Zavrieť

Porady

Bankový výpis v MRP

Dobrý podvečer. . . .
Chcem sa informovať kto pracuje v MRP ako sa účtuje BV?
Pôjdem do účt. denníka a pridávam to ako ID? Ostáva tam číslo ID alebo to mením a zadávam číslo BV aký účtujem ?? Typ DPH aký sa tam zadáva ? Prosím napíšete mi niekto postup. Trápim sa s tým už 2 deň a neviem na to prísť.
Ďakujem pekne...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Hádam aj prišla...za štyri roky?
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    viktorianovakova Je mi ľuto ale neviem ti poradiť , nakoľko už v MRP neučtujem ale v inom programe .. pre mňa bol tento program dosť zložitý ...
    neldanka co konkretne potrebujes vediet?
    Martina046 každý jeden pohyb na bankovom výpise, ako výber, bankové poplatky, platby kartou zadávam rovno do účtovného dennííka? pričom všade dávam doklad napr. BV-001?
    neldanka ano, tieto pohyby uctujem v denniku. v jednej firme si vsak cislo bankoveho vypisu zadavam inak, pre lepsiu kontrolu, kedze sa tam opakuju platby v rovnakej vyske - davam si cislo vypisu, cislo strany a poradove cislo pohybu, napr. BV01/01/05.....
    mimochodom tatrabanku uctujem cez modul bankove vypisy a je to celkom zaujimave, mas istotu, ze nic nevynechas ....
    Martina046 to si nejak naimportujem bankovy vypis? vedela by si mi napisat ako to funguje? dakujem
      zbaliť

    Bankový výpis v MRP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.