Zavrieť

Porady

2% z daní

Zamestnankyňa mi dala tlačivo Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2% z daní. Platí za rok 2009 nové zelené tlačivo alebo sa môže použiť aj to biele tlačivo?
Vypisujem k tomu vyhláseniu Potvrdenie o zaplatení dane. Dole na tlačive je kolonka Miestne príslušný správca dane. Vypisuje sa tam mesto kde sídli zamestnávateľ alebo zamestnanec?
Tieto tlačivá sa potom odovzdávajú na daňovom úrade v meste zamestnávateľa alebo zamestnanca?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    psps je offline (nepripojený) psps

    psps
    Fakt super stránka. Pár vecí si hneď odtiaľ vytlačím a vyvesím zamestnancom na nástenku. Dík.

    psps je offline (nepripojený) psps

    psps
    Nevadí ak si zamestnanec neuplatní životné poistenie? Potom mu vyjde vyššia daň a tiež aj 2% sú vyššie. Nevadí to daňovému úradu, že potom daruje viac? Alebo hlúpa otázka?

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    psps Pozri príspevok
    Nevadí ak si zamestnanec neuplatní životné poistenie? Potom mu vyjde vyššia daň a tiež aj 2% sú vyššie. Nevadí to daňovému úradu, že potom daruje viac? Alebo hlúpa otázka?
    je to len na zamestnancovi či si uplatní alebo nie ..... ale ja by som si radšej uplatnila a ušetrenú daň darovala tým, komu chce darovať 2% z dane

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.