvazok ma narok na stravne listky - ticket restaurant?
Dalej pri vykonanavani zahranicnej sluzobnej cesty ma narok na plne stravne? dakujem za odpoved.
Naposledy upravil Dav : 05.01.10 at 18:44
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    ipomoni Pozri príspevok
    dobry den, prosim vas poradte mi, ak pracovnik pracuje vo firme na polovicny pracovny uvazok ma narok na stravne listky - ticket restaurant? Ak jeho zmena je viac ako 4 hodiny , tak nárok podľa ZP § 152 má. Dalej pri vykonanavani zahranicnej sluzobnej cesty ma narok na plne stravne? dakujem za odpoved Tu záleží od času straveného na SC, pozri si Zákon o CN, presné vysvetlenie a konkrétny postup nájdeš tam.
    V texte.

    editasara je offline (nepripojený) editasara

    editasara
    Tweety, prosím o radu. Na stravný lístok má nárok aj pracovník na dohodu, ak odpracuje viac ako 4 hodiny, však? A ako je to v prípade zamestnancov, ktorí odpracujú napr. 2 hodiny doobeda a 2 poobede, resp. môže sa to načítať, aby dostali stravný lístok? Ide o upratovačku v škole, ktorá vzhľadom na prerábky, ktoré sa robili v škole, chodila upratovať aj v sobotu, ale mala napr. 3 hodiny ráno v sobotu, 3 v nedeľu. Ďakujem

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    editasara Pozri príspevok
    Tweety, prosím o radu. Na stravný lístok má nárok aj pracovník na dohodu, ak odpracuje viac ako 4 hodiny, však? A ako je to v prípade zamestnancov, ktorí odpracujú napr. 2 hodiny doobeda a 2 poobede, resp. môže sa to načítať, aby dostali stravný lístok? Ide o upratovačku v škole, ktorá vzhľadom na prerábky, ktoré sa robili v škole, chodila upratovať aj v sobotu, ale mala napr. 3 hodiny ráno v sobotu, 3 v nedeľu. Ďakujem
    1. Nie, zo zákona nie je povinnosť zabezpečiť stravovanie aj im.
    2. 4 hodiny je málo, ja som uviedla, že to musí byť viac ako 4 hod. Takže ani upratovačka nemá nárok.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    editasara Pozri príspevok
    Nie je povinnosť zabezpečiť stravovanie, ale môže?? Myslím teraz dohodárovi.
    Môže, ak to máte dohodnuté, ale príspevok zo SF mu nedávame, pretože SF sa z jeho odmeny netvorí. On musí tiež odrobiť viac ako 4 hodiny denne.

    editasara je offline (nepripojený) editasara

    editasara
    Ďakujem Tweety, ešte k tej upratovačke. Tie 4 hodiny musí odpracovať vkuse, alebo ked odrobí ráno dve a po obede napr.3 hodiny? Ako je to v tomto prípade?

    pracovník na polov.prac,uvazok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.