Zavrieť

Porady

tlacivo Dan z prijmu

Ahojte
Vypisujem tlacivo na danovy urad a pomylila som sa. Môzem to bielitkom prejst a opravit to alebo mam zacat vypisovat nove tlacivo?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jacekova je offline (nepripojený) jacekova

    účtovník telom i dušou jacekova
    smachotka Pozri príspevok
    Ahojte
    Vypisujem tlacivo na danovy urad a pomylila som sa. Môzem to bielitkom prejst a opravit to alebo mam zacat vypisovat nove tlacivo?

    jednoznačne vypísať nové tlačivo!

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    smachotka Pozri príspevok
    Ahojte
    Vypisujem tlacivo na danovy urad a pomylila som sa. Môzem to bielitkom prejst a opravit to alebo mam zacat vypisovat nove tlacivo?
    radšej by som vyplnila nové DP, aj na stránke drsr sa dá vyplňovať a keď sa pomýliš opravíš
    aj súčtové riadky ti zráta

    IVEB je offline (nepripojený) IVEB

    IVEB
    V žiadnom prípade sa nesmie použiť bielitko. Ja keď vidím v práci ako sa snažia takto riešiť opravy naši zamestnanci až ma ide roztrhať od zlosti. Opravy sa robia preškrtnutím a uvedením správneho napr. čísla s podpisom toho kto to opravil, ale pri daňovom priznaní by som určite ho radšej prepísala.

    smachotka je offline (nepripojený) smachotka

    smachotka
    momentalne na stranke danoveho uradu nejde vytlacit potvrdenie o podani danoveho typu A. Dakujem idem to radcej prepisat

    paťuška je offline (nepripojený) paťuška

    paťuška
    Mimochodom pri zmýlení sa pri vypisovaní DP na DÚ pracovníčky DÚ mali k dispozícii korektor - bielítko pre podávajúcich priznania na opravu údajov. Keby mali pre každú opravu vypisovať nové tlačivo, tak by nestačili tlačiarne tlačiť tlačivá.
    A čo chudák naše lesy.......

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.