Zavrieť

Porady

Sledovanie tém

!
Pred dvoma dňami m.hladka založila http://www.porada.sk/t145104-ja-nech...-sledovat.html ; traja dobráci už svojím "vyriešené" uzavreli tému, hoci sa mi vôbec nezdá, že by bola vyriešená. Ak niekomu nechodia upozornenia na mail, neznamená, že ešte iným nemusia.

Od roku 2005 mám nastavené "neželám si upozornenia" a ani mi nechodili. Až do predvčera - ale zaujímavé, že nie na všetky, ale iba na niektoré (mne neznáme prečo) sledované témy...

Pravdu mali alla66 i m.hladky, že to nebude v nastaveniach. Ak sa to nezmení, budem si musieť zmeniť mailovú adresu na nejakú virtuálnu, aby ma to neobťažovalo.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Richard na tom ešte stále pracuje, nie je to dokončené http://www.porada.sk/t145097-ako-sledovat-temy.html
2 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Presne tieto problemy sposobuje horlive uzatvaranue tem (mnohym poradakom ta moc uzavriet temu evidentne konvenuje). Potom za zbytocne zakladaju duplicitne temy a temy, ktore by mohli byt pre mnohych zaujimave sa mnozstvom dupolicitnych tem zacinaju odsuvat do uzadia.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
arizona Pozri príspevok
Richard na tom ešte stále pracuje, nie je to dokončené http://www.porada.sk/t145097-ako-sledovat-temy.html
Ďakujem.

V zmysle príspevku http://www.porada.sk/1474263-post4.html som si vytvoril priečinok DOLEZITE a presunul tam zo sledovaných (v ktorých mám toľko, až je to neprehľadné).

Len dúfam, že v budúcnosti ďalšou zmenou sa nezrušia tieto priečinky, a prídem o to, čo je pre mňa dôležité ...
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Uff, zvyk je železná košeľa.

Namiesto kritizovania toho že téma bola vyriešená, a aj bola, by som uvítal jasnejšie postavenú otázku.

Zo spomínanej témy si sa mal možnosť dozvedieť, prečo máš tie notifikácie. Neslúžila na nahlásenie nejakej chyby.

Ak chceš nahlásiť nejakú nefunkčnosť, tak je založenie novej témy potrebné ako soľ.


P.S. Ak sa chceme baviť seriózne a ľudsky, tak sa prosím odnaučme komunikovať ako teroristi /Ak sa to nezmení, budem si musieť zmeniť mailovú adresu na nejakú virtuálnu, aby ma to neobťažovaloA/. Trpezlivosť ruže prináša, či ako sa to píše?

P.S.2 Takmer v každom mojom ozname sa objaví aj niekoľko násobný rozptyl témy, čo si ľudia zvykli dávať otázky v rámci témy, či to je to k téme alebo sa to len podobá. Ak sa dá táto choroba nejak vyliečiť, tak je to uzatváranie tém.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Stefan2005 Pozri príspevok
Pred dvoma dňami m.hladka založila http://www.porada.sk/t145104-ja-nech...-sledovat.html ; traja dobráci už svojím "vyriešené" uzavreli tému, hoci sa mi vôbec nezdá, že by bola vyriešená. Ak niekomu nechodia upozornenia na mail, neznamená, že ešte iným nemusia.

Od roku 2005 mám nastavené "neželám si upozornenia" a ani mi nechodili. Až do predvčera - ale zaujímavé, že nie na všetky, ale iba na niektoré (mne neznáme prečo) sledované témy...

Pravdu mali alla66 i m.hladky, že to nebude v nastaveniach. Ak sa to nezmení, budem si musieť zmeniť mailovú adresu na nejakú virtuálnu, aby ma to neobťažovalo.
arizona Včera, 04:16 PM
asi máš protekciu Alenka :-DDD
viac

alla66 Včera, 04:19 PM
Nemyslím, je TO o nastavení profilu....
viac

Včera, 04:29 PM #35

m.hladky
Junior Member

Členom od: 05-08-09
Miesto: Košice
Príspevky: 9
Súhlasil: 46x
Získal 41 súhlasov
v 8 príspevkoch



Re: Ja nechcem dobrovoľne nikoho sledovať!!!
Nemyslím si, že je to o nastavení.
Richard sa s nami zahráva pozdravujem
Aj mne to vyskakuje ako sledovaná téma, napriek tomu, že som si to nenastavil takto, ale našťastie mi to nechodí na e-mail.
@Stefan2005: Musím ťa poopraviť....
tvrdím OPAK, to znamená......všetky problémy, ktoré majú určití členovia, sú spôsobené nesprávnym nastavením a nie, že sa Richard s vami zahráva

stačí si skontrolovať nastavenia v profile a nedostaneš žiadne zbytočné upozornenie na mail


alla66 07-08-10, 06:33 PM
Prečo mne nechodia upozornenia? To už tu nikto nič negarantuje ?
viac
mimotémy (0), neužitočné (0), nevhodné (0)
alla66 07-08-10, 06:35 PM
iba 14???... ja mám 802
viac
mimotémy (0), neužitočné (0), nevhodné (0)
m.hladka 07-08-10, 06:43 PM
to sleduješ všetky?????
viac
mimotémy (0), neužitočné (0), nevhodné (0)
m.hladka 07-08-10, 06:43 PM
zatiaľ mi e-mail nedošiel, hurááááá
viac
mimotémy (0), neužitočné (0), nevhodné (0)
alla66 07-08-10, 06:47 PM
sledujem... po každom prihlásení vidím nový príspevok....ale na mail mi nepríde ani jedna správa...preto netuším, prečo vám chodia upozornenia
viac
mimotémy (0), neužitočné (0), nevhodné (0)
rodina1 07-08-10, 07:47 PM
... na mail už mi upozornenia nechodia
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Richard Pozri príspevok
Uff, zvyk je železná košeľa.

Namiesto kritizovania toho že téma bola vyriešená, a aj bola, by som uvítal jasnejšie postavenú otázku.

Zo spomínanej témy si sa mal možnosť dozvedieť, prečo máš tie notifikácie. Neslúžila na nahlásenie nejakej chyby.

Ak chceš nahlásiť nejakú nefunkčnosť, tak je založenie novej témy potrebné ako soľ.


P.S. Ak sa chceme baviť seriózne a ľudsky, tak sa prosím odnaučme komunikovať ako teroristi /Ak sa to nezmení, budem si musieť zmeniť mailovú adresu na nejakú virtuálnu, aby ma to neobťažovaloA/. Trpezlivosť ruže prináša, či ako sa to píše?

P.S.2 Takmer v každom mojom ozname sa objaví aj niekoľko násobný rozptyl témy, čo si ľudia zvykli dávať otázky v rámci témy, či to je to k téme alebo sa to len podobá. Ak sa dá táto choroba nejak vyliečiť, tak je to uzatváranie tém.
Richard, teroristov z naz robis ty, resp. soft porady. Ja si tiez budem musiet zmenit e.mail v profile, naozaj to dost obtazuje. Ziadne sledovanie som nezapinal, vypnut to nejde, je to horsie ako SPAM.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
misomiso Pozri príspevok
Richard, teroristov z naz robis ty, resp. soft porady. Ja si tiez budem musiet zmenit e.mail v profile, naozaj to dost obtazuje. Ziadne sledovanie som nezapinal, vypnut to nejde, je to horsie ako SPAM.
Načítaš -> Sledované témy v schránke: Sledované príspevkyhttp://www.porada.sk/subscription.php ... odklikneš okienka o upozornení ( daj fajku).....roluj........a následne z roletky vyberieš "Neželám si upozornenia" ........ nezabudnúť potvrdiť tlačítkom GO
Naposledy upravil alla66 : 09.08.10 at 23:28
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
alla66 Pozri príspevok
Načítaš -> Sledované témy v schránke: Sledované príspevkyhttp://www.porada.sk/subscription.php ... odklikneš okienka o upozornení ( daj fajku).....roluj........a následne z roletky vyberieš "Neželám si upozornenia" ........ nezabudnúť potvrdiť tlačítkom GO
Alla66, viem ako sa nastavuje "neželám si upozornenia". Ale ak doteraz som mal centrálne nastavené "neželám si upozornenia" tak mi nechodili! Ovšem po prvých zmenách si mi "neželám si upozornenia" zmenilo na "upozornenia 1x denne" - bez môjho pričinenia a vedomia. Zostal som prekvapený, tak som to znova zmenil na "neželám si upozornenia". A hľa majly mi chodili ďalej. Síce sa už nezmenilo centrálne nastavenie "neželám si upozornenia", ale v každom v mojom novom príspevku sa nastavilo "upozornenie 1x denne" - čiže nepreberalo režim sledovania nastavené v profile.

Zaviedol som schránky pre sledované príspevky - to podľa Tvojho doporučenia vždy si každú schránku má pootvárať a hľadať a meniť nastavenia v príspevkoch?

P.S. Pretože svoje mailové kontá mám poprepájané, a ak sú notifikácie na mobil, tak to veru obťažuje. Budem sa báť kúpiť repelent, aby ma nežačali sledovať...
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Richard Pozri príspevok
P.S. Ak sa chceme baviť seriózne a ľudsky...
... som za. Samozrejme občas uvedieš tému o vykonaných chystaných) zmenách. Ale ako som už párkrát spomínal, v záplave nových, často duplicitných tém nie je v mojich silách odsledovať každú jednu tému (z časti aj preto, že napr. v dnešných príspevkoch sa mi zobrazí maximálne 8 strán - ak je ich viacej, už sa k nim nedostanem).

Mám nastavené v profile, že môžem prijímať poštu od admina. Kým automatické zasielanie sledovania príspevkov pokladám za obťažujúce, naopak - list od admina o vykonaných zmenách vo funkčnosti Porady by som uvítal vo svojej pošte - aby som sa to nemusel dozvedávať z druhej ruky, často skreslene a hlavne oneskorene. Toľko som mal ešte k tej komunikácii.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

alla66 Pozri príspevok
Načítaš -> Sledované témy v schránke: Sledované príspevkyhttp://www.porada.sk/subscription.php ... odklikneš okienka o upozornení ( daj fajku).....roluj........a následne z roletky vyberieš "Neželám si upozornenia" ........ nezabudnúť potvrdiť tlačítkom GO
Cez Nezelam si upoz. to nejde, ide to iba vzdy rucne vymazat zoznam sledovanych tem cez Vymazat tento priecinok. To myslis vazne, ze vzdy po odoslani akehokolvek prispevku (a naslednom automatickom aktivovani sledovania) sa mam hrabat v nemu a pracne skusat, ktory zo sposobov prave zaberie na odstranenie tejto pliagy??
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
misomiso Pozri príspevok
Cez Nezelam si upoz. to nejde, ide to iba vzdy rucne vymazat zoznam sledovanych tem cez Vymazat tento priecinok. To myslis vazne, ze vzdy po odoslani akehokolvek prispevku (a naslednom automatickom aktivovani sledovania) sa mam hrabat v nemu a pracne skusat, ktory zo sposobov prave zaberie na odstranenie tejto pliagy??
Ide to....pohraj sa s tým...prídeš ako na to....

NIE! už som písala v nových témach.... sledovanie sa mi automaticky uložilo, ale nechodia mi upozornenia na mail....v nastaveniach mám trvale uložené :


a keď mám záujem o sledovanie určitej témy, zvolím si Sledovať tému :
Naposledy upravil alla66 : 10.08.10 at 10:53
nastavenia.jpg  
sledovanie.jpg  
1/1
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
alla66 Pozri príspevok
...NIE! už som písala v nových témach.... sledovanie sa mi automaticky uložilo, ale nechodia mi upozornenia na mail....
... áno, už je to opravené; v čase, keď som zakladal túto tému, tomu tak ešte nebolo.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Stefan2005 Pozri príspevok
Alla66, viem ako sa nastavuje "neželám si upozornenia". Ale ak doteraz som mal centrálne nastavené "neželám si upozornenia" tak mi nechodili! Ovšem po prvých zmenách si mi "neželám si upozornenia" zmenilo na "upozornenia 1x denne" - bez môjho pričinenia a vedomia. Zostal som prekvapený, tak som to znova zmenil na "neželám si upozornenia". A hľa majly mi chodili ďalej. Síce sa už nezmenilo centrálne nastavenie "neželám si upozornenia", ale v každom v mojom novom príspevku sa nastavilo "upozornenie 1x denne" - čiže nepreberalo režim sledovania nastavené v profile.

Zaviedol som schránky pre sledované príspevky - to podľa Tvojho doporučenia vždy si každú schránku má pootvárať a hľadať a meniť nastavenia v príspevkoch?

P.S. Pretože svoje mailové kontá mám poprepájané, a ak sú notifikácie na mobil, tak to veru obťažuje. Budem sa báť kúpiť repelent, aby ma nežačali sledovať...
To:Stefan2005
nápoveda patrila misomiso ....nechápem z akého pričinenia vám chodili upozornenia. Okrem jedného mailu, ktorý som schválne nechala nechala preposlať z jednej témy mi neprišla záplava mailov ako vám. Buď som si v predstihu upravila nastavenia, alebo mám naozaj protekciu ... poprosila som Richarda o upresnenie, ako zrušiť notifikácie, kým som čakala na odpoveď, téma sa uzavrela. Čo narobím, život ide ďalej... neviem kde je chyba... či v systéme alebo v ľuďoch.
Naposledy upravil alla66 : 10.08.10 at 19:06
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Mne už asi 2 dni robí porada sledovanie tém automatický. Do témy kde prispejem, mi neskôr chodia upozornenia na email. Isto som nič nezadávala. Vymažem si sledovanie témy, upozornenie. Napíšeme my, že v priečinku sa nič nechádza. No ak niekto iný prispeje, už sa kolotoč opakuje. Asi sa robia nejaké zmeny v porade.
0 0
brčko brčko

brčko je offline (nepripojený) brčko

mne robí to isté, ale len niektoré témy. no nemám čas to riešit teraz.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Zdenka175 Pozri príspevok
Mne už asi 2 dni robí porada sledovanie tém automatický. Do témy kde prispejem, mi neskôr chodia upozornenia na email. Isto som nič nezadávala. Vymažem si sledovanie témy, upozornenie. Napíšeme my, že v priečinku sa nič nechádza. No ak niekto iný prispeje, už sa kolotoč opakuje. Asi sa robia nejaké zmeny v porade.
to isté aj u mňa
Riško však toho škriatka zlikviduj...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Janko, ak si chceš šetriť zdravie, uprav si nastavenia :
- upraviť možnosti - sledovanie tém - neželám si sledovať (máš tam "upozorniť 1x denne). Témy, ktoré sa ti samé pridali, zmaž ...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Veronika, už ťa neobťažujú maily? Alebo poraďácky škriatok ešte dáky zablúdený pošle?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Tie, čo ma vytáčali, už nechodia ... Problém bol v zmene nastavenia (bez môjho zásahu) ...
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Richard Pozri príspevok
..Namiesto kritizovania toho že téma bola vyriešená, a aj bola, ...
...ako vidím, nie celkom - aspoň u nie u všetkých .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať