Zavrieť

Porady

Tak aj ja :))

Zdravim vospolok

Volam sa Roman a minuly rok som skoncil pravo (uspesne). Na Porada.sk sa mi velmi paci, chodim sem, od doby co som sa zamestnal. Nasiel som tu uz kopec veci, co mi pomohli v praci a verim, ze aj ja som svojou malickou troskou uz niekomu pomohol
Inak som z HE, pracujem v KE a najradsej na Porada sledujem pravne temy, lebo sa k nim mozem odborne vyjadrit. Velmi rad pomozem najlepsie ako budem vediet.
Ak by mal niekto otazku aj z ineho odvetvia prava, ako je pravo obchodne, nech mi posle spravu.

Tot asik vsio. Pozdravujem vsetkych, nech vieme co najviac

Roman
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Ahoj Roman, vitaj na Porade. Želám Ti, aby si tu našiel dostatok informácii, ktoré Ti pomôžu a naopak, aby si aj Ty poskytol informácie, ktoré pomôžu ostatným poraďákom. Ďakujeme za predstavenie.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Mgr.Shrek Pozri príspevok
    Zdravim vospolok

    Volam sa Roman a minuly rok som skoncil pravo (uspesne). Na Porada.sk sa mi velmi paci, chodim sem, od doby co som sa zamestnal. Nasiel som tu uz kopec veci, co mi pomohli v praci a verim, ze aj ja som svojou malickou troskou uz niekomu pomohol
    Inak som z HE, pracujem v KE a najradsej na Porada sledujem pravne temy, lebo sa k nim mozem odborne vyjadrit. Velmi rad pomozem najlepsie ako budem vediet.
    Ak by mal niekto otazku aj z ineho odvetvia prava, ako je pravo obchodne, nech mi posle spravu.

    Tot asik vsio. Pozdravujem vsetkych, nech vieme co najviac

    Roman
    Roman, vitaj medzi nami,vážime si každého jedného dobrého poradcu
    S tvojou odbornosťou sa tu určite nudiť nebudeš
    Dovoľ, aby som Ti dala link na pravidlá Porady : http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
    ...kde sa oi. píše ...
    1. Súkromné správy nepoužívam na preberanie problémov, ktoré by mohli zaujímať aj iných členov.
    TZN , že Tvoja odpoveď nepomáha len tomu jednému , konkrétnemu človeku, ale aj iným ľuďom , ktorí používajú vyhľadávač , lebo majú podobný ( či ten istý problém)... Uvidíš, že toto pravidlo po čase oceníš...

    Cíť sa tu dobre, určite tu nájdeš veľa priateľov

    Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

    Eulalia
    Zdá sa, že nám pribudol ďalší poraďácky závislák. Vitaj a cíť sa tu ako doma.

    Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

    právnik, ktorého baví právo =D ...viac Mgr.Shrek
    arizona Pozri príspevok
    Roman, vitaj medzi nami,vážime si každého jedného dobrého poradcu
    S tvojou odbornosťou sa tu určite nudiť nebudeš
    Dovoľ, aby som Ti dala link na pravidlá Porady : http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
    ...kde sa oi. píše ...
    1. Súkromné správy nepoužívam na preberanie problémov, ktoré by mohli zaujímať aj iných členov.
    TZN , že Tvoja odpoveď nepomáha len tomu jednému , konkrétnemu človeku, ale aj iným ľuďom , ktorí používajú vyhľadávač , lebo majú podobný ( či ten istý problém)... Uvidíš, že toto pravidlo po čase oceníš...

    Cíť sa tu dobre, určite tu nájdeš veľa priateľov
    Dakujem Arizona za privitanie a za linka na Etiku. Ja len, ze na porada.sk sa venuje hlavne obchodnym veciam, tak ak by mal niekto otazku napr. z trestu, tak mi moze napisat. Ale nemam v umysle rebelovat proti zabehnutym pravidlam

    dzanina je offline (nepripojený) dzanina

    dzanina
    Mgr.Shrek Pozri príspevok
    Zdravim vospolok

    Volam sa Roman a minuly rok som skoncil pravo (uspesne). Na Porada.sk sa mi velmi paci, chodim sem, od doby co som sa zamestnal. Nasiel som tu uz kopec veci, co mi pomohli v praci a verim, ze aj ja som svojou malickou troskou uz niekomu pomohol
    Inak som z HE, pracujem v KE a najradsej na Porada sledujem pravne temy, lebo sa k nim mozem odborne vyjadrit. Velmi rad pomozem najlepsie ako budem vediet.
    Ak by mal niekto otazku aj z ineho odvetvia prava, ako je pravo obchodne, nech mi posle spravu.

    Tot asik vsio. Pozdravujem vsetkych, nech vieme co najviac

    Roman
    Pozdravujem ťa, ja som nováčik a dnes som si vybral dovolenku, aby som získal viac info a snáď aby mi aj niekto pomohol.Ja a moja maloletá dcérka máme dosť vážne problémy s mojou exmanž. Dával som aj PROSBU o pomoc s bsm, snáď ak Ťa poprosím-nájdeš si trocha času a mrkneš sa čo to mám za motanice? ĎAKUJEM

    dzanina je offline (nepripojený) dzanina

    dzanina
    Pozdravujem Ťa srdečne,
    spomínal si, že ak ktosi-čosi potrebuje (radu) nech ti pošle správu.Poprosil by som ťa,mám veľké starosti s bsm, vedel by si mi poradiť?Je to tvoj smer? Žijem s mal.dcérou a exmanž.nám už obom riadne komplikuje život.
    Tak pokiaľ je to možné, tak by som ti opísal moju situáciu trocha hlbšie.
    Ďakujem, pekný deň Miro

    Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

    právnik, ktorého baví právo =D ...viac Mgr.Shrek
    dzanina Pozri príspevok
    Pozdravujem Ťa srdečne,
    spomínal si, že ak ktosi-čosi potrebuje (radu) nech ti pošle správu.Poprosil by som ťa,mám veľké starosti s bsm, vedel by si mi poradiť?Je to tvoj smer? Žijem s mal.dcérou a exmanž.nám už obom riadne komplikuje život.
    Tak pokiaľ je to možné, tak by som ti opísal moju situáciu trocha hlbšie.
    Ďakujem, pekný deň Miro
    Milý Miro. V prvom rade založ tému s touto problematikou a tam to čo najpodrobnejšie opíš. Určite sa ti pokúsim pomôcť, ale ako si čítal, som čerstvý absolvent a sú tu aj skúsenejší právnici. Týmto sa nevyhováram, len vieš....viac hláv, viac vie...
    Neboj, nejako to poriešime

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Tak zasa medzi nás pribudol celkom určite " závislák od Porady ".
    Vitaj medzi nami, budeš určite prínosom pre veľa poraďákov. A hlavne sa tu cíť dobre, aby si si išiel na Poradu oddýchnuť, resp. poradiť a mať z toho dobrý pocit.

    Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

    právnik, ktorého baví právo =D ...viac Mgr.Shrek
    terezamaria Pozri príspevok
    Tak zasa medzi nás pribudol celkom určite " závislák od Porady ".
    Vitaj medzi nami, budeš určite prínosom pre veľa poraďákov. A hlavne sa tu cíť dobre, aby si si išiel na Poradu oddýchnuť, resp. poradiť a mať z toho dobrý pocit.
    O tom závislákovi nepochybuj...a verím, že svojou radou niekomu pomôžem....aspoň trocha

    dzanina je offline (nepripojený) dzanina

    dzanina
    ahojte,
    ja uz mám s naším závislakom Mgr.Shrekom veľmi dobre skusenosti, dobre radí je akísi promtný-co je super.

    Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

    právnik, ktorého baví právo =D ...viac Mgr.Shrek
    dzanina Pozri príspevok
    ahojte,
    ja uz mám s naším závislakom Mgr.Shrekom veľmi dobre skusenosti, dobre radí je akísi promtný-co je super.
    sa červenám.....ďakujem za kompliment

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.