Zavrieť

Porady

Problém s pripojením na gmail

Mám taký problém, že už dva dni sa nemôžem pripojiť na gmail. Neustále mi vypisuje, že stránka má dlhú odozvu a navyše mi začalo pri načítavaní stránok vypisovať, že sa pripája ku google-analytics. Používam Mozillu, avšak nepripojí ma ani cez explorer ani operu.
Viete mi niekto poradiť, čo s tým? Vopred ďakujem
Usporiadat
callyisto callyisto

callyisto je offline (nepripojený) callyisto

tak dnes ráno mi už všetko beží v normálnom móde ...
ťažko povedať ako sa mi to podarilo napraviť, včera som robil tieto úkony: vypol a zapol všetky Add-ons, zavrel a spustil IE (ineternet explorer) a stále nič, potom som v Tools -> Internet Options -> Advanced - > dal Reset IE settings zavrel a spoustil IE a stále nič, možno trebalo dať reštart PC po týchto úkonoch...
v každom prípade dnes sa už viem prihlásiť do gmailu v normálnom móde
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
V G-MAILi stále niečo robia, pridávajú, skúšajú. Ak mi dnes niečo nejde čo predtým išlo, stačí počkať niekoľko dní a zase to pôjde. Do týždňa sa to určite opraví samo. Netreba nič robiť. (odskúšané, vlastná skúsenosť)
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

niekedy to ani tak dlho netrvá,ja keď mám problém,nikdy to nie je z mojej strany....
0 0
lubenko.d lubenko.d

lubenko.d je offline (nepripojený) lubenko.d

Stalo sa mi, že, som vôbec nemohol spustiť Google, pričom predvolené weby na Opere mi riadne fungovali. Poraďaci radili kde čo, ale pomohlo až vypnutie a opätovné zapnutie routra. Čo to tak aj teraz skúsiť?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať