Zavrieť

Porady

www.drsr.sk

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
Skúšali ste niekto v najbližšom období 2-3 dní vyplniť nejaké tlačivo na drsr.sk? Ja teda nechápem, ako takto môže v 21 storočí fungovať najdôležitejší "fiškálny portál". Otvorenie tlačiva trvá približne 15 min. A keď sa konečne podarí tlačivo vyplniť, pri tlačení alebo uložení celý portál padne a môžem ísť odznova. Práve som napísal strastiplný mail na callcentrum drsr. Dúfam, že ma bude nasledovať čo najviac ľudí, aby si to niekto v tej správnej firme (ktorá spravuje tento portál) aj všimol....
Usporiadat
avpl avpl

avpl je offline (nepripojený) avpl

ahojte poradaci... neviete o nejakej inej stranke, kde by sa dali vypisovat daňove priznania, ked nam uz ta drsr.sk nefunguje? dakujem
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
rýchly HELP....VZaS a Súvaha na DÚ sa vyplňuje v celých eurách alebo podrobne ?
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
avpl Pozri príspevok
ahojte poradaci... neviete o nejakej inej stranke, kde by sa dali vypisovat daňove priznania, ked nam uz ta drsr.sk nefunguje? dakujem
Free určite nie. Kros má nejakú aplikáciu na na DPFO A a B. Ale výkazy tam tuším nie sú. Potom už len platené softy, ako taxedit, FormStudio...atď. A potom už len univerzálna možnosť: "Ševt-pero-zopár minút kľudu"
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
jess Pozri príspevok
rýchly HELP....VZaS a Súvaha na DÚ sa vyplňuje v celých eurách alebo podrobne ?
Áno..výkazy pre PU alebo JU sú v celých EUR.
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
avpl Pozri príspevok
ahojte poradaci... neviete o nejakej inej stranke, kde by sa dali vypisovat daňove priznania, ked nam uz ta drsr.sk nefunguje? dakujem
Daňové tlačivá sa dajú pripraviť (aj vytlačiť), prostredníctvom voľného programu FORM studio eXpress: http://www.tlaciva-na-stiahnutie.sk/...o-express.html. Netreba inštalovať, len sa stiahne na disk PC, spustí sa priamo a užívateľ si vyberie priznanie, ktoré potrebuje. Tlačivo priznania, či výkazu si stiahne z tej istej stránky....
Naposledy upravil domenico.office : 29.03.10 at 15:31
2 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Je to každý rok, je to ako škrabanec na LP-čku, dokolečka, dokola opakuje sa to isté. Rok čo rok je to preťažené a tak to nejde. Ja som si včas posťahoval čo som potreboval do PC a nespoliehal som sa na "superportál".
PS. a nejde a nejde ani teraz.
0 0
danielko danielko

danielko je offline (nepripojený) danielko

domenico.office Pozri príspevok
Daňové tlačivá sa dajú pripraviť (aj vytlačiť), prostredníctvom voľného programu FORM studio eXpress: http://www.tlaciva-na-stiahnutie.sk/...o-express.html. Netreba inštalovať, len sa stiahne na disk PC, spustí sa priamo a užívateľ si vyberie priznanie, ktoré potrebuje. Tlačivo priznania, či výkazu si stiahne z tej istej stránky....
A zoberú mi takto vyplnené tlačivo na daňáku bez problémov? Teda budú ho akceptovať?
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Samozrejme že ho zoberú, je to tlačivo podľa požiadavky Daňovej správy.
1 0
danielko danielko

danielko je offline (nepripojený) danielko

Ďakujem.
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

domenico.office Pozri príspevok
Daňové tlačivá sa dajú pripraviť (aj vytlačiť), prostredníctvom voľného programu FORM studio eXpress: http://www.tlaciva-na-stiahnutie.sk/...o-express.html. Netreba inštalovať, len sa stiahne na disk PC, spustí sa priamo a užívateľ si vyberie priznanie, ktoré potrebuje. Tlačivo priznania, či výkazu si stiahne z tej istej stránky....
Toto vyrieši problém, len ak nemáš po ruke prázdne tlačivo a chceš všetky výpočty zapisovať ručne do PC. Takisto si ho môžeš vytlačiť prázdne z PDF, nemusíš nič vypisovať na PC a vypíšeš ho ručne perom. Výsledok je rovnaký. Zásadný rozdiel je v tom, že na drsr.sk prepočítava automaticky súčtové a rozdielové riadky, takže nemusím ťukať do kalkulačky, ked chcem dostať výsledok prepočtu, čo mi ušetrí kopec času a vyhnem sa tak preklepom a chybám z prepočtov.
Ale možno niekomu sa zíde aj táto stránka.
No dnes drsr.sk fakt nefunguje. Ani teraz.
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
A ja hlúpy som si myslel, že niečo vyriešim tým, keď si privstanem...

Z F5 som už pomaly tým sláčaním dal dolu aj nápis a nič.
Capture.jpg  
0 0
danielko danielko

danielko je offline (nepripojený) danielko

V noci okolo jednej to začalo fungovať a išloto aj teraz do cca pol siedmej.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Ešte stále funguje...
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Betina2 Pozri príspevok
Toto vyrieši problém, len ak nemáš po ruke prázdne tlačivo a chceš všetky výpočty zapisovať ručne do PC. Takisto si ho môžeš vytlačiť prázdne z PDF, nemusíš nič vypisovať na PC a vypíšeš ho ručne perom. Výsledok je rovnaký. Zásadný rozdiel je v tom, že na drsr.sk prepočítava automaticky súčtové a rozdielové riadky, takže nemusím ťukať do kalkulačky, ked chcem dostať výsledok prepočtu, čo mi ušetrí kopec času a vyhnem sa tak preklepom a chybám z prepočtov.
Ale možno niekomu sa zíde aj táto stránka.
No dnes drsr.sk fakt nefunguje. Ani teraz.
Včera tlačivá nemali po ruke mnohí, portál Daňovej správy nefungoval, Kros má priznania len pre fyzické osoby, takže komu vyhovoval, mohol vyplniť, vytlačiť, komu nie (viem, že nesčítava, je to free verzia) musí čakať, či portál bude fungovať. Bola to rýchla pomôcka....
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Martin Mocko Pozri príspevok
A ja hlúpy som si myslel, že niečo vyriešim tým, keď si privstanem...

Z F5 som už pomaly tým sláčaním dal dolu aj nápis a nič.

ja som vstavala o tretej, podarilo sa.

Ele este ma caka jedna nocna - tale cakam na doplnenie udajov jednej sro.

A kolegialne som vypla moje pripojenie na drsr - lebo po pravde, ak si clovek pre istotu pusti stranku z viacerych pc, napoji sa, ale pouziva iba jedno, predsa len zatazuje stranku
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a veď včera v správach povedal jeden múdry chlap,že klienti si môžu podať daňové priznania aj osobne ak náhodou nefunguje portál ...majú to najistejšie..
..je to takto každý rok..a daňový úrad to trápi najmenej..
2 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

pepsikova Pozri príspevok
..a veď včera v správach povedal jeden múdry chlap,že klienti si môžu podať daňové priznania aj osobne ak náhodou nefunguje portál ...majú to najistejšie..
..je to takto každý rok..a daňový úrad to trápi najmenej..
to je tak, ked reaguje niekto, kto presne nevie, o čo ide. 99% ľudí len chce vyplniť tlačivo, nie ho aj poslať elektronicky. nO však my vieme...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Dáša_ Pozri príspevok
to je tak, ked reaguje niekto, kto presne nevie, o čo ide. 99% ľudí len chce vyplniť tlačivo, nie ho aj poslať elektronicky. nO však my vieme...
Sprístupnili portál, ale pravdepodobne tak, že možnosť vyplniť výkazy na internete úplne vypli. Môžme písať tlačivá ručne. Dúfam, že na budúci rok nebudú požadovať hlinené tabuľky
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Dav Pozri príspevok
Sprístupnili portál, ale pravdepodobne tak, že možnosť vyplniť výkazy na internete úplne vypli. Môžme písať tlačivá ručne. Dúfam, že na budúci rok nebudú požadovať hlinené tabuľky

super riešenie
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

domenico.office Pozri príspevok
Včera tlačivá nemali po ruke mnohí, portál Daňovej správy nefungoval, Kros má priznania len pre fyzické osoby, takže komu vyhovoval, mohol vyplniť, vytlačiť, komu nie (viem, že nesčítava, je to free verzia) musí čakať, či portál bude fungovať. Bola to rýchla pomôcka....
Jasné, že v čase núdze je každá pomôcka dobrá a mnohí ju aj iste využijú. Len som poukazála na rozdiel a na dôvod, prečo ludia radšej chcú využiť daňový portál.
Osobne mi ani dnes ráno okolo 7,00 nenatiahlo tlačivá z portálu...našťastie už mám všetko vypísané.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať