Zavrieť

Porady

Problém s pripojením na gmail

Mám taký problém, že už dva dni sa nemôžem pripojiť na gmail. Neustále mi vypisuje, že stránka má dlhú odozvu a navyše mi začalo pri načítavaní stránok vypisovať, že sa pripája ku google-analytics. Používam Mozillu, avšak nepripojí ma ani cez explorer ani operu.
Viete mi niekto poradiť, čo s tým? Vopred ďakujem
Usporiadat
lukyno96 lukyno96

lukyno96 je offline (nepripojený) lukyno96

skus dat cez štandard html tam dole to mas ked sa prihlasujes
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Lucinka26 Lucinka26

Lucinka26 je offline (nepripojený) Lucinka26

Ja keď sa dám na google a dám hore gmail, tak už z toho sa ďalej nepohnem, vyhodí mi to, čo som už spomínala.
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

Jo presny problem mam aj ja ... a priste pripaja sa pripaja a nepripoji ..a ani html stranku nejde nacitat ... problem bude v tom ze mas asi vela mailov na halvnej stranke co sa ti nacitavaju ... ja osm to torska upravil a teraz torsak rychlejsie sa nacita ... ale tiez bieda
0 0
Lucinka26 Lucinka26

Lucinka26 je offline (nepripojený) Lucinka26

Ja som sa k nemu dostala cez bráchov pc, nepotrebné maily vymazala...ale na svojom nb sa k nemu nemôžem stále dostať... Nechala by som to aj tak, lenže keď budem mať ísť mimo domu, tak sa k tomu budem potrebovať dostať a akosi neviem ako... (jedine, ak sa stane zázrak)...
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

skus iny prehliadac ... safari, chrome...
1 0
Lucinka26 Lucinka26

Lucinka26 je offline (nepripojený) Lucinka26

Ani cez iný prehliadač, úplná ignorácia....
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

no problem ten isty co ja ...a ver tomu ze som skusil uplne vsetko ... jedne den nejde a dalsi mesiac ide to svyzne ... som zvedavy co ti odporucia ostatny ... lebo ja vtomto som tiez bezradny ...
0 0
Lucinka26 Lucinka26

Lucinka26 je offline (nepripojený) Lucinka26

Som zvedavá, čo odporučia iní, vzhľadom na to, že viacerých som sa pýtala, a gmail im normálne funguje. Doteraz sa mi niečo podobné nikdy nestalo. A snáď to potom pomôže aj Tebe...
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Lucinka26 Pozri príspevok
Som zvedavá, čo odporučia iní, vzhľadom na to, že viacerých som sa pýtala, a gmail im normálne funguje. Doteraz sa mi niečo podobné nikdy nestalo. A snáď to potom pomôže aj Tebe...
Mne gmail funguje normálne, az cez Operu, aj cez Firefox, aj cez IE8, ale tiež by ma zaujímalo, v čom je problém, tak hádam sa k tomu ešte ktosi vyjadrí. Jedine v čom niekedy mám problém - že odošlem mail a k príjemcovi "nedorazí", kdesi sa po ceste stratí. Toto sa Ti tiež stalo ?
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

http://www.porada.sk/t137140-mailovy...gmail-com.html
toto som ja zakladal temu ... a stym stracanim mailu sami este nestalo .. teda dufa mze sa netalo ...
0 0
Lucinka26 Lucinka26

Lucinka26 je offline (nepripojený) Lucinka26

No ja mám tuším sériu zlých dní... A gmail mi len pekne pridáva...
Zatiaľ mi maily dorazili vždy v poriadku a v do pár minút, nakoľko som neraz vybavovala veci z ČR a v podstate som nestíhala odpisovať, čo mi vybiehali spätné odpovede... Takže si musím zaklopať, že toto sa mi zatiaľ našťastie nestalo
0 0
dusan_h dusan_h

dusan_h je offline (nepripojený) dusan_h

videl som podobne problemy u ludi ktori maju nainstalovane antivirusy s "link scanner"-mi (avg ho napriklad ma). skus si pozriet svoj antivirusovy program a tam dat vynimku na gmail.com alebo ten link scanner docasne zakaz a skus.

je tiez mozne, ze problem vobec nie je u teba na pocitaci, ale niekde "na ceste" ku google serveru, resp. ze google robi nejaky servis na ich serveroch.

pripadne este skus aj vsetky mozne liky na gmail.

daj do google: "Gmail Access Methods and Login Link URLs" a hned prvy odkaz co ti to najde je zoznam vsetkych moznych web adries a metod pristupu na gmail. skus postupne ci sa ti nepodari tam dostat cez nejaku inu ako pouzivas.
0 0
zamestnankyna zamestnankyna

zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

Malý experiment: Tento PC- C- Windows- System32- drivers- etc. V priečinku sú súbory s názvom hosts a hosts.nejaký-dátum.backup. Najskôr hosts premenuj napr. na hosts.novy a potom hosts.najstarší-dátum.backup premenuj na hosts. Reštartuj internetový prehliadač a skús či to funguje.
Naposledy upravil zamestnankyna : 12.04.10 at 15:11 Dôvod: lebo
0 0
Lucinka26 Lucinka26

Lucinka26 je offline (nepripojený) Lucinka26

Dusan_h, tie linky som skúšala a presne to isté vyhodilo, čo aj pri normálnom spôsobe, že stránka má dlhú odozvu.
A v tom antivírusovom programe, kde by som mohla nájsť niečo také ??
Na mňa treba trošku pomalšie, ja som v týchto veciach viac-menej laik...
0 0
lukyno96 lukyno96

lukyno96 je offline (nepripojený) lukyno96

skuste ist na gmail v rezimu offline
0 0
Lucinka26 Lucinka26

Lucinka26 je offline (nepripojený) Lucinka26

Lukyno ešte mi daj návod ako na to a vyskúšam...
0 0
dusan_h dusan_h

dusan_h je offline (nepripojený) dusan_h

Lucinka26 Pozri príspevok
Dusan_h, tie linky som skúšala a presne to isté vyhodilo, čo aj pri normálnom spôsobe, že stránka má dlhú odozvu.
A v tom antivírusovom programe, kde by som mohla nájsť niečo také ??
Na mňa treba trošku pomalšie, ja som v týchto veciach viac-menej laik...
ak mas AVG tak tam sa to priamo vola LinkScanner a da sa v nastaveniach zakazat.
ak mas Symantec a ten ich Internet Security tak musis pohladat, ci tam nieco take ma.
v inych antivirusovych balikoch neviem ako sa to vola a niektore to vobec nemaju.

obvykle staci kliknut pravym tlacitkom na mysi na ikonu tvojho antivirusu dole v liste vedla hodin a tam ist do nastaveni a dalej sa musis porozhliadat.

ale kedze pocitam, ze si asi nic nemenila v nastaveniach pc a ani antivirusu a vsetko ti dobre chodilo predtym, tipujem, ze je v tom nejaka ina zrada. mozno problem niekde "na ceste" k google serveru (alebo nejakemu inemu ktory je zlinknuty s google - reklamy, analyzy etc. - a hapruje) a zajtra ti to zasa bude chodit.
0 0
zamestnankyna zamestnankyna

zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

zamestnankyna Pozri príspevok
Malý experiment: Tento PC- C- Windows- System32- drivers- etc. V priečinku sú súbory s názvom hosts a hosts.nejaký-dátum.backup. Najskôr hosts premenuj napr. na hosts.novy a potom hosts.najstarší-dátum.backup premenuj na hosts. Reštartuj internetový prehliadač a skús či to funguje.

Nikto neskúšal?
0 0
Lucinka26 Lucinka26

Lucinka26 je offline (nepripojený) Lucinka26

Nie, nič som nemenila, dúfam, že tam hapruje niečo im a že sa to spamätá...
0 0
miky64 miky64

miky64 je offline (nepripojený) miky64

bol som,som a ešte chvílku budem ...viac
Lucinka26 Pozri príspevok
Nie, nič som nemenila, dúfam, že tam hapruje niečo im a že sa to spamätá...
asi ťa nepotešim vyskušal som modzilu,operu,ie a je to bez problemov a mam tam na hodených nelakych 136 mailov takže problem je skor u teba skus zadať do vyhladavača "problemy s načitanim g mailu" a tam by sa ti mal zobraziť pomocnik alebo skus tento link http://mail.google.com/support/bin/a...sk&answer=8767
Naposledy upravil miky64 : 12.04.10 at 21:53
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať