Zavrieť

Porady

www.drsr.sk

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
Skúšali ste niekto v najbližšom období 2-3 dní vyplniť nejaké tlačivo na drsr.sk? Ja teda nechápem, ako takto môže v 21 storočí fungovať najdôležitejší "fiškálny portál". Otvorenie tlačiva trvá približne 15 min. A keď sa konečne podarí tlačivo vyplniť, pri tlačení alebo uložení celý portál padne a môžem ísť odznova. Práve som napísal strastiplný mail na callcentrum drsr. Dúfam, že ma bude nasledovať čo najviac ľudí, aby si to niekto v tej správnej firme (ktorá spravuje tento portál) aj všimol....
Usporiadat
hena22 hena22

hena22 je offline (nepripojený) hena22

Včera večer pre istotu neotváralo ani hlavnú stránku.
Niekto by si zaslúžil "metál".
Hlavne, že daňovník musí dodržať všetky termíny...
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
hena22 Pozri príspevok
Včera večer pre istotu neotváralo ani hlavnú stránku.
Niekto by si zaslúžil "metál".
Hlavne, že daňovník musí dodržať všetky termíny...
Ja len toľko poviem..posielajte maily na callcentrum. Veď sa musia raz zobudiť. Keď sa im nikto neozve, tak tam vyvesia hlášku, že Novitech nevie o žiadnych poroblémoch a všetko fungovalo OK. Sám sa teším najviac na to, keď budeme musieť všetkych priznania a hlásenia posielať elektronicky. Viem, že je to najlepšia a najjednoduchšia cesta. Ale to by to muselo všetko inak fungovať.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
No je to hrozné s tou stránkou , v piatok som nebola schopná vypísať Hlásenie o vyúčtovaní dane , podarilo sa mi to až dnes ráno o 6,00 hod.
Teraz zasa nie som schopná vypísať na stránke drsr DP PO , nakoľko načítava do nemoty a nič nenačíta .
0 0
hena22 hena22

hena22 je offline (nepripojený) hena22

Martin, prosím Ťa, daj adresu, kam konkrétne treba písať. Mne už zase neotvára nič.
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

ja som potrebovala zistiť len číslo účtu príslušného DÚ a samozrejme, že to web stránka nezvládla...som nakoniec číslo zistila telefonicky, ale to ťažké povzdychnutie tety úradničky signalizovalo zrejme blížiace sa nervové zrútenie...dnes a aj zajtra bude mať ťažký deň...istotne blahosloví autora a správci ich portálu...
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

monika74 Pozri príspevok
ja som potrebovala zistiť len číslo účtu príslušného DÚ a samozrejme, že to web stránka nezvládla...som nakoniec číslo zistila telefonicky, ale to ťažké povzdychnutie tety úradničky signalizovalo zrejme blížiace sa nervové zrútenie...dnes a aj zajtra bude mať ťažký deň...istotne blahosloví autora a správci ich portálu...
Ináč čísla účtov jednotlivých DÚ nájdete aj tu:

http://www.porada.sk/t133178-cisla-u...ch-uradov.html
2 0
hena22 hena22

hena22 je offline (nepripojený) hena22

Tak to je iná sila. Som im napísala, že mi nefunguje stránka a obratom mi prišla odpoveď, že moja sťažnosť bola vyriešená.
Akurát, že to nefunguje ďalej.
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
hena22 Pozri príspevok
Tak to je iná sila. Som im napísala, že mi nefunguje stránka a obratom mi prišla odpoveď, že moja sťažnosť bola vyriešená.
Akurát, že to nefunguje ďalej.
Ja som písal na callcentrum@drsr.sk a prišlo mi iba oznámenie o "otvorení udalosti"..tak dúfam, že aj odpoveď nejaká príde. A keď nie, tak či niekto kopne do vrtule. Fakt sa mi nechce vypĺňať tlačivá v noci ako Zolo...
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

Blankake Pozri príspevok
Ináč čísla účtov jednotlivých DÚ nájdete aj tu:

http://www.porada.sk/t133178-cisla-u...ch-uradov.html
vďaka na budúce budem hľadať na porade a potom na drsr.sk ..porada zatiaľ nemá každú noc odstávku
0 0
balunka balunka

balunka je offline (nepripojený) balunka

aj ja som sa včera večer márne pokúšala dostať na drsr, ale dnes ráno o pol šiestej to šlo bez problémov,musíme si privstať
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Horkýže privstať. Menil sa zimný čas a preto zodpovedne poviem, že o 2,00 ráno ide DRSR bez problémov. Oni sa asi neprestavili. :0
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
No už som to raz na porade spomenul koľko € vyhodilo min. výstavby na webovú stránku, koľko min. zdrav atď....
Novinári (a iný) by nemuseli stále len vykrikovať koľko min. míňajú na "predražené" zákazky,,, veď pre mňa zamňa nech dajú aj pol melóna € za jednu stránku ale nech FUNGUJE ako má....
Stránka drsr.sk má kažoročný problém zvládnuť svoju existenciu v mesiaci marec... Takisto stránka statistics.sk ma neustále problémy pri voľbách (uvidíme ako to bude v tých čo prídu)...
A to sme "len" 6 miliónové slovensko ktoré odhadujem že 3% ľudí si vypĺňa DP cez net a zaujímajú ich výsledky volieb...
Majú taký obdobný problém ako my nemci, francúzi, či poliaci???
(je to básnická otázka )
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
mpca Pozri príspevok
Majú taký obdobný problém ako my nemci, francúzi, či poliaci???
(je to básnická otázka )
Asi je problém skôr v "riešení problému". Ja osobne by som nevyhadzoval veľké peniaze za to, čo robí Novitech. Všetci sme si to mohli vyskúšať pri počiatkoch súhrnných výkazov v januári. Teraz úplne identická situácia. Radšej urobiť tím z 5tich chalanov študujúcich informatiku na "matfize" a urobia taký portál, že ho nehekne FBI a zároveň budú mať prístup všetci užívatelia. Ja som im v maily položil jasnú otázku "či mám ísť v 21. storočí radšej kúpiť papierové výkazy, ako sa spoliehať na drsr"..pochybujem, že mi nikto neodpovie.

Ale tento stav mi zase raz dáva odpoveď na otázku, čo v nasledujúcich voľbách...
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
Martin Mocko Pozri príspevok
Ale tento stav mi zase raz dáva odpoveď na otázku, čo v nasledujúcich voľbách...
Ja nemám žiadne obavy, "pevne verím" že sa absolútne nič nezmení...
Aj keď v takom maličkom kútiku duše dúfam že zažijem "sklamanie" a predsa sa niečo pohne k lepšiemu....
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Martin Mocko Pozri príspevok
Asi je problém skôr v "riešení problému". Ja osobne by som nevyhadzoval veľké peniaze za to, čo robí Novitech. Všetci sme si to mohli vyskúšať pri počiatkoch súhrnných výkazov v januári. Teraz úplne identická situácia. Radšej urobiť tím z 5tich chalanov študujúcich informatiku na "matfize" a urobia taký portál, že ho nehekne FBI a zároveň budú mať prístup všetci užívatelia. Ja som im v maily položil jasnú otázku "či mám ísť v 21. storočí radšej kúpiť papierové výkazy, ako sa spoliehať na drsr"..pochybujem, že mi nikto neodpovie.

Ale tento stav mi zase raz dáva odpoveď na otázku, čo v nasledujúcich voľbách...
Mám info priamo od pracovníkov Novitechu, že už roky upozorňujú daňové riaditeľstvo, že treba zainvestovať do rozšírenia kapacity. Takže myslím, že chyba je niekde inde.
A okrem toho ďalším produktom Novitechu je aj komplexný informačný systém pre VšZP - a tam problémy nie sú.
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
Blankake Pozri príspevok
Mám info priamo od pracovníkov Novitechu, že už roky upozorňujú daňové riaditeľstvo, že treba zainvestovať do rozšírenia kapacity. Takže myslím, že chyba je niekde inde.
A okrem toho ďalším produktom Novitechu je aj komplexný informačný systém pre VšZP - a tam problémy nie sú.
Určite to nebude celé na pleciach Novitechu... Iba ma zaujala v januári informácia na drsr, podľa ktorej Novitech pre daňové riaditeľstvo vyhlásil, že problém nie je z ich strany a preto si aj riaditeľstvo myslí, že celý portál funguje korektne... Je určite rozdiel, že ak sa pripojí k portálu admin priamo z budovy, kde sú servery, tak nevidí problém. Pripojenie z vonku cez net je už o niečom inom. A práve o tom by mali byť "kompetentní" informovaní, aby sa niekto v apríli netváril, že všetko bolo OK....

Už sa nečudujem, prečo mladí ľudia hneď po škole zdrhnú do zahraničia...a keď sa sem vrátia na "vianočnú návštevu" tak sa iba čudujú, že tu takto môžeme existovať.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

mpca Pozri príspevok
No už som to raz na porade spomenul koľko € vyhodilo min. výstavby na webovú stránku, koľko min. zdrav atď....
Novinári (a iný) by nemuseli stále len vykrikovať koľko min. míňajú na "predražené" zákazky,,, veď pre mňa zamňa nech dajú aj pol melóna € za jednu stránku ale nech FUNGUJE ako má....
Stránka drsr.sk má kažoročný problém zvládnuť svoju existenciu v mesiaci marec... Takisto stránka statistics.sk ma neustále problémy pri voľbách (uvidíme ako to bude v tých čo prídu)...
A to sme "len" 6 miliónové slovensko ktoré odhadujem že 3% ľudí si vypĺňa DP cez net a zaujímajú ich výsledky volieb...
Majú taký obdobný problém ako my nemci, francúzi, či poliaci???
(je to básnická otázka )
Veru, ja sa na stránku drsr.nespolieham. Papier a pero ma ešte nikdy nesklamali a navyše som ich neobmedzený vládca a pán celých 24 hodín každý deň. Vypíšem, zanesiem a môžem odfajknúť. Aby som pravdu povedala, stránku drsr. ani nepoužívam, novinky sa vždy a včas dozviem na Porade. Akurát mám hrôzu zo súhrnného výkazu. Ale som pevne rozhodnutá, že hneď po Veľkej noci nabieham na vyplňovanie. Do 20. sa mi snáď podarí dostať sa do poradia
1 0
Ľubica2 Ľubica2

Ľubica2 je offline (nepripojený) Ľubica2

Darí sa Vám dostať na portál drsr ? ... mne stále nie ...
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Ľubica2 Pozri príspevok
Darí sa Vám dostať na portál drsr ? ... mne stále nie ...
dnes sa mi podarilo "AŽ" 1x dostať na túto stránku. Preventívne som stiahla všetky formuláre, ktoré ešte môžem potrebovať k dvom "neprebudeným" daňovým priznaniam
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
ako "funguje" drsr

http://ekonomika.sme.sk/c/5306834/dn...je-portal.html

a hovorca na telefonáty nereaguje...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať