Zavrieť

Porady

Problém s pripojením na gmail

Mám taký problém, že už dva dni sa nemôžem pripojiť na gmail. Neustále mi vypisuje, že stránka má dlhú odozvu a navyše mi začalo pri načítavaní stránok vypisovať, že sa pripája ku google-analytics. Používam Mozillu, avšak nepripojí ma ani cez explorer ani operu.
Viete mi niekto poradiť, čo s tým? Vopred ďakujem
Usporiadat
zamestnankyna zamestnankyna

zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

Malý experiment: Tento PC- C- Windows- System32- drivers- etc. V priečinku sú súbory s názvom "hosts" a "hosts.nejaký-dátum.backup". Najskôr "hosts" premenuj napr. na "hosts.novy" a potom "hosts.najstarší-dátum.backup" premenuj na "hosts". Reštartuj internetový prehliadač a skús či to funguje.

Za pokus to stojí.
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

zamestnankyna Pozri príspevok
Malý experiment: Tento PC- C- Windows- System32- drivers- etc. V priečinku sú súbory s názvom "hosts" a "hosts.nejaký-dátum.backup". Najskôr "hosts" premenuj napr. na "hosts.novy" a potom "hosts.najstarší-dátum.backup" premenuj na "hosts". Reštartuj internetový prehliadač a skús či to funguje.

Za pokus to stojí.
skusim to ale teraz nema mrpoblem s Gmailom ...a pochybujem ze too lucka bude vediet. ..
0 0
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

Co tak skusit stahovanie posty napr. cez Thunderbird.

Celkovo nechapem ludi co si postu pozeraju cez niektory z prehliadacov. Stale sa hovori o zalohovani dat atd. a oni si drzia postu na jednom mieste. Nehovoriac o tom, ze je to jednoduchsie, ked posta prileti ku mne do PC a tu si ju spracujem. No ale 100 ludi 100 chuti.
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

kergulaan Pozri príspevok
Co tak skusit stahovanie posty napr. cez Thunderbird.

Celkovo nechapem ludi co si postu pozeraju cez niektory z prehliadacov. Stale sa hovori o zalohovani dat atd. a oni si drzia postu na jednom mieste. Nehovoriac o tom, ze je to jednoduchsie, ked posta prileti ku mne do PC a tu si ju spracujem. No ale 100 ludi 100 chuti.
Na Gmaily je vacsia pravdepodobnost ze o ten mail neprides ako na disku u teba v pocitaci. Maju to zalohovane.
Ale inak suhlasim a tiez pouzivam Thunderbird.
0 0
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

Vdaka za suhlas.
Este dodam, (mimo temu) ze to stahovanie emailov ma daksie vyhody
- vypadok siete ale maily, ktore sa ti stiahli ked este fungovala su u teba a mozes s nimi pracovat.
- ine emailove servre, nie su az tak dobre zabezpecene a to nehovorim o tom ze sa schranka moze preplnit a nic uz nedostane.
0 0
Lucinka26 Lucinka26

Lucinka26 je offline (nepripojený) Lucinka26

Akosi nepomohol ani link ani nič.. asi nb dostane do rúk niekto, kto sa tomu rozumie a bude vedieť, kde je pes zakopaný...
Skúšala som aj ten experiment s tým hosts. .. (teda brácho sa realizoval), ale nezabralo to...
0 0
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

Skus si stiahnut emaily k sebe, ked nepoznas thunderbirda tak urcite mas Outlook a tam si vytvor konto na stahovanie emailov.
Za pokus to stoji.
Este otazka mas povolene cookies?
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

to kergulaan : No ja som mal podobny problem ... a ver tomu ze vsetko vsetko povolene som mal aj som vyskusal vela toho ale nepomoholo .. teraz sa nestazujem ide svizne ... a co sa tyka toho thunderbirda, ja rad pouzivam est eaj gtalk ci ak osa vola ten chat co je praimo na gmaily beez programu naviac... na jednej strane je to dobre mat na druhej az si neda pozor tak mozes aj velmi lahko prijist o maily az si kopiu nebudes nechavat na serveri a bdues vsetko stahovat k sebe do pst a nejakym nedopatrenim si to pst zmazes nuz stava sa ... potom si daj lucka bacha kde si nastavujes pst subor
0 0
Lucinka26 Lucinka26

Lucinka26 je offline (nepripojený) Lucinka26

Tak poskúšané všetko možné, neustále sa k tomu z notebooku nedostanem.. Ja čakám, už len na zázrak...
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Nemám účet na G-mail , takže neviem to vyskúšať , ale skús vrátiť IE do pôvodného stavu.
Nástroje-Možnosti siete internet-Spresnenie-Obnoviť.Obnoviť pôvodné nastavenia IE.Vypni a zapni IE.
0 0
zamestnankyna zamestnankyna

zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

Pozri sa prosím v ovládacom paneli, aké máš nastavené časové pásmo?
Malo by byť UTC+1 Bratislava.
A nastav správny dátum a čas ak nemáš.
Naposledy upravil zamestnankyna : 13.04.10 at 21:41 Dôvod: lebo
0 0
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

A co tak antivirus a firewall, nemas tam nieco co by blokovalo komunikaciu na Gmail.
Pokial viem, tak napr v Thunderbirde to vyzaduje na komunikaciu s Gmailom konkretny port.
Co ked ho mas blokovany firewalom?
Ja sa v tom az tak moc nevyznam, takze ak kecam od veci, nech ma skusenejsi opravia.
0 0
Ancias66 Ancias66

Ancias66 je offline (nepripojený) Ancias66

Tak ja takyto problem nemam, obcas mi ho dlho nacitava ale to len ked mam pripojeny pomalsi net.. mozno v tom je problem
0 1
jontas13 jontas13

jontas13 je offline (nepripojený) jontas13

cau.ja mam taky ten samy problem se dostat na gmail.com...zkousel jsem se pripojit offline, jak tu nekdo psal a jednou se mi to podarilo, ale potom uz zase nic...jinak pouzivam avast antivirus a i po nastaveni vyjimek me to proste nepusti.vzdy to zahlasi: Aplikace Internet Explorer nemůže zobrazit tuto webovou stránku anebo Spojení bylo přerušeno anebo


Spojení se serverem bylo v průběhu načítání stránky ukončeno.








* Server je dočasně nedostupný. Zkuste to prosím znovu
za chvíli.

* Pokud se vám nezobrazují ani ostatní stránky, zkontrolujte síťové připojení svého
počítače.

* Pokud je váš počítač chráněn firewallem a nebo proxy serverem, zkontrolujte, zda má
Firefox přístup na Internet.


a mam nervy......
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Vypni si v AVASTE v Rezidentne štíty - webovú ochranu a potom vyskúšaj.
0 0
jontas13 jontas13

jontas13 je offline (nepripojený) jontas13

Cau. Zkusil jsem, ale hlasi mi to porad to same...
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

A skúšal si to aj cez iný prehliadač ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

IE je trochu ťažkopádny - skús Google Chrome, Opera, FF. Aj u mňa v IE na gmail načitáva abnormálne dlho, pričom iné prehliadače skoro okamžite.
0 0
callyisto callyisto

callyisto je offline (nepripojený) callyisto

mám podobný problém na Internet Exploreri 8, vyskytol sa len dnes, včera ešte všetko fičalo tak ako má, skúšal som už všetko cez reset PC, kompletné vymazanie historie, coockies, pridanie trusted stránok, zníženie úrovni ochrany, zaškrtnutie SSL 2 a stále nič, pri načítaní stránky mi zobrazí iba logo gmail vľavom hornom rohu žiadna možnosť na prihlásenie ...
viete pomôcť?

P.S. Google Chrom funguje bez problémov ...
Naposledy upravil callyisto : 16.06.11 at 15:16
0 0
callyisto callyisto

callyisto je offline (nepripojený) callyisto

pri zakškrtnutí v Compatibility View (Tools-> Compatibility Vew) to ide ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať